Přejít na obsah


Fotka

web kačerů ze Žďárských vrchů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 caapek

caapek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 7:32

zdravím!
myslím že diskuze tady na GC.cz je docela žhavá a tak by možná nebylo od věci vytvořit webový portál, jako mají třeba plzeňští kačeri, kam by se mohly dávat i články, návody, fotky z akcí, lehce by šlo vytvářet hlasování, samozřejmě by součástí bylo fórum...
Umím si i představit, když už máme logo žďárských vrchů, rozjetí tvorby klubových CWG a nebo dokonce geocoinu. ;)

pokud se vám bude nápad líbit, můžu to zkusit zrealizovat

Tady jsou odkazy na web jiných skupin pro insipiraci : http://www.kgbrno.eu, http://www.geojih.cz, http://gc-plzen.net
  • 0

#2 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 8:26

V plánu to je, já doufám, že už na tom i Ti co dostali naši plnou důvěru dělají a je vidět, že náměty jsou na probrání
  • 0

#3 caapek

caapek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 10:17

tak jsem neodolal a zprovoznil prvni betaverzi Žďárského webu... budu ale potřebovat aby se do jeho tvorby zapojilo více lidí (pokud možno s webdesignovými zkušenostmi) ... stačí mi napsat a poskytnu práva k administraci

pro zvědavce a nedočkavce lze nahlédnout pod pokličku zde: http://zdarsky.tym.cz B)
na vzhled ani obsah zatím moc nehleďte , je to čerstvě uvařené... ;)
  • 0

#4 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 10:29

Ty Honzo - pro Tvé info - web dělá Xdarebak s Lukynem - tak jak se dohodlo na posledním eventu - tak at neděláš něco zbytečně :-)
  • 0

#5 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 10:47

Myslenku jsme meli, ale jeste jsme nic nevytvorili, ted jsme se zamerili na ty tricka. Klidne pomuzeme rozvijet caapkuv navrh ;) nebo to dame vsechno dohromady. Caapku zkus kontaktovat Libora-Xdarebaka a domluvit se. Ja se k diskuzi pripojim vecer;)
  • 0

#6 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 14:07

Osobne jsem premyslel nad tim, jestli stavet na nejakem externim redakcim systemu (ty mas sunlight CMS, o kterem jsem taky premyslel),nebo napsat vlastni. Vsak pro to, co jsme tak meli v planu na web dat, se mi zdal free RS nevyhovujici a tak spis bude lepsi, kdyz si napiseme mensi RS sami... bohuzel ted se tomu nemuzu venovat, precijen za mesic maturuju a prijimacky mam ted kazdy tyden, ale jakmile se mi procisti vzduch, vrhnul bych se na to...
  • 0
Vložený obrázek

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 14:10

Já vám nevím... ale vždy je mi tak nějak smutno z toho, že se zakládá další web na téma geocaching a zbytečně se tříští tvůrčí aktivity. To je ta naše komunita tak roztříštěná, že by se nenašla cesta jak provozovat i regionální témata na centrálním serveru?
  • 0

#8 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 14:13

to sobikovi: a vás těší, když tady spamujeme dohadováním o svých tričkách???? mě třeba nebaví, když ve výpisu je spousta témat která se mě nijak netýkají...
  • 0
Vložený obrázek

#9 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 15:41

me se osobne na gc.cz libi. Ale nevim jestli se libi nase diskuze vsem co se jich to netyka:| Nerad bych cetl diskuzi, nechce Zdarsky geocaching na webu...
  • 0

#10 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 18:10

Přesně mě se tu taky líbí, ale taky bych nerad aby tu byly nějaké averze - viz dnešní ranní vlákno
  • 0

#11 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 18:17

které máš na mysli?
  • 0
Vložený obrázek

#12 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 18:20

No vidíte, a já si furt říkám, jestli je to nutný, aby si "pár" kačerů (toto slovní spojení chápu jako NEMNOHO - bez dalšího podtextu) muselo zakládat web, když se tu a tam chce na něčem domluvit. Pokud to technické podmínky a dobrovolný administrátor dovolí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama