Přejít na obsah


Fotka

Kdy muzu smazat log na me kesi?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
42 odpovědí na toto téma

#41 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 15:11

Pajast napsal/a:
Taky nechápu, že někdo dá do logu fotku TB i s číslem. Zatím jsem měl v tomto ohledu štěstí. Ještě mi to nikdo neudělal. Tak doufám, že jsem to teď nezakřiknul... :)


A jak by jsi řešil to, že taková fotka vyjde v novinách u článku o GC ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#42 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 16:04

kolombo napsal/a:

A jak by jsi řešil to, že taková fotka vyjde v novinách u článku o GC ??


To se taky stává? Docela blbá situace. Pokud jsou to papírové noviny, težko se to dá vzít zpět. Na druhou stranu si myslím, že případný problém by trval jen krátce. Vždyť nic není přece staršího než včerejší noviny. :) Pokud by si pár lidí, kteří vědí, co s tím, zalogovalo, že ten TB/GC viděli (discovered), byla by to celkem sranda. Horší by bylo, kdyby nějaký záškodník logoval něco jiného a způsobil zmatek v pohybu předmětu.
  • 0

#43 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 22:18

Kurník kačeři, kdy už si uvědomíte, že skupina Reviewer je pro komunikaci s reviewery, NE mezi kačery, tj. není k diskusím, ale ke konverzaci typu dotaz od kačera->odpověď reviewera nebo zde jsou sdělení od reviewerů (bez potřeby reakcí kačerů). Zde se opět vesele diskutuje, skupina Reviewer jako by to ani nebyla, a já z toho mám tunu mailů. Zbytečně tak tuto skupinu znepřehledňujete pro ty, co by se opravdu rádi něco od rev. dozvěděli, a nám přiděláváte práci. Bohužel se to stává skoro u každého vlákna, které pak já či admin gc.cz musíme zamykat, když tolik kačerů nechápe, že zde jde jen o odpověď od reviewerů a šmytec. Přitom stačí tak málo - kuknout se KAM to vůbec píšu, zaměření každé skupiny fóra je stručně, ale jasně popsané. Čili zamykám i zde, odpovědí od nás už tu je dost, konverzace typu pro-proti,... aneb jak já jim říkám plkání o h**** (je vždy vidět kdo nemá co dělat, když odpovídá na zodpovězené atd.) může dále probíhat v jiné skupině fóra. Opravdu ale zdejší diskutující nechápu (týká se fór obecně, nejen tohoto vlákna) - někdo se na něco zeptá, je mu zodpovězeno a vlákno dále pokračuje diskusí kdo je pro, proti, kdo má jaký další názor, odbočuje se často od původního tématu atd. Ach jo, přeci když někdo odpověď získá, tak to tím končí, ne? Aneb když se někdo na něco ptá, jde mu o odpověď, ne o diskusi, na diskusi jsou jiné příspěvky a skupiny, které k ní přímo vybízejí. Ve skupinách jako Reviewer, ale třeba i Poradna a podobné vždy jde o styl dotaz-odpověď, tak nechápu, že se to vždy i po jasné odpovědi často zvrhne v diskusi, tomu fakt nerozumím :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama