Přejít na obsah


Fotka

Hlasujte o nové logo tohoto serveru


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
258 odpovědí na toto téma

#41 HaB1

HaB1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 14:35

Varianta 3: Ta se mi jediná líbí! Ale prozraďte mi někdo, proč je tam ta ještěrka, copak jsme geokačeři z Tenerife? B)
  • 0

#42 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 14:42

HaB1 napsal/a:
Varianta 3: Ta se mi jediná líbí!
Ale prozraďte mi někdo, proč je tam ta ještěrka, copak jsme geokačeři z Tenerife? B)


Chtěl bys tam snad kachnu :):)
  • 0

#43 HaB1

HaB1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 14:54

Pro Tomáše: :-) Myslel jsem něco typicky českého, co třeba kamzík, nebo vepřo knedlo zelo, co já vím. Proč by to nemohl být třeba zajíček, když budou ty velikonoce:-) :D
  • 0

#44 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 15:03

HaB1 napsal/a:
zajíček, když budou ty velikonoce:-) :D

Jo, ten je typicky český :D Asi jako ten kamzík.

HaB1 napsal/a:
Ale prozraďte mi někdo, proč je tam ta ještěrka, copak jsme geokačeři z Tenerife? B)

Ber to tak, že stránky geocaching.cz měli od prehistorie (já jsem ještě junior, tak to nepamatuji, ale nějaký fosil jistě rád upřesní ;)) v hlavičce siluetu ještěrky, která platila za logo Českého geocachingu (proto jsou ještěrky na autech kačerů, ještěrky najdeš i na úkrytech některých cache atd.).
Neboť změna je život (a autorská práva také žijí svým životem), vyvstala potřeba nového loga. Poněvadž povětšinou konzervativně vyznáváme tradiční hodnoty, v nedávné anketě hlas lidu řekl, že do nového loga chce opět ještěrku. Proto mají ještěři takové preference.
  • 0

#45 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 15:06

HaB1 napsal/a:
Pro Tomáše: :-) Myslel jsem něco typicky českého, co třeba kamzík, nebo vepřo knedlo zelo, co já vím. Proč by to nemohl být třeba zajíček, když budou ty velikonoce:-) :D


Ještěrka se ti zdá málo česká? :) žije prakticky všude a je taková malá, šikovná a vymete každou skulinku, jako my, tak třeba proto. Navic mi byla hned od začátku sympatická oproti žabákovi s anténou.
I když je pravda že si nasadil těžkej kalibr, typicky českýho kamzíka ;):):D

Ještě pro zajímavost přikládám výsledek výše zmiňované ankety.
  • 0

#46 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 15:19

... pro trojku. Doufám, že bude prostor jej před nasazením doladit, zvláště hlavu.
  • 0

#47 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 15:36

HaB1 napsal/a:
Varianta 3: Ta se mi jediná líbí!
Ale prozraďte mi někdo, proč je tam ta ještěrka, copak jsme geokačeři z Tenerife? B)


HaB1: bylo nebylo... kdysi za casu nasich prabab a pradedu vznikl napad, vymyslet si logo ceskeho geocachingu (zda to bylo snahou mit neco jineho, ci snad to bylo snahou oprostit se od zmutovaneho zabaka, tak to uz odval cas....) a prisel napad - protoze v te dobe se pouzivaly gspky geko 101,201... na ketrych byl obrazek gekona - viz napr logo PLAJ family - inspirace nesla daleko, co si tak soupnout do loga ceskou jesterku, elegantni zviratko, symbolizujici ceskou prirodu, lesy, skalky ... a puvodni admin honza b. ze zooknizky prekreslil a vytvoril jesterku - respektive dve loga. jedno hlavni jeste s napisem geocaching a druhe takove kulate se dvema jesterkami. no a jelikoz jesterka byla elegantni, povedena, symbolizujici, identifikujici ... vsichni si ji zamilovali a meli a maji ji radi. konec. zvonec. :D
  • 0

#48 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 15:42

pro pripominku puvodni hlavni logo, kdyby se jeste nekdo ptal, proc jesterku ;)
  • 0

#49 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 16:15

tomasCR napsal/a:

HaB1 napsal/a:
Varianta 3: Ta se mi jediná líbí!
Ale prozraďte mi někdo, proč je tam ta ještěrka, copak jsme geokačeři z Tenerife? B)


Chtěl bys tam snad kachnu :):)

Na jednom z návrhů je sice jedna pěkná kachna,ale na auto bych si jí na rozdíl od sympatické ještěrky nedal :)
PS : proč máme vlastně jako maskota morče ? :P
  • 0

#50 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 16:15

Jo jo jesterka k ceskymu geocaching pasuje to jako prdel na nočník,hlasoval jsem pro navrch cislo 3,je to takovy roztomile uchylny:D
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#51 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 16:21

Mimochodem,když tak koukám na prozatím diskutující,vidím tam psa,kočku,netopýra,krokodýla,jednoho motýlka,šutr,mimozemšťana?,nějakého dravce,vlka,morče a mitáka.Ještěrku pouze jednu ,jak to ? :D
  • 0

#52 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 16:44

cinca2008 napsal/a:
Mimochodem,když tak koukám na prozatím diskutující,vidím tam psa,kočku,netopýra,krokodýla,jednoho motýlka,šutr,mimozemšťana?,nějakého dravce,vlka,morče a mitáka.Ještěrku pouze jednu ,jak to ? :D


Moje logo je pes(bulterier)protoze jednoho mam,kdybych mel jesterku mazna si ji dam jako osobni logo:)
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#53 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 16:51

cinca2008 napsal/a:
Mimochodem,když tak koukám na prozatím diskutující,vidím tam psa,kočku,netopýra,krokodýla,jednoho motýlka,šutr,mimozemšťana?,nějakého dravce,vlka,morče a mitáka.Ještěrku pouze jednu ,jak to ? :D


Protože chodím na krabky se psem na vodítku.
Ještěrka poslouchá, tak ta je bez vodítka.:P
  • 0

#54 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 19:45

Tak mě se nejvíc líbí ten poslední nesoutěžní návrh = "šipka-ještěrka" 3. první dojem "turecký půlměsíc". Po přečtení fóra, jsem se koukla znovu a pořád v tom vidím ten zatracenej půlměsíc - bohužel. U mě vyhrává č. 2. Akorát by to chtělo alespoň trošku níž hlavičku. Takhle je v jak v bojovém postoji.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#55 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 20:48

Návrh č. 2 je opravdu super (i to prebarveni webu), č. 3 taky gud jen je vic technictejsi... Napad s hlavickou niz je dobrej, celkove to snizi velikost loga.
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#56 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 20:54

Moje logo je pes(bulterier)protoze jednoho mam,kdybych mel jesterku mazna si ji dam jako osobni logo:)

Po dlouhé době někdo s pořádným psem. Také jsem měl Bulteriéra... Ale abych neodbočoval. Hlasoval jsem pro trojku a nic (zvláště hlavu) bych neměnil.
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#57 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 21:04

Jsem tradicionalista, volím 2, i když zvedá hlavičku ;)
  • 0

#58 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 21:10

Hlasoval jsem pro trojku, připadá mi nejlepší svojí stylizací. Na návrhu č. 2 mi ještěrka připadá taková ... divná. Jako by českou ještěrku někdo postavil do výhružného postoje agamy nebo nečeho podobně exotického.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#59 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 21:45

Proč v hlasování není volba "žádné" ??:(
  • 0
Sylvia999

#60 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 22:19

Na každém návrhu je něco zajímavého, ale .... nejsou to ještěrky (ani jedna ze čtyř hodnocených), resp. naše ještěrky takto nevypadají. Trochu méně zvedat hlavičku, trochu jinak nohy, jiné prsty, ... u 4 opravit písmenka podle pixiesovy kritiky ...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama