Přejít na obsah


Fotka

Planovana archivace LKPD spotting


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2009 - 19:09

Jirko, je otázka, jestli je nutné keš archivovat a dělat tam novou. Já bych tam dal poznámku, že fotka již sice není nutná, ale kdo, ji nepřiloží, jde tam jen pro bod což je docela smutné. Opravdu je dost keší, které bez původní podmínky jsou už jen o tom bodu. Ale na druhou stranu, těch, kde se neustále muselo něco fotit a tak podobně, bylo taky dost.
  • 0
VSA

#22 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2009 - 20:40

Ať se přihlásí ten, komu u téhle kešky vadilo, že se tady musí fotit letadlo. Autor vás chtěl přivést k letišti, kde sice občas není kdovíjaký provoz, ale právě to dělalo tuto keš tak trochu vzácnou. Nikdo sem přece nemusí jezdit v zimě a mrznout, nebo je to snad podmínka? My jsme si to s dětmi užili ačkoliv jsme tady taky strávili nějaký čas než něco letělo. A je to navíc mysterka, tak co! To mě víc vadily tradiční kešky s podmínkou nějaké fotografie a že takové taky jsou/byly. Komu nejde jen o rychlý bod a chce si to místo užít, tak tomu to nevadí. V opačném případě.....
  • 0

#23 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 11:20

kolombo napsal/a:

mudlodcera napsal/a:

Qnik napsal/a:
Jo ale třeba u týhle pixly bylo fajn prostě sedět a čekat až to letadlo přiletí..co na tom že mělo hodinu zpoždění oproti letovýmu plánu, prostě jednou si seděl a čekal..třebas tě to sralo:)

Popravdě..někde jsou ty podmínky fakt vo hovně, ale u některejch pixel mě to štve tohleto. Radši nebudu zmiňovat další, protože jsou taky na blacklistu připraveny k archivaci...

- co mě zrovna na týhle štve nejvíc, že mám fotku, hodinu jsem čekal na letadlo...ale pixlu nemám, protože sem DEBIL...


By me osobne zajimalo, co je krasny na tom v zime nekde hodinu mrznout jen proto ze cekam na jedine letadlo, ktere tu ma letet a ono ma zrovna to zpozdeni. Ty jsi tam na nej asi cekal v lete ze


No, jsou lidi, kterým to nevadí počkat si, těm to netřeba vysvětlovat :-)

A pak jsou lidi, kterým to vadí, těm to zase vysvětlit nejde :-(


Třeba já jsem si tam osobně jednou v zimě vystál důlek - nějaká linka podle plánu měla zpoždění a mě chytlo, že tam v tý zimě stálo snad dvacet lidí s připravenejma foťákama (žádní jiní kačery). Když jsem tam mrznul asi hodinu a půl, tak jsem to vzdal - pixlu jsem předtím našel, nezalogoval se (čekal jsem nejdřív na to letadlo) a dodneška ji nalezenou nemám. Když zmizí, tak mě to bude mrzet, ale beru to tak, že tam mám hodně čestný DNF ;)

Nejde vždycky o body, ale o zážitky, ne? B)

Jo, a kdyby šlo v případě lovení týhle pixly o bod za každou cenu, tak tam nikdo ani nepřibrzdí - vždyť bodů za každou cenu je i v Pardubicích víc než dost (zdravím série PMO, Města sportu a třešničku na dortu - Paramo). :P

Ali, chápu Tvoje rozhodnutí - sám jsem ještě v procesu rozhodnutí, co udělat s Jump-in keší. :|
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#24 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 11:48

Paramo smrdí. Takže vystihuje Pardubky docela dobře ;) // Osobně jsem proti archivaci. Nebo aspon proti tomuhle threadu. Prijde mi to jako predsmrtne krece... Pokud ti vadi, ze je moznost, ze to nekdo nedodrzi, neda se nic delat. Ale tohle je takova demonstrativni sebevrazda. // Za sebe muzu rict, ze pokud bych si te podminky vsiml (jakoze u tehle o ni vim), tak bych ji splnil.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#25 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 19:44

Proc archivovat? Staci zmenit na tradicni a pozadat o dobrovolne foto, kdo chce bude mit bod "jen tak" kdo chce bude mit bod s fotkou. Ta kes je sice o te fotce a o tom miste, ale...archivace je dost razny reseni.
  • 0

#26 koukal

koukal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 20:32

Ještě jednou děkuji autorovi této keše, že mi ukázal tak kouzelnou věc jako je spotting. Dosud by mne nenapadalo čekat v zimě na nějaké zpožděné letadlo z Moskvy a zážitek, o který bych při pouze dobrovolné podmínce určitě přišel, rozhodně nezapomenu. Škoda, ve spoustě případů jen ty podmínky a jejich různorodost stála za to!
  • 0

#27 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 21:45

Ali, nearchivuj to...! :o Sám mám většinu perníkovek za ty léta ulovenejch, ale na tuhle jsem se práve díky tomu casu jeste nedostal, ale chystám se... Spotting cache jsou sqelé - ta v Praze, spojena s 747čkou je též super. Tak tuhle nech žít - ti které to baví si na éro počkají a sběrači, ti budou mít jenom bod - no a co... Spokojenost na obou stranách - TOHLE obecně platí pro všechny cache s podmínkou, lidi neblbněte...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama