Přejít na obsah


Fotka

Prvni vlastni cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2004 - 12:56

... to se neda vydrzet - musim Vam to rict! Vcera jsme s Tinou zalozili nasi prvni cachi - mam z toho druhy Vanoce. Jizni Cechy se "osidluji" ... . Aaaaaaaaa, tak nas nebijte, az ji nenajdete nebo bude neco spatne zadaneho ... .


  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2004 - 13:42

... to se neda vydrzet - musim Vam to rict! Vcera jsme s Tinou zalozili nasi prvni cachi - mam z toho druhy Vanoce. Jizni Cechy se "osidluji" ... . Aaaaaaaaa, tak nas nebijte, az ji nenajdete nebo bude neco spatne zadaneho ... .

gratulujem :)ja tiez dnes prihlasim jednu jihocesku cache - dufam, ze nie tam, kde micka :))))))))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2004 - 14:34

gratulujem :)

ja tiez dnes prihlasim jednu jihocesku cache - dufam, ze nie tam, kde micka :))))))))


Treba se trefime na 3 metry - to je ted popularni.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2004 - 16:18

Treba se trefime na 3 metry - to je ted popularni.


Ha. Ha. Ha. :-))) BTW: Nahrádní lokalita mé kešky je právě v Jižních Čechách. Uloží-li ji někdo 3 metry vedle, budu to pravděpodobně zase já :-))))
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2004 - 16:23

Treba se trefime na 3 metry - to je ted popularni.

Hehe, dnes rano mi Michal (team Michal+Jitka) poslal primo z terenu souradnice jejich nove cache: asi 80m od Dorcadionovy Kosti.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2004 - 16:38

Hehe, dnes rano mi Michal (team Michal+Jitka) poslal primo z terenu souradnice jejich nove cache: asi 80m od Dorcadionovy Kosti.


No ja si ted offline pisu se Samanem, ktery ma svoji cache opravdu ve stejne lokalite - nase jeste neni dokoncena. Nicmene doufam, ze se shodneme, ze TAKOVA lokalita si zaslouzi aspon dve cache. Ja bych se picnul, fakt. ... a do toho Kralik "nezameruj uz, pojed domu, prijedeme pristi vikend" - uz tam mesic mohla byt, jaj. No nic - je to velke misto, tak to holt bude jako v Praze - cache kam slapnes.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2004 - 23:18

Hehe, dnes rano mi Michal (team Michal+Jitka) poslal primo z terenu souradnice jejich nove cache: asi 80m od Dorcadionovy Kosti.



Tak jsme ji zadali - Kosticka. Jestli ji neschvali, tak deti budou dost zklamany!
Nejprve jsme ji chteli dat do Prachovskych skal, pak k padle stolete lipe a nakonec jsme ji div ze nestrcili do Dorcadionovy skryse :-0
Cache jsme ulozili okolo sedme hodiny vecer.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2004 - 16:54

Tak to je teda veselé.... možná od příště začneme zadávat cache přímo na místě přes PDA a mobil. Aby nám to místečko někdo nezabral první :-)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2004 - 10:24

No, to se nám povedlo - jsem zvědavej jak to dopadne, většinou je minimum 150 m. K té Semtínské lípě jsem to chtěl dát též. Holt geotelepatie funguje dobře....
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2004 - 17:02

Tak to je teda veselé.... možná od příště začneme zadávat cache přímo na místě přes PDA a mobil. Aby nám to místečko někdo nezabral první :-)


No je to usměvné, pravda. Horší je, že se "pražáci perou o Jižní Čechy". No nic - je tam krásně a na Lhotu máme s Tínou velmi hezké vzpomínky. Mám dneska nějakou romantickou náladu (na Lhotě jsem byl naposledy včera), takže kdo chce, koukněte se na www.volny.cz/s99t. Prosím Vás, je to svatba, takže kdo to těžko snáší, nenuťte se do toho.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2004 - 10:46

No, to se nám povedlo - jsem zvědavej jak to dopadne, většinou je minimum 150 m. K té Semtínské lípě jsem to chtěl dát též. Holt geotelepatie funguje dobře....

Holt vsetci mame geovkus :-)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2004 - 11:15

No, to se nám povedlo - jsem zvědavej jak to dopadne, většinou je minimum 150 m. K té Semtínské lípě jsem to chtěl dát též. Holt geotelepatie funguje dobře....


Hm, tak nam ji neschvalil. Minimum je pry 0,1 mile, 161m . Ach jo. Pred tremi tydny mi odesel smartphone. Jinak bych to zadaval primo z terenu a mozna by to dopadlo jinak :-). Cas ulozeni cca 19:30. U Semtinske lipy jsme obchazeli dost dlouho, ale nenasli jsme zadne prihodne misto. Kdyz jsme jeli kolem pres den, motalo se tam dost lidi a dal od lipy jsme nenasli zadnou vhodnou skrys. Tu navrhnul Milos, ze kousek za Kosti jsou pekne skaly a bylo.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2004 - 18:46

No je to usměvné, pravda. Horší je, že se "pražáci perou o Jižní Čechy". No nic - je tam krásně a na Lhotu máme s Tínou velmi hezké vzpomínky. Mám dneska nějakou romantickou náladu (na Lhotě jsem byl naposledy včera), takže kdo chce, koukněte se na www.volny.cz/s99t. Prosím Vás, je to svatba, takže kdo to těžko snáší, nenuťte se do toho.

No jo, trafili sme sa :-) Ja som tam bol v stredu a vo stvrtok - tazka romantika, este aj labute tam na vode plavali :)))))))
ale dve sa tam zmestia, miesta je tam dost.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2004 - 11:10

Holt vsetci mame geovkus :-)


vkus nevkus, hlasim claim na tento vikend:
Stadlec u Bechyne, Temesvar u Pisku (druhej je v Madarsku), Strakonice - hrad, Hostice u Volyne u Strakonic ... . Provetram i TB, co mam v supliku. To je teprve ta zlata horecka. Jeste jsem Vam nerekl, ze mam skvely revolver na motivy stareho Coltu ... .
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2004 - 11:32

Hm, tak nam ji neschvalil. Minimum je pry 0,1 mile, 161m .

Ked tak to v buducnosti o kusok posunte, skoda aby vasa snaha neostala nevyuzita...
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2004 - 11:30

vkus nevkus, hlasim claim na tento vikend:
Stadlec u Bechyne, Temesvar u Pisku (druhej je v Madarsku), Strakonice - hrad, Hostice u Volyne u Strakonic ... . Provetram i TB, co mam v supliku. To je teprve ta zlata horecka. Jeste jsem Vam nerekl, ze mam skvely revolver na motivy stareho Coltu ... .

ked claim tak claim :-)
ak to nikomu nevadi, chcel by so si rezervovat Zvikov, do konca zari by som tam dal cache.
To Micka - ked uz budes v Strakonicich, mohol by si dat cache kusok odtial na Rabi - krasny hrad... Ja som tam bol v cervenci na Otave, ale nemal som so sebou GPS
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2004 - 13:15

vkus nevkus, hlasim claim na tento vikend:
Stadlec u Bechyne, Temesvar u Pisku (druhej je v Madarsku),

BTW aj ked to tak nevyzera, druhy Temesvar je v Rumunsku, ale v casti obyvanej madarskou mensinou :)
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2004 - 11:54

ked claim tak claim :-)
ak to nikomu nevadi, chcel by so si rezervovat Zvikov, do konca zari by som tam dal cache.
To Micka - ked uz budes v Strakonicich, mohol by si dat cache kusok odtial na Rabi - krasny hrad... Ja som tam bol v cervenci na Otave, ale nemal som so sebou GPS


prosim Vas, moje claimy berte jako vtip - naznak zameru ... , ale na ten revolver jsem pysnej
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2004 - 13:39

BTW aj ked to tak nevyzera, druhy Temesvar je v Rumunsku, ale v casti obyvanej madarskou mensinou :)


Joj, tak tam (do Rumunska) nic davat nebudeme ... k Drakulum.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama