Přejít na obsah


Fotka

Vysílačky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#41 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 10:15

Nerikam ze tam vysilam v tom pasmu, jen ze to jiste vysilacky umoznuji ty mamlase :D Navic postup na tuto rychlou a bezbolestnou upravu je dodavan primo vyrobcem stanice v manualu ;)
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#42 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 13:29

Dam sem link na nove Motoroly TLKR T7, vypadaji sympaticky, antena klasicka pendrekova.
Tady o nich dokonce tvrdi, ze jsou vodeodolne, v oficialnich materialech je jen "rugged design" bez konkretni specifikace odolnosti. Cena za par prijatelna.
  • 0

#43 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 22:19

Používám Alinco DJ-S45 CQL, mezi přáteli je jich asi dalších pět. Výborné PMRko, i když je fakt, že my jsme se odklidili na sdílák, a ještě pod subtónem, a když už jednou za uherský rok vysíláme, máme tam svatý klid. ;)

Teď na tábor uvažuju, že přikoupím pár Cobra MT600. Požaduju, aby to umělo subtóny. Ani ne tak kvůli rušení prozváněči (tady je na PMR mrtvo, i když jinde být nemusí), ale (a to si málokdo uvědomuje) kvůli rušení technikou - notebooky, foťáky, to vše je schopné citlivější squelch otevřít a pokud není v cestě ještě tónová brána, tak už vám to na krku vesele chrchlá. ;)
  • 0

#44 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 7:58

Hola hola, chci koupit tyto vysílačky -MOTOROLA TLKR T7. Mohu poprosit někoho, kdo se v tom vyzná, jestli by je na doporučil či nikoliv? Chceme to vyloženě jako pomůcku při geocachingu a podobné aktivity. Díky moc!
  • 0

#45 dcom

dcom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 10:54

Já mám tohle (sada 2ks):

http://www.centernet...tr446-sada-2ks/

... a celkem spokojenost. Nominální dosah je 8 km, ale hodně záleží na terénu. Když jsem byl minulej tejden v Beskydech, tak jsem nahoře na Pustevnách bez problémů chytal Ostravu :) Jinak beru ji i na lyže, když jezdíme do Francie v lednu, tak tam je to nutnost a bez problémů funguje (samozřejmě když je někdo za třema kopcema, tak už ho nechytám, ale jinak ten dosah je solidní pro běžnou turistiku, lyžování, atd.) - dá se k tomu dokoupit vodotěsný pouzdro. B)
  • 0
eTrex Legend/Topo 50 v.4, Nokia 5230/Handy Geocaching, ASUS A696/Pocket Drake

#46 dcom

dcom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 10:57

NufNufTeam napsal/a:
Hola hola, chci koupit tyto vysílačky -MOTOROLA TLKR T7. Mohu poprosit někoho, kdo se v tom vyzná, jestli by je na doporučil či nikoliv?
Chceme to vyloženě jako pomůcku při geocachingu a podobné aktivity.

Díky moc!


... jo to vypadá dobře, hlavně má subtóny, ale to maj dneska všechny snad ... B)
  • 0
eTrex Legend/Topo 50 v.4, Nokia 5230/Handy Geocaching, ASUS A696/Pocket Drake

#47 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 23:41

Tuhle Motorolu jsem měl taky vyhlédnutou. Chtěl jsem jí převážně jako nouzový zroj pro SOS na horolezeckých akcích, kde není signál GSM. Ještě před koupí jsem se šel informovat do speciláky na některé informace. Mylně jsem se ale domníval,že to funguje tak, že jede z kanálů slouží právě pro nouzové volání a záchraný zbor ho monitoruje. Prodavač mě ale ujistil,že tomu tak u PMR není, takže nic nebude...
  • 0

#48 dcom

dcom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2009 - 15:15

jj, bohužel ... vím, že např. na CB poslouchaj na nějakým kanálu záchranáři, ale na PMR bohužel ne ...
  • 0
eTrex Legend/Topo 50 v.4, Nokia 5230/Handy Geocaching, ASUS A696/Pocket Drake




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama