Přejít na obsah


Fotka

Hlasujte o nové logo tohoto serveru


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
258 odpovědí na toto téma

#201 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 14:46

pepa.z.pocernic:
Všechny příspěvky co se tu objevili po mém dotazu jsou vpodstatě jen dohady o tom jestli se hodí nebo ne k různým schématům. Ale na můj dotaz mi nebylo odpovězeno, takže prosím ještě jednou. Je možné logo alespoň vycentrovat ? Dík za odpověď.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#202 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 15:08

zdf napsal/a:
Nepřipadáte si jak na ruském webu? To A (GEOCACHING)je fakt divný, asociuje u mě azbuku.

Připadáme, pokaždé když ten nápis vidím, mám tendenci ho číst jako "GeocJAching" :(
  • 0

#203 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 15:24

To A se mi libi :) a majitele Opery si muzou udelat vlastni CSS, zejo. Problem solved.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#204 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 18:07

Werki napsal/a:
pepa.z.pocernic:
Všechny příspěvky co se tu objevili po mém dotazu jsou vpodstatě jen dohady o tom jestli se hodí nebo ne k různým schématům. Ale na můj dotaz mi nebylo odpovězeno, takže prosím ještě jednou. Je možné logo alespoň vycentrovat ? Dík za odpověď.

Ale jo, všechno jde, když se chce. Ale bez ohledu na to, jak to bude, se stejně najdou lidi, kterym to vyhovuje a pak remcalové,kterým se něco nelíbí. A časem si všichni zvyknou. Takže je otázka, jestli má smysl s tim ztrácet čas;)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#205 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 18:18

pepa.z.pocernic napsal/a:
Ale bez ohledu na to, jak to bude, se stejně najdou lidi, kterym to vyhovuje a pak remcalové,kterým se něco nelíbí.


Nemusí to tak být vždy, ale remcalové jsou zpravidla lidé, kteří mají jiný názor :D ... btw to logo se mi zdá docela povedené, až na tu neuvěřitelně infantilní hlavičku s přihlouple-šibalským úsměvem...tu bych utrh a doufal, že ještěrce doroste nová-hezčí.. ;)
  • 0

#206 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 18:31

Pepo, a tobě se to tak jak je to v tom obrázku a příslušném schématu líbí? To nemá s logem nic společného... Pokud se připravovalo nové logo, mělo se připravovat s ohledem na zde dostupná barevná schémata a ne jen pro to jedno...
  • 0

#207 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 19:06

spíš se měly ty nekompatibilní schémata odmazat
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#208 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 19:13

pepa.z.pocernic:dík za odpověď . Docela to chápu a vidim, že můj dotaz a tvoje odpověď opět strhla dohady o tom co se komu nelíbí :) Ale urovnání na střed nikoho nenaštve protože k některým schématům se to nebude hodi pořád stejně, ale přitom to bude vycentrováno a ti s rozlišením větším než 1024x*** nebo na kolik je logo stavěné, to budou mít alespoň pěkně uprostřed, což aspoň vypadá hezky a vyváženě jako je celý web (středový panel a dva postranní sloupce vždy ve stejném poměru v jakémkoliv rozlišení) :)
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#209 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 20:38

Zdravim,Předesílám že mám grafickou školu proto se nebudu vyjadřovat k tomu logu:|.Jen mi bylo jasné že tohle neklapne ani 20 inteligentních lidí se nemůže v životě dohodnout na jedom logu.V praxi se udělá zhruba 5 zásadních návrhů ,jeden se vybere a ten se dolaďuje.Jen pozor na špatné logo, které pokazí úroveň stránek-firmy,to radši žádné logo.B)
  • 0

#210 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 20:57

Omlouvám se, že nemůžu na Vaše reakce odepisovat, ale řeším teď papírování kolem loga. Reakce budu sbírat a za nějaký čas se uvidí - teď mějte prosím strpení.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#211 Brabenecz

Brabenecz

    Veterán geocachingu

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 21:09

HuntBehind napsal/a:
Nemusí to tak být vždy, ale remcalové jsou zpravidla lidé, kteří mají jiný názor :D ... btw to logo se mi zdá docela povedené, až na tu neuvěřitelně infantilní hlavičku s přihlouple-šibalským úsměvem...tu bych utrh a doufal, že ještěrce doroste nová-hezčí.. ;)


Hlavičku bych netrhal, ale chtělo by to tý ještěrce zavřít hubu...
  • 0

#212 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 21:36

Brabenecz napsal/a:

HuntBehind napsal/a:
(...) remcalové jsou zpravidla lidé, kteří mají jiný názor :D ... btw to logo se mi zdá docela povedené, až na tu neuvěřitelně infantilní hlavičku s přihlouple-šibalským úsměvem...tu bych utrh a doufal, že ještěrce doroste nová-hezčí.. ;)

Hlavičku bych netrhal, ale chtělo by to tý ještěrce zavřít hubu...


Jakákoliv plastika hlavičky by stvořila nové remcaly;)
Určitě nejsem sám, komu se na nové ještěrce líbí právě ta jednoduchost (nebo chcete-li infantilnost).

Jinak gratuluji autorovi nového loga k vítězství!
Přimlouval bych se však za prosbu, aby se ve volném čase pokusil drobnými barevnými úpravami vytvořit varianty pro menšinové themes, ať je uspokojeno co nejvíc remcalů;)
  • 0

#213 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 23:21

Brabenecz napsal/a:

HuntBehind napsal/a:
Nemusí to tak být vždy, ale remcalové jsou zpravidla lidé, kteří mají jiný názor :D ... btw to logo se mi zdá docela povedené, až na tu neuvěřitelně infantilní hlavičku s přihlouple-šibalským úsměvem...tu bych utrh a doufal, že ještěrce doroste nová-hezčí.. ;)


Hlavičku bych netrhal, ale chtělo by to tý ještěrce zavřít hubu...

sohlas. Jesterka vypada jako by skakala radosti. Treba zrovna nasla nejakou tezkou kesku. Vyhral ten navrh co dostal nejvic hlasu, tak se asi libil nejvice lidem. Nevim co bylo spatne na tom puvodnim logu, ale vzdyt je to jedno...nevadilo mi ani kdyz tam zadne nebylo.
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#214 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 23:31

ZuZu napsal/a: Souhlas. Jesterka vypada jako by skakala radosti. Treba zrovna nasla nejakou tezkou kesku...


A to sis přečetla nebo tě to napadlo? Neuvěřitelné! Autor totiž ve své prezentaci uvádí, že: "Logo je postaveno na stylizovaném symbolu ještěrky, která svým výrazem vyjadřuje euforii nad nalezeným pokladem. Poklad je symbolizován vlaječkou označující cíl cesty." Já nevím, mě ta hlavička čím dál víc připomíná dinosaura na drogách... ;)
  • 0

#215 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 23:37

HuntBehind napsal/a:

ZuZu napsal/a: Souhlas. Jesterka vypada jako by skakala radosti. Treba zrovna nasla nejakou tezkou kesku...


A to sis přečetla nebo tě to napadlo? Neuvěřitelné! Autor totiž ve své prezentaci uvádí, že: "Logo je postaveno na stylizovaném symbolu ještěrky, která svým výrazem vyjadřuje euforii nad nalezeným pokladem. Poklad je symbolizován vlaječkou označující cíl cesty." Já nevím, mě ta hlavička čím dál víc připomíná dinosaura na drogách... ;)

juj tak to jsem necetla...v tom pripade logo pusobi presne jak autor chtel. Jako vesely dinosaurus kesujici
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#216 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 0:18

Logo se mi líbilo, hlasoval jsem pro něj a líbí se mi stále. Také si cením práce s organizací a vším okolo. Nicméně ke konstruktivním návrhům by se mělo přistupovat konstruktivně. Řešení typu "Pozadí loga se nehodí do různobarevných schémat, tak odmažeme různobarevná schémata" je řešení, s prominutím, na pěst. Nedá se nějak to zbytečné pozadí zprůhlednit, nebo aspoň zminimalizovat a vycentrovat? Kdyby to náhodou někdo chtěl brát osobně nebo remcalsky, tak prosím neberte. Alkohol tester by pochopil a dřív bych vystřízlivěl, než napsal něco víc diplomatického V anketě mi chybí možnost "Super, ale chtělo by to dotáhnout do konce.", takže se tentokrát zdržím... nebo možná kliknu na Nevím, abych, viděl, jak si co stojí.
  • 0

#217 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 5:47

pár poznámek - zarovnání a barevnost dva různé problémy a schémat se týká asi jen barevnost, tak to nesměšujte - zkusil si konstruktivní kritik projít všechna schémata, aby si představil, jak bude tmavá ještěrka se žlutou vlaječkou a průhledným pozadím vypadat na tmavém pozadí? - existuje nějaký racionální důvod, proč nesmazat nějaké barevné schéma? - Pokud má někdo zájem, může své oblíbené schéma upravit, aby v něm logo vypadalo lépe. K dostání v instalaci php-fusion nebo na netu. Teda pokud chcete být konstruktivní. - měli jste dva měsíce na návrhy a měsíc na hodnocení. Na to, kolik je tu uživatelů a lidí, kteří vědí jak má a nemá logo a grafika na webu vypadat, se těch návrhů teda moc nesešlo. Že se ve fázi návrhů konstruktivní připomínky k tomu, jak má nové logo vypadat, omezili jen na výkřiky "chceme ještěrku"? Je to jako s kalendářem, jakmile je snaha do něčeho zapojit geoveřejnost místo direktivního rozhodnutí shora, tak to k ničemu nevede, většina na to dlabe, aby se po té, co je hotovo, vyrojilo mraky konstruktivních kritiků.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#218 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 6:00

to pepa: koukám, že se ukazuje, že je to zase server pro všechny, server pro kačerskou komunitu co ani neumí napsat v html listing, prostě je to komunitní věc.... né, není. Je to "dítě" pár kačerů a ouha, kdy se ozve kritika... Je to věc obvyklá, však jsem se s tím tady setkal v jiných projektech. Nezlob se, ale přístup ber jak je nebo nech být se mi u serveru pro komunitu nezdá být zrovna nejlepší... Co třeba už při tvorbě loga pamatovat na světlé/tmavé pozadí (třeba se to logo bude tiskonout na černá trička). Ano, barevných schémat tady je dost a dost, ale na výběr by mělo být, jelikož třeba někomu světlé kvůli očím vadí nebo naopak tmavé. Nedávno jsem zažil taky rebrendování jiného komunitního serveru a proběhlo to zásadně v klidu. Schémat ubylo, ale základní varianty zůstaly. Před tím proběhlo hlasování resp. průzkum o tom, jaká kdo schémata používá...
  • 0

#219 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 6:25

Jakákoliv snaha zapojit komunitu tady už k ničemu nevede. Proč mi píšeš, že se při tvorbě loga mělo na něco pamatovat? Ty návrhy snad měly vycházet od vás. Byla to soutěž, kde mohl vyhrát (a vyhrál) právě takový návrh, který si navrhnete (mohli jste vytvořit nějaký návrh společně, nic to nezakazovalo) a odhlasujete. Žádné dítě pár kačerů. Měli jste na to dva měsíce. Původně měsíc, ale během toho nepřišel ani jeden použitelný návrh. Že jste se na to vykašlali a teď chcete po pár lidech, aby to řešili? Nebo snad to, že je server pro komunitu znamená, že na to všichni kašlou, ale pár lidí se musí postavit na hlavu, jenom proto, že je to pro komunitu a komunita vznáší požadavky? S tim di do háje.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#220 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 6:43

pepa.z.pocernic napsal/a:
většina na to dlabe, aby se po té, co je hotovo, vyrojilo mraky konstruktivních kritiků.


Kritika je validni a opravnena kdykoliv. U veci na ktery si kazdy snadno udela nazor se vzdycky strhne strasna debata. Tak to proste funguje. Celkove je fajn, ze nas tu nechate vykecat a pak rozhodnete. Ono to ani jinak nejde i kdyz me takovahle rozhodnuti, kdyz je musim delat, taky nikterak netesi. Ja osobne bych po tom se seslo vyhlasil sbirku na profesionalniho grafika.

Ale jak uz tu padlo, AddBlock funguje nejen na reklamy ale i na logo. Zasadili jste ho spatne. Defaultni graficke schema je taky spatne, ma agresivne barevne titulky ramecku. Takze diky bohu za AddBlock a za alternativni schemata.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama