Prosba o pomoc od cacherů-geodetů.
#1
Publikováno 15 duben 2009 - 21:12
#2
Publikováno 15 duben 2009 - 21:43
#3
Publikováno 15 duben 2009 - 21:44
#4
Publikováno 15 duben 2009 - 22:07
Pokud mě zajímá větší lokalita, stahuji si jí po mapových listech ZM-50 (mají zhruba 19x24 km). Přehledka kladu je v souboru http://archaikum.cz/..._ztl_a_zm50.zip
#5
Publikováno 15 duben 2009 - 22:11
bodlak napsal/a:
Body mám staženy z CUZK a překonvertovány do WGS84, ale ta konverze není přesná. Nicméně bod se dohledat dá. Mám to v CSV souboru pro POILoader. Mám však pouze název např. TB 0606-12
Pokud je konverze +- 10 metrů, nevadí, to už se dá dohledat. Něco takového hledám, nechceš se prosím podělit ?
#6
Publikováno 16 duben 2009 - 10:07
http://members.upc.c.../Geodeticke.zip
Popřípadě mohu poskytnout zdrojová data, pokud by někdo provedl přesnější konverzi. Jo a geodet nejsem :-)
#7
Publikováno 16 duben 2009 - 11:53
bodlak napsal/a:
Tady jsou ty body už po konverzi jako CSV pro POILoader.
http://members.upc.c.../Geodeticke.zip
Popřípadě mohu poskytnout zdrojová data, pokud by někdo provedl přesnější konverzi. Jo a geodet nejsem :-)
Skvělé pane, mnhokráte díky, pokud se střetneme někde na eventu máš u mě panáka nebo škopek...Zkoušel jsem to zpětně konvertovat tak v Y ose byla rana 5 metrů v ose X kolem 2 metrů což je bezvadné a plně dostačující.
Teď ještě poraďte jak to do TomToma One narvat. Co k tomu potřebuju, nějak polopaticky, nebo mě odkažte prosím na patřičné vlákno či článek o tomto pojednávající, ať to mohu nastudovat. Nějak pomocí zdejšího hledání nic nnacházím.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů