Přejít na obsah


Fotka

GPSMAP 60Cx + 60CSx firmware 3.90


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#21 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 8:32

http://www.gpsinform...rg/perry/gps60/
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#22 Snehul@k

Snehul@k

    Snehul@k

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 10:19

maaaca napsal/a:
Muzete prosim nekdo dat link na verzi 3.70? Nejak se toho nemuzu doguuglit.


http://www8.garmin.c...AP60CSx_370.exe
Jak jinak, že, jakož i starší...

Jinak, hloupý dotaz, ale: pokud vím max velikost jednoho souboru ve FAT 32 jsou necelé 4 GB, ovšem zkoušel někdo z vás protlačit Mapsourcem nebo jiným softem přímo do 60 přes 2 GB? Nebo to lze jen přes uSD čtečku? (+ známé omezení počtu mapových segmentů v img)
Reálně, žádné dohady prosím?
  • 0

#23 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 11:00

hrasek:

Člověče proč sem tak vehementně cpeš off topic příspěvek který do této diskuze v podstatě nic smysluplného nepřináší?

Vždyť si tam ten FW nacpi, co ti brání. Hlavně, že ti to umožní více jak 2GB soubor, ty problémy které vzniknou a popisujou ostatní jsou přece jen taková drobná lapálie. Aproppó ... ty mapy cos vyjmenoval kromě Topo Polsko se mi vejdou do těch 1,2 G. Záleží samozřejmě na tom, jak velkou část City Nav. si tam nahraješ. 2G karta stojí 200 kč, takže není problém mít několik mapových sad, ale ty holt toužíš po jedné velké 4Gb
  • 0

#24 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 12:05

Vyzkoušeno, potvrzeno: Ver. 3.90 na 60CSx s CZ Topo v2 PRO má při neuposlechnutí routovaný trasy problémy. Takže hodina ztracenýho času a návrat k původní verzi :( Jinak OT: Velký mapový sady na kartě jsou nesmysl. Tak rychlej procesor 60CSx nejni a překreslování dost votravuje. Už nad 300MB je to u blbě udělanejch map vopruz. Jedna země na kartě pro cachování stačí a kdyby bylo nutno, pak mám v záloze tři 2GB silniční sady, abych podle adresy našel cokoli kdekoli v civilizovaným světě. Běžně používám několik mnoho malejch karet, na kterejch je vždy topo+silniční+POI cachí. Karty mám všude s sebou na klíčích v mikrocachi, prohazuju a jsem spokojenej ;)
  • 0

#25 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 19:22

Tak mám zase po čase pocit, že cokoliv nové od Garminu stojí za starou bačkoru! Místo abychom se v upgradu dočkali třeba podpory map NT nejnovější generace (Adresy CR v1), tak jedinou změnou je podpora souborů nad 2GB, které jsou stejně díky pomalému procesoru nepoužitelné:(. Tak jsem aniž bych cokoliv zkoušel zase downgradoval na verzi 3.70 na základě příspěvků v tomto vlákně. Ušetřil jsem si alespoň zklamání někde na cestě. Takže díky všem za testování verze 3.90. S pozdravem: novinkám zdar a od Garminu zvlášť!:D
  • 0

#26 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 19:25

StanB99 napsal/a:
hrasek:

Člověče proč sem tak vehementně cpeš off topic příspěvek který do této diskuze v podstatě nic smysluplného nepřináší?

Vždyť si tam ten FW nacpi, co ti brání. Hlavně, že ti to umožní více jak 2GB soubor, ty problémy které vzniknou a popisujou ostatní jsou přece jen taková drobná lapálie. Aproppó ... ty mapy cos vyjmenoval kromě Topo Polsko se mi vejdou do těch 1,2 G. Záleží samozřejmě na tom, jak velkou část City Nav. si tam nahraješ. 2G karta stojí 200 kč, takže není problém mít několik mapových sad, ale ty holt toužíš po jedné velké 4Gb


Ty v..e o co Ti jde? Můžu si tam dát jakou kartu chci a kolik map chci. Nechápu co řešíš. Nerozpoutávej tu laskavě flamewar a mluv k tématu nebo se raději zdrž. Děkuji. Howgh

Po problémech co tu psali ostatní updatovat na novější verzi nebudu. Nejsem z těch co musí hned po vydání nahrávat nejnovější software/firmware atd. Sám se pohybuji v oblasti programování takže si dovedu představit jak vypadá ladění nové verze čehokoli. Vždy nejvíc chyb odhalí až uživatel. Proto jsem i teď počkal než někdo novou verzi odzkouší. Očividně v ní tedy jsou chyby tak počkám až Garmin vydá novější firmware a pokud ne, tak mě to zase tak trápit nebude. Na světě jsou i důležitější věci.
  • 0

#27 hulihenova

hulihenova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 19:34

Mohla bych poprosit nějakého dobrodince, který by mi dokázal jednoduše vysvětlit, jak tam dostat verzi 3.70? Tu nejnovější jsem tam dala přes WebUpdater, a zpátky nevím jak:(. tohle se asi v životě nenaučím. Díky moc...
  • 0

#28 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 19:35

Mám trochu problem - po prehrani fw zpet na 3.70 se mi gps totalne rozhodila (to jsem predpokladal), zrejme do tovarniho nastaveni. Co me ovsem zarazi - a co nevim, kde (pre)nastavit je, ze neprepocitava trasu. Proste pokud sjedu z ji vypoctene trasy, neprovede prepocet, jako tomu bylo predtim, ale stale zobrazuje mou aktualni pozici. A navic, nezobrazuje prujezdy krizovatkou. Je to nejake divoke - poradi nekdo?
  • 0

#29 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 19:47

hulihenova napsal/a:
Mohla bych poprosit nějakého dobrodince, který by mi dokázal jednoduše vysvětlit, jak tam dostat verzi 3.70? Tu nejnovější jsem tam dala přes WebUpdater, a zpátky nevím jak:(. tohle se asi v životě nenaučím. Díky moc...

1) Stáhnout http://www8.garmin.c...AP60CSx_370.exe
2) Spustit GPSMAP60CSx_370.exe a zadat adresář, kam to rozbalit
3) Připojit GPSr
4) Z rozbalených souborů spustit Updater.exe
a je to ;)
  • 0

#30 hulihenova

hulihenova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 20:01

Snažila jsem se dělat vše podle instrukcí, už i vím, jak by to asi mělo vypadat, ale hlásí mi to nějaké chyby v připojení, přitom v gps to mám nastavené dobře. Tak já už nevim, nerada bych tam měla tenhle zmetek nadosmrti...
  • 0

#31 hulihenova

hulihenova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 20:04

Vše beru zpět, už to jede...bylo špatné nastavení na PC. Děkuji Dandrovi za radu!:)
  • 0

#32 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 9:29

dandra napsal/a:
Vyzkoušeno, potvrzeno: Ver. 3.90 na 60CSx s CZ Topo v2 PRO má při neuposlechnutí routovaný trasy problémy. Takže hodina ztracenýho času a návrat k původní verzi :(


Beru zpět. Po upgrade FW na 3.90 jsem updatoval i chipset a zatuhávání při routingu už nejsem schopen replikovat. Teď se zdá, že to funguje, Tak nevím...:|
  • 0

#33 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 9:37

A jak prosím updatuješ chipset?:)
  • 0

#34 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 10:13

bertlak napsal/a:
A jak prosím updatuješ chipset?:)

Přes webupdater
  • 0

#35 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 12:20

Díky. Aha jasně. Já myslel, že je nějaký jiný způsob. Já jsem tedy zkusil nainstalovat zase 3.90, upgrade chipsetu asi nebyl potřeba, protože žádné další aktualizace nebyly dostupné. Vyzkoušeno v autě a zatím routuje i přepočítává po odbočení z trasy.;)
  • 0

#36 radek178

radek178

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 21:06

Ahoj, jsem u Garmina v zacatcich a potrebuju poradit. Mam 60CSx a mam na nem FW verzi 3.60. Chci upgradovat na 3.70 a mam dotaz. Mam do navigace nahranou CJ, je to pravdepodobne koupeno z USA. Kdyz prehraju FW, zmizi mne i ta CJ?
  • 0

#37 xaiver

xaiver

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 9:41

O cestinu bys prisel, musis ji tam dat pres gerpatch pri instalaci firmware;)
  • 0

#38 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2009 - 8:40

Na Pandoře lidé psali, že chyby v tomto FW jsou jen u verze, kterou si stáhli přímo ze stránek Garminu v EXE souboru. Pokud to udělali přes WebUpdater, tak to bylo v pořádku. Cituji: "Protoze jsi delal upgrade stazenim GPSMAP60CSx_390.exe z webu Garminu. S nim mi to delalo taky. Nepouzitelne !! Pokud udelas upgrade pres WebUpdater, vsechno jede naprosto v poradku. Pouzivam to uz aspon 3 tydny a nemel jsem s tim sebemensi problem ( FW image se v obou lisi !!! )"
  • 0

#39 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2009 - 13:50

Jarous1 napsal/a:
"Pouzivam to uz aspon 3 tydny a nemel jsem s tim sebemensi problem ( FW image se v obou lisi !!! )"

Zistil som presne to iste. Firmware z webu blbne, ale po nahrati cez webupdater je OK. Zaujimavejsie mi ale prislo, ked som porovnal firmware ktory som mal ulozeny z webu a firmware ktory stiahol webupdater. MD5 mali oba subory s firmwarom rovnake, tak neviem :)
  • 0

#40 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2009 - 14:02

nebude to prave tim, co uz tady naznacoval Dandra - a sice ze soubor stazeny z webu Garmin je pouze FW upgrade, zatimco pres Webupdater se updatuje zaroven i chipset? To je jenom moje hypoteza, odzkouseno to nemam...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama