Přejít na obsah


Fotka

Hlasujte o nové logo tohoto serveru


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
258 odpovědí na toto téma

#121 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 14:33

Pokud vim, tak nase jesterky jsou hnede nebo zelene a pak taky ta s modrou hlavou. Ale na 5 minut v malovani necekejte zadne zazraky. Slo mi o to ukazat rozdil mezi gekonem s prerazenyma nozickama a jesterkou. ;) Pokud bude zvoleno logo 3 tak to budu respektovat. Je-li to nazor vetsiny. Ale zahazovat dlouholetou tradici mi prijde spatne.
  • 0

#122 LukyCZ

LukyCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 15:06

Návrhy nic moc :-( Nakonec jsem hlasoval pro návrh číslo 3. Jediný se mi zdál hlasovatelný. Ta dvojka je opravdu jako varan (jak už někdo řekl) :D
  • 0

#123 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 15:10

JarMar napsal/a:

RaptorTeam napsal/a:
Predem se omlouvam za zasah do prav autora 3. Jeho logo je napadite, ale porad mi tam zavazi gekonek a tak jsem mu na ukazku udelal plastiku na jesterku.

Hlasoval jsem pro původní návrh 3 který podle mě nemá chybu, toto už je zase jak dětské omalovánky. ;)


Tak tak. Souhlas...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#124 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 15:11

Já jsem si také dovolil fantazírovat a vedle původní ještěrky jsem si na auto pro porovnání zkusil nalepit ještěrku č.3 upravenou Raptorem, protože se mi ty původní nožičky moc nelíbily, ale zase si myslím že není nezbytné na vlaječku za každou cenu dávat trikolóru, já ji chápu spíš jako waypoint. Co vy na to? ;)

v lepší kvalitě tady http://www.chyska.ic...NEWjesterka.png
  • 0

#125 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 15:15

tomasCR napsal/a:
Já jsem si také dovolil fantazírovat a vedle původní ještěrky jsem si na auto pro porovnání zkusil nalepit ještěrku č.3 upravenou Raptorem, protože se mi ty původní nožičky moc nelíbily, ale zase si myslím že není nezbytné na vlaječku za každou cenu dávat trikolóru, já ji chápu spíš jako waypoint. Co vy na to? ;)

Tak tohle bych si na auto klidne nalepil. :P
  • 0

#126 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 17:20

Pravda těch noh jsem si nevšiml. Ta změna barvy přitáhla natolik pozoronost, že jsem si té změny nevšim (neviděl jsem oba náměty vedle sebe).
Jednoznačně jsem pro to, aby se upravil tvar noh ještěrky na návrhu číslo 3 podle RaptorTeamova návrhu. O sladění barev bychom ještě mohli možná diskutovat, ale na obrysové nálepce na tom nesejde, že :)

RaptorTeam napsal/a:
Pokud vim, tak nase jesterky jsou hnede nebo zelene a pak taky ta s modrou hlavou. Ale na 5 minut v malovani necekejte zadne zazraky. Slo mi o to ukazat rozdil mezi gekonem s prerazenyma nozickama a jesterkou. ;) Pokud bude zvoleno logo 3 tak to budu respektovat. Je-li to nazor vetsiny. Ale zahazovat dlouholetou tradici mi prijde spatne.


  • 0

#127 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 22:16

Mion napsal:
Jednoznačně jsem pro to, aby se upravil tvar noh ještěrky na návrhu číslo 3 podle RaptorTeamova návrhu.

A mě se třeba líbí zrovna tak, jak je navrhovaná a nic bych neměnil. B)
  • 0

#128 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 16:51

tomasCR napsal/a:
Já jsem si také dovolil fantazírovat a vedle původní ještěrky jsem si na auto pro porovnání zkusil nalepit ještěrku č.3 upravenou Raptorem, protože se mi ty původní nožičky moc nelíbily, ale zase si myslím že není nezbytné na vlaječku za každou cenu dávat trikolóru, já ji chápu spíš jako waypoint. Co vy na to? ;)


Jo to by šlo, ty kuřecí pařátky zmizely... uvidíme co na to autor. Trikoloru NE... bylo by to přeplácané.
  • 0

#129 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 10:05

Fakt tezke rozhodovani. Ale jestli by mela byt v navrhu jesterka, mela by to byt jesterka poznatelna, ne nejaky varan nebo leguan. Aby se tomu odbornici nerehtali. Nepovedenymi logy se v CR pysni tisice firem. Ani ta jesterka, co nabizim jako samolepku kazdemu zdarma neni to prave. Je-li mensi nez 120mm, ma velmi slaboucke drapky, vyrobit lze, ale nikde pak dobre nedrzi. Cituju slovo odbornika: "Neni nad to, kdyz je logo snadno a levne proveditelne a citelne v barevne i cernobile /jednobarevne/ verzi a v libovolne velikosti a libovolnou technologii. I nejvetsi nadnarodni koncerny maji jednobarevnou variantu loga. Kdyz je finalizace odflaknuta, na webu to treba vypada lakave, snad i na tistene samolepce, a na razitku to treba nevyjde vubec." Sam hlasuju za predpokladu predelani varana na jesterku pro navrh c.2!
  • 0

#130 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 11:57

To bude tou slepotou. ;) V levem sloupci je anketa.
  • 0

#131 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 16:50

cinca2008 napsal/a:
Tak tedy trojka. A navíc,teď mi přišlo,že ta trojka na mě šibalsky mrkla :)A navíc,celé to tvoří takové hezké G i C .


lip bych to nerekl, takze za mne taky 3.
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#132 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 17:36

Vojtik napsal/a:
Ale jestli by mela byt v navrhu jesterka, mela by to byt jesterka poznatelna, ne nejaky varan nebo leguan. Aby se tomu odbornici nerehtali.

Je to logo pro geocaching a ne pro přírodozpytce. Takže spíš než anatomickou přesnost ještěrky bych preferoval celkový veselý dojem. Je to přece logo hry, ne?
  • 0

#133 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 17:44

autor_2 napsal/a:

c.jirin napsal/a:
Ikdyž ani jeden návrh se mi moc nezamlouval, hlasoval jsem pro dvojku.Mě by se tam líbila ještěrka,kterou známe všichni jako samolepku.


To máš smůlu, protože ta samolepka je to samé co původní logo - a ani nevím zda ji můžem ještě vylepovat. Sama přesně nevím zda by se vítězné logo mělo objevovat na autech. Výroba barevného loga na auto, u návrhu tři, nebude snadná. V jednobarevné podobě bude šibalská ještěrka č.3, méně atraktivní, avšak autor_3 si nějak poradí, že ;)
U svého návrhu počítám s barevnými variantami i možnými nepříliš velkými opravami ve tvaru ještěrky.



A to by byl takový problém třeba jenom trochu pohnout jejíma nožkama či hlavou,aby se trochu změnil tvar ještěrky?
Když byli Pink Floyd ve sporu s R.Watersem (jejich bývalý zpěvák) o figuru prasete, tak ji také používali na svých show dál, jen z prasnice udělali vepře. :)
  • 0

#134 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 17:53

autor_2 napsal/a:

RaptorTeam napsal/a:
Hlasujeme pro 2ku. Je to nejvic jesterka. Nic proti gekonkum ;) ale na kolika autech je jesterka a na kolika gekon? Nejradeji by jsme hlasovali pro dalsi kolo souteze.



Také bych dala druhé kolo, a mírnější podmínky, určitě by bylo víc návrhů. Když jsem si této soutěže všimla, byl poslední únorový týden. Měla jsem vztek, že nic nestihu poslat, že za celou zimu mě GC.cz nezajíml atd. Po pár dnech jsem si všimla, že se soutěž prodloužila, a tak jsem se mohla zúčastnit. B)




I já bych se přimlouval za druhé kolo.Soutěže jsem si také všiml pozdě a myslím,že dle ohlasů je nás víc.
  • 0

#135 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2009 - 8:33

pavels napsal/a:

Vojtik napsal/a:
Ale jestli by mela byt v navrhu jesterka, mela by to byt jesterka poznatelna, ne nejaky varan nebo leguan. Aby se tomu odbornici nerehtali.

Je to logo pro geocaching a ne pro přírodozpytce. Takže spíš než anatomickou přesnost ještěrky bych preferoval celkový veselý dojem. Je to přece logo hry, ne?


Ty brdo, neber me tak vazne, komu asi jde o hru a radost ze hry vic, nez me? /viz akce "Jesterka pro kazdeho zdarma"/. Starou jesterku si samozrejme vylepovat muzete, v podstate je to zmenena vektorizace nepresne prekresleneho obrazku od Darquera /ten si zadne naroky necini/, ktery s originalem uz nema z pravniho hlediska nic spolecneho. Novemu logu se vubec nebranim, GC pobezi bez ohledu na nejake Cesko a jeho logo. Z navrhu jsem vybiral, co by se dalo predelat do profi podoby. Pokud bude nove kolo souteze, hlasuju samozrejme pro nej. Jen je mi trochu lito, ze c celkoveho poctu zde prihlasenych clenu /v ceskem GC pres 20000 clenu/ je navrhu tak zalostne malo.
  • 0

#136 Medulove

Medulove

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 14:54

Leroj napsal/a:
ta soutěž tady visela snad dva měsíce /po měsíci ji musel Pepa pro naprostý nezájem prodloužit/.


A taky se během té doby objevily připomínky, že kdyby nebyl požadavek na kompletní sérii (logo, web, wiki...), že by se možná sešlo víc návrhů.

Mě zaujala 4, pěkný nápad, to, že v něm chybí ještěrka není až takový problém - ale je to spíš takový nástřel, který by chtěl následně doladit, W je dost jiné než G, nějak mi to neštymuje. a ta ještěrka co je daná bokem je taková divná - buď vyhodit úplně nebo změnit.

Takže budu přemýšlet, zda dám hlas obligátní trojce nebo téhle nedodělané čtyrce.
  • 0
Méďulové

#137 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 15:43

kdyz se tak koukam na tu jesterku s tou vlajeckou, tak mne ted napada, jestli by to nevypadalo o neco lepe, kdyby ta vlajecka visela te jesterce primo na ocasku? (proste jen napad, nejsem grafik, abych to zkousel...)
  • 0

#138 A. da Mek

A. da Mek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2009 - 13:30

venku je sluníčko a za chvilku polezou ven i ještěrky...další možnost je sledovat..skicovat a tak...

Ty svoje jsem zatím letos venku ještě neviděl.
Vložený obrázek
Ale pro logo použitelné i v malém rozlišení je myslím stejně potřeba něco stylizovaného.
Původní garminovskej gekon (11px):
Vložený obrázek
Čukon :-) neboli gekon povýšený na nadpřirozenou heraldickou figuru zdvojením ocasu (64px):
Vložený obrázek
Zvektorizováno:
Vložený obrázek
Pro Wiki:
Vložený obrázek
  • 0

#139 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2009 - 14:16

Prosím autora návrhu č.3 o zveřejnění černobíle varianty loga aby jsme si udělali představu jak by vypadala na tričkách, přece jenom trojbarevná varianta by při použití technologie sítotisku byla docela nákladná. Díky
  • 0

#140 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2009 - 15:16

Autor 3 pokud vim zatim nic nenapsal a tak to sem poslu za nej.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama