Přejít na obsah


Fotka

Hlasujte o nové logo tohoto serveru


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
258 odpovědí na toto téma

#101 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 12:17

Libi se mi jednoduchost toho G v navrhu 4. Takovy typ loga dokazuje, ze v jednoduchosti je krasa. I jak ma vypadat horni panel. Akorat ta jesterka vypada jako smejici se dinosaurus. Ne ze by to bylo spatne, ale nejak mi to k tem liniim nesedi. U navrhu 2 se mi libi vize autora o barevnosti stranek. Zelena je opravdu lepsi nez stavajici seda. Skoda ze to nejde spojit.
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#102 DrBan-19991

DrBan-19991

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 12:43

Mě osobně se líbí logo číslo 1.
  • 0
Hodně ulovený i založených keší do budoucna přeje DrBan.

#103 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 14:42

Leroj napsal/a:
ta soutěž tady visela snad dva měsíce /po měsíci ji musel Pepa pro naprostý nezájem prodloužit/.
docela by mě zajímalo, co jste v té době dělali vy, co teď máte spoustu "lepších" návrhů, fotek, připomínek, námětů, odsouzení, kritik... :@
po bitvě každý generálem - navíc takovéto diskuze k cíli vést nemohou a každá změna vyvolá mnoho dalších připomínek a tak by to mohlo jít dál a dál až do bezvědomí :)


Znamená to snad,že když sám nenamaluju obraz,nemůžu ho kritizovat?Že když sám nepostavím auto,nemůžu ze svého pohledu říci,co se mi nelíbí na jiném?Že když sám nenavrhnu nové logo,nemůžu se vyjádřit k návrhům ostatních jinak,než pochvalně a souhlasně ? Já myslím,že je dobře,že ostatní,kteří nemají dost umu na to,aby vymysleli něco extra,napíší,co se jim líbí a co ne a že navíc nabídnou své fotky,obrázky a nápady,kterých se třeba chopí jiní,schopnější ! To se nemuselo otevírat vlákno v diskuzi,stačilo dát hlasování a šmytec .
  • 0

#104 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2009 - 15:11

nn klidně si kritizuj co chceš, taky to dělám. jde mi o to, že se vyrojilo dost hlasů volajících: zrušte to a jedeme znova, navíc skoro každý se může přetrhnout se sháněním fotek a dobrou radou... na tom by nebylo nic špatnýho, ale proč až teď, když je vlastně po všem? Je to jako v tomto státě: každé výběrové řízení je mnohokrát napadeno, poté se poražení několikrát odvolají, mezi tím se vymění vláda a začíná se znova, lépe a radstněji :D
  • 0

#105 AUTOR_4

AUTOR_4

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 13:44

Zdravím všechny... děkuji-a to upřímě- konstruktivním kritikům za opravdu někdy věcné a důležité postřehy, děkuji dále všem zůčastněným konkurentům za obohacující přízpěvky, venku je sluníčko a za chvilku polezou ven i ještěrky...další možnost je sledovat..skicovat a tak... K mojí reflexi: až po vašich infor. jsem zjistil že mé logo má opravdu dvojníka..i když toto je v oboru grafika obyčejný jev. W ve wiki je skutečně méně propracované než G a mám tam spousty chyb grafických. Soutěže jsem se zůčastnil a své návrhy nezměním. Nakonec opravdu děkuji za názor že moje logo je čisté a propracované, taky si to myslím..znázornuje cestu odněkud někam a pak zpátky domu..zítra zase do práce ...ach jo! škoda že zde nevynikají barvy_původně je modrá -jako nebe a zelená je přírodní jarní. Hlavička má horizont čímž nabírá dynamiku. Určitě budu hlesovat pro jednu z ještěrek.na Vás totiž vidím že moje Géčko ve tvaru připomínajícím jakékoli značení oproti tomu názoru JEDINE JESTERKU nezafungovalo. Mějte se krásně tvořte a tvořte ona Vám pak i ta kritika půjde mnohem líp. B)
  • 0

#106 AUTOR_4

AUTOR_4

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 13:47

ZuZu napsal/a:
Libi se mi jednoduchost toho G v navrhu 4. Takovy typ loga dokazuje, ze v jednoduchosti je krasa. I jak ma vypadat horni panel. Akorat ta jesterka vypada jako smejici se dinosaurus. Ne ze by to bylo spatne, ale nejak mi to k tem liniim nesedi.
U navrhu 2 se mi libi vize autora o barevnosti stranek. Zelena je opravdu lepsi nez stavajici seda.
Skoda ze to nejde spojit.

Ahoj Zuzu děkuji za kompliment, a kdybys někdy chtěla smějící s dinosaury tak napiš B)
  • 0

#107 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 14:20

hlasuji pro 2. Rozhodovala jsem se mezi 2 a 3, ale ta 2 mi prisla nakonec takova hezci a zajimavejsi
  • 0

#108 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 15:43

Možná by bylo dobré u návrhu č.3 (který vyhraje :) ), trochu poladit font písma. Ve stávajícím fontu je G A C takové hranaté. Možná bych zvolil takové, které by kopírovalo tvar ještěrky. Klasické, kulaté...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#109 Shepherd96

Shepherd96

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 18:46

c.jirin napsal/a:
Ikdyž ani jeden návrh se mi moc nezamlouval, hlasoval jsem pro dvojku.Mě by se tam líbila ještěrka,kterou známe všichni jako samolepku.


Přesně tohle mě napadlo při pohledu na návrhy. Proto taky hlasuji pro dvojku.
  • 0

#110 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 15:28

Hlasujeme pro 2ku. Je to nejvic jesterka. Nic proti gekonkum ;) ale na kolika autech je jesterka a na kolika gekon? Nejradeji by jsme hlasovali pro dalsi kolo souteze.
  • 0

#111 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 17:00

c.jirin napsal/a:
Ikdyž ani jeden návrh se mi moc nezamlouval, hlasoval jsem pro dvojku.Mě by se tam líbila ještěrka,kterou známe všichni jako samolepku.


To máš smůlu, protože ta samolepka je to samé co původní logo - a ani nevím zda ji můžem ještě vylepovat. Sama přesně nevím zda by se vítězné logo mělo objevovat na autech. Výroba barevného loga na auto, u návrhu tři, nebude snadná. V jednobarevné podobě bude šibalská ještěrka č.3, méně atraktivní, avšak autor_3 si nějak poradí, že ;)
U svého návrhu počítám s barevnými variantami i možnými nepříliš velkými opravami ve tvaru ještěrky.
  • 0

#112 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 17:12

RaptorTeam napsal/a:
Hlasujeme pro 2ku. Je to nejvic jesterka. Nic proti gekonkum ;) ale na kolika autech je jesterka a na kolika gekon? Nejradeji by jsme hlasovali pro dalsi kolo souteze.


Děkuji za hlas, předevčírem jsem něco jako ještěrku na autě viděla. Z prvu jsem myslela:Ha kačer... ale pak se ukázala pravda. "Naše" ještěrka musí být originální a lehce rozpoznatelná, jak od gekonů tak od jiných ještěrek, co myslíte?

Také bych dala druhé kolo, a mírnější podmínky, určitě by bylo víc návrhů. Když jsem si této soutěže všimla, byl poslední únorový týden. Měla jsem vztek, že nic nestihu poslat, že za celou zimu mě GC.cz nezajíml atd. Po pár dnech jsem si všimla, že se soutěž prodloužila, a tak jsem se mohla zúčastnit. B)
  • 0

#113 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 17:12

pardon nevím jak smazt zprávu
  • 0

#114 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 18:31

Predem se omlouvam za zasah do prav autora 3. Jeho logo je napadite, ale porad mi tam zavazi gekonek a tak jsem mu na ukazku udelal plastiku na jesterku.
  • 0

#115 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 19:09

RaptorTeam napsal/a:
Predem se omlouvam za zasah do prav autora 3. Jeho logo je napadite, ale porad mi tam zavazi gekonek a tak jsem mu na ukazku udelal plastiku na jesterku.


Abych byl upřímný, tak původní návrh se mi líbí víc (taky proto jsem pro něj hlasoval) - z praktického hlediska vlaječka v národních barvách je příliš drobný detail (pořád se snažím představit si logo dvoubarevné a titěrné - třeba na vizitce, hlavičce obálky nebo na CWG, a tam by již vlaječka dělala neplechu).
  • 0

#116 keeehi

keeehi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2009 - 22:12

Mě se líbí u každého něco:
1. vize autora (bez ČR, ta tam prostě nesedí) => 20%
2. barevné schéma diskuze =>70%
3. oceňuji barevné rozdělení pro wiki a gc. Jediné, co se mě na ještěrce nelíbí, je její hlava => 90%
____________________________________________________________________________________________

Takže sečteno podtrženo, výhercem se u mě stává ........................ číslo 3
  • 0

#117 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 8:44

RaptorTeam napsal/a:
Predem se omlouvam za zasah do prav autora 3. Jeho logo je napadite, ale porad mi tam zavazi gekonek a tak jsem mu na ukazku udelal plastiku na jesterku.

Hlasoval jsem pro původní návrh 3 který podle mě nemá chybu, toto už je zase jak dětské omalovánky. ;)
  • 0

#118 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 9:12

JarMar napsal/a:
Hlasoval jsem pro původní návrh 3 který podle mě nemá chybu, toto už je zase jak dětské omalovánky. ;)

Je to omalovanka :D jak jsi to poznal? Bojuju jen za jesterku a sebekrasnejsi gekon ani mlok nejsou jesterky.
  • 0

#119 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 12:05

RaptorTeam napsal/a:
Je to omalovanka :D jak jsi to poznal? Bojuju jen za jesterku a sebekrasnejsi gekon ani mlok nejsou jesterky.

Nic nemám proti boji za ještěrku, ale okamžitě to tak na mě zapůsobilo když jsem to upravené logo spatřil. Naopak původní logo mě stějným způsobem hodně oslovilo. Jasné, čisté, decentní zbarvení, má to prostě šmrnc.
Nejsem žádný odborník na grafiku, spíše naopak a vyjadřuji jen pocit obyčejného člověka který logo poprve spatřil.
  • 0

#120 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 13:44

Původní logo bylo určitě lepší a i barevně příjemnější a celý návrh nějak více ladil. Tohle už mi nepřijde to pravé... EDIT: Ale kdyby se do stejné barvy naladila i tyčka praporku a text Geocaching...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka