Přejít na obsah


Fotka

Cestovani stopem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 12:23

Zdravim, trpi tu tim nekdo? Stopujete? Berete stopare? A kdyby mel na papire logo geocachingu, vezmete ho spis? :) Dik za odpovedi, takovej sociologickej pruzkum :]
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#2 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 12:38

Občas beru stopaře. Ale pokud myslíš logem tu hnusnou zelenou žábu s nádorem na hlavě, tak to bych raději přidal plyn :D
  • 0
Retired slowcacher

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 12:42

wmh napsal/a:
Ale pokud myslíš logem tu hnusnou zelenou žábu s nádorem na hlavě, tak to bych raději přidal plyn :D .....


... a pritom trhnul volantem mirne doprava a zase zpatky :P zmutovany zaby se musi hubit, to se neda nic delat.... :D

jinak ja stopare neberu. ja jsem desne stydlivej, tak nevim, co bych si s nim jako povidal, aby nebylo trapny ticho ;)
  • 0

#4 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 14:18

jo stopuju a i beru jen nesmíme jed celá rodina to už jedině na střechu.Jinak vždy alespoň ukážu že nemůžu vzít je to pořád příjemnější než když řidič dělá jako by tam stopař nebyl. a co se tíče loga to bych nebral vůbec v potaz
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#5 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 17:01

Většinou jedu s rodinou a to nás pak sedí až osm v sedmimístném autě, takže mohu nabídnout jen pět sedátek na kolech, co mívám na střeše :) Ale když to jde, beru. Splácím tím kosmický dluh, který jsem vytvořil, když jsem stopoval sám (třeba Atény - Bratislava: 3 dny a 2 noci...). Dodnes to zkouším, ale nejsem moc úspěšný, ovšem jsem-li doplněn děckem, občas se svezeme.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#6 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 17:25

Já nestopuji a stopaře neberu. Ani nedávám znamení.
  • 0

#7 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 18:51

Dřív jsem stopoval docela dost. Hlavně o prázdninách s batohem. Teď občas někoho vezmu z nostalgie, a jak psal Trhač, z pocitu že bych měl vesmíru něco vrátit :-) Na logo bych reagoval. Ani ne tak z jakési solidarity, ale z důvodu, že by bylo o téma hovoru postaráno. To bývá někdy trochu problém :-)
  • 0

#8 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 21:22

Logo by mohlo mezi zasvěcenci zabodovat. Ale asi ne tolik, jako českslovenská vlaječka formátu A5 připíchnutá na krosně v roce 1990... :)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#9 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 21:23

Beru pokud mam misto v aute... Sam jsem stopovaval... takze prvni otazka kam? A pak hned druha - jak dlouho tu stoji... Radsi beru ty, co maji CEDULI s mistem urceni.. .;) a kdyby na ty ceduli bylo logo, bral bych jeste radsi.. ;) Nedavno jsem se kvuli jednomu otocil na Lounskem obchvatu... jel jsem Pha-CV-Pha, bylo hnusne, zima... deset vecer... kdyz jsem jel DO CV, tak jsem ho videl stopovat a jit po krajnici... kdyz jsem jel za hodku zpet, tak byl o 20km dal, ale porad sel... projel jsem okolo, protoze byl blbe videt, a kdyz mi doslo, ze je to on, tak jsem se otocil a zajel pro nej... ... a o par kilaku dal jsem nabral jeste jednoho... :)
  • 0

#10 Ali2

Ali2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 21:37

JJ, taky mam co splacet, takze vypada-li stropar jen trochu sympaticky a je-li moznost zastavim. Sam jsem stopoval naposledy pred rokem a docela to slo...

Trhac napsal/a:
Většinou jedu s rodinou a to nás pak sedí až osm v sedmimístném autě, takže mohu nabídnout jen pět sedátek na kolech, co mívám na střeše :) Ale když to jde, beru. Splácím tím kosmický dluh, který jsem vytvořil, když jsem stopoval sám (třeba Atény - Bratislava: 3 dny a 2 noci...). Dodnes to zkouším, ale nejsem moc úspěšný, ovšem jsem-li doplněn děckem, občas se svezeme.


  • 0

#11 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 23:51

Stopuju hlavne v cizine, v Cechach malokdy, vetsinou, kdyz mi frnkne spoj a dalsi jede za 2 hodiny :). U nas jsem zatim stala v prumeru dele nez v cizine, ale zase se pro me uz 2x vratili, pac se nestihli rozhodnout, ale pak to otocili zpet, aby me vzali. Naposled s bezkama z Jizerek, prej ze taky stopovali s bezkama a ze s lyzema moc neberou, tak to pro me obratili :). Ja jsem brala zatim jednou, casto jedeme nacpany az po strechu, prazdny jezdime na Plzen a tam jsem stopare nikdy nevidela. Jinak koukam po vzhledu, "homelesaka" bych nevzala, ale kdyby mel cedulku s GC, tak bych si rekla, ze jde asi z nejakyho petkovyho terenu a zastavila bych :D.
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#12 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 8:43

Beru vyjimecne, ale nikdy na hlavni silnici. Jelikoz zas tak moc autem nejezdim a pokud jedu, tak to je nekdy okolo 4:00 nebo okolo 22:00 a to se stopari nevyskytuji. A tak se moji stopari vetsinou rekrutuji z rad geocacheru, ktere nekde nahodou potkam po ceste a tak je popovezu dal (na ta logo nepotrebuji). Vetsinou narazim na stopare tak kilometr pred mistem kde chci odstavit auto a dal uz jdu pesky(nekdy i cely den) a tak to nema ani smysl. Kupodivu mne uz nekolikrat svezl nejaky mistnak na okreskach a to jsem ani nestopoval. Jinak jsem se v ramci geocachingu uz nekolikrat snazil stopovat na hlavni silnici a je to vpodstate bez sanci, a tak vetsinou nasadim rychlochuzi a dojdu tech par kilometru po vlastni ose. Myslim ze loga bych si nevsiml a kdybych si vsiml, tak zkuste zastavit v kolone rychle jedoucich vozidel, to je sebevrazda.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#13 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 9:03

Stopem sme projížděli každý rok v září na měsíc Evropu. Nejlíp se stopuje od Monaka dolu do Španělska kolem moře :) dá se říct že až k Gibraltaru není problém se stopem. Nejhuř je ve Francii a Rakousku... Stopaře ale nebereme :), něvadž máme vzadu téměř pořád, naloženého geočokla. Ale gdyby měl logo geocaching, vzala bych si cokla dopředu :)
  • 0

#14 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 9:25

Stopare neberu, protoze nemam ani ridicak. :D Jinak se ale podle me nejlip stopuje na vychod od nasich hranic. Na Ukrajine, v Rusku, Mongolsku a podobne, tam vam zastavi opravdu skoro kazdy. Obcas se ale byva zvykem prispet na benzin ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#15 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 11:07

Kapsa>Ja, ja... To byly bohatýrské časy, kdy jsme si v šesti lidech stopli na gruzínské silnici zájezdový autobus a vezli se v něm dvě hodiny za potištěnou propisku, zapalovač a sluneční brýle ... :)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#16 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 11:37

Dobrý vlákno...já stopoval na průmce, nějak to nešlo, ale vždycky jsem se ze školy nějak dostal. Teď když vyjímečně mám auto tak vyjímečně beru:-) V létě se chystám na nějaký prodloužený víkend jet stopem někam na západ (jen po čechách) na keše:-) Uvidíme jak to půjde, nicméně nápad s logem na papíře se mi líbí:-D to by mohl být i trochu větší úspěch :-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#17 Palacinka

Palacinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 11:40

stopovala jsem, nikdy sama - cela CR :) stopare beru, logo nerozhoduje, pouze vzhled, tedy prvni moment a misto v aute..:)
  • 0
hledam, hledas, hledame..

#18 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 12:09

Trhac napsal/a:
Kapsa>Ja, ja... To byly bohatýrské časy, kdy jsme si v šesti lidech stopli na gruzínské silnici zájezdový autobus a vezli se v něm dvě hodiny za potištěnou propisku, zapalovač a sluneční brýle ... :)


Jak byly ?? Vyjed par set kilometru za Moskvu a "bohatyrske casy" jsou zpet, zase tolik se tam toho nezmenilo .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#19 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 12:34

Qnik napsal/a:
V létě se chystám na nějaký prodloužený víkend jet stopem někam na západ (jen po čechách) na keše:-)

Ano, presne nad timhle ted docela akce premyslim, a take je to duvod pro zalozeni vlakna... :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#20 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 16:05

Stopare neberu Stopare s logem geocachingu bych mozna vzal,aspon by bylo o cem kecat:) Stoparky beru i bez loga B) Stoparka s logem geocachingu = znacka ideal :D Ja jsem naposledy stopoval kdyz jsme chodivali na zabavy,to mi bylo tak 17,takze uz to mame nejakejch 10 let.....sakra to nam to ale leti......:DKdyz na to tak zavzpominam,malokdy nam nekdo zastavil(jednou to byli policajti,jenomze ti nas vzali na opacnou stranu nez jsme chteli,domu B)),takze jsme skoro pokazde dosli po svych,jeste ze to bylo jen cca 6km.
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama