Přejít na obsah


Fotka

Czech plastic geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 18:24

neboli CPG - dnes v noci se mi poprvé dostal do ruky. Už jste se s ním někdy setkali ? Nevíte, jaká je cenová relace a případná konkurence CWG ? Osobně se mi dřevěný líbí mnohem víc, a co si budeme povídat, nová CWG i krásně voní dřevem, což se o plastu moc říct nedá. Jaký na ně máte názor ?
  • 0

#2 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 18:38

Neekologické... plasty se vyrábí z ropy a z té se kromě benzínu vyrábějí i léky, takže takhle zbytečně přicházíme o léčiva. dřevo je obnovitelný zdroj a opravdu krásně voní, Sylvia999 i M.Mikado, mají nová CWG to bylo vůně, když je dávaly do pytlíků :) Navíc dřevo je přírodní materiál a rozhodně vypadá mnohem lépe, plast mi přijde moc umělý, stačí že samotná keš je většinou plastová. nojo, to vlastně taky škodí výrobě léčiv... Já bych rozhodně dal přednost CWG, před CPG.
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#3 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 19:17

Ja bych to s tou ekologii neprehanel. Tuhle sobotu jsem se jel podivat do Jizerek na kvetouci Narcisky na louce pred Hnojovym domem. Spalit 20l benzinu kvuli 2x 5ti found it a 2x 2 DFN - za to bychom museli jit okamzite do pekla pro neeekologicky kaceny. Takze bych ty plastovy kolecka neodsuzoval z ekologickych pohnutek, to je fakt nesmysl. Nasel jsem jedno od Urban Family (urbanp) ve sve kesce Vyhlidka na Srbskou kamenici a potesilo. Chtel jsem si ho vzit, tak jsem ho vymenil za CWG Raraku. Taky jsem nasel CMG, to M je tam jako Metal. To je zase od Mejla Teamu. Je to lestene kolecko velikosti tak 2Kc a na nem je laserem udelane jejich logo a zdruhe strany logo GC. Taky jsem v te kesce nechal CWG Raraku. Myslim ze oba pociny maji uplne stejny cil. Mit neco co lze nechat v pekne kesce pro ostatni. Neco hodnotnejsiho nez obykly kindersurprise binec. I kdyz i z tech vajicek je obcas nejaka pekna vecicka. Sam si asi nakonec poridim CWG prave proto ze je to drevo, je ale otazka jestli nepujdu mimo oficialni zadni stranu. Dost mi vadi neuveritelna pomalost updatovani katalogu, takze si rikam jestli v nem vubec chci byt.
  • 0

#4 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 19:32

CPG neboli Czech plastik geocoin je můj napad a realizaci provaděl známy z Grafickeho studia. Pokud vim tak existuji naše - Urban Family, Maly Vydrysek, Mcavalera a Oliver Pazout, kterym jsem to nechal dělat. Vyroba stala 7 Kč za kus a je to vyrobeno ze dvou kusů, které jsem slepil. Já to považuji za jakýsi protipól k CWG a hlavně jde o věc na výměnu do kešek, protože kinder blbosti mi strašně vadí i v našich keškách. Jinak mám ještě CWG z překližky, které jsem vkládal do kešek hlavně v loňském roce. To překližkové, které mi připadá lepší než dřevěné mi nezvali do katalogu.
  • 0

#5 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 19:37

urbanb napsal/a:
CPG neboli Czech plastik geocoin je můj napad a realizaci provaděl známy z Grafickeho studia. Pokud vim tak existuji naše - Urban Family, Maly Vydrysek, Mcavalera a Oliver Pazout, kterym jsem to nechal dělat. Vyroba stala 7 Kč za kus a je to vyrobeno ze dvou kusů, které jsem slepil. Já to považuji za jakýsi protipól k CWG a hlavně jde o věc na výměnu do kešek, protože kinder blbosti mi strašně vadí i v našich keškách. Jinak mám ještě CWG z překližky, které jsem vkládal do kešek hlavně v loňském roce. To překližkové, které mi připadá lepší než dřevěné mi nezvali do katalogu.

Aha, tak díky, zase jsem chytřejší. Je to zajímavý nápad. Jak říkám, dřevo je dřevo, ale každému dle jeho vkusu, že ? ;) Začnu je sbírat stejně, jako CWG (samozřejmě výměnou za svá CWG). :)
  • 0

#6 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 19:38

Dneska jsem take nasel CPG Urban family, ale lezet dost daleko od kesky na zemi. Asi ho ztratil nekdo z kapsy. Tak si ho zaradim do katalogu. Diky ;) S tou ekologii je to fakt, to by se GC nemohl vubec delat. Hromada projeteho benzinu, plastove krabicky, seslapane boty...ale to by clovek nemohl delat nic. Kdyz muzou byt CWG, tak proc ne CPG?
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 20:33

To jsou novoty... bylo by fajn hodit sem fotky, ať víme jak ty nové zázraky vypadají.
  • 0

#8 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 20:47

sobikovi napsal/a:
To jsou novoty... bylo by fajn hodit sem fotky, ať víme jak ty nové zázraky vypadají.


Prikladam to Mejlovic, fotka stoji za prd ale pro predstavu staci.

Urbanovic mi zabavila Raraku, takze zadna fotka nebude. Najdte si ho v kesi. ;)
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 21:42

To vypadá moc hezky, ale cena bude asi jiná než CWG....
  • 0

#10 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 9:07

semik75 napsal/a:

sobikovi napsal/a:
To jsou novoty... bylo by fajn hodit sem fotky, ať víme jak ty nové zázraky vypadají.


Prikladam to Mejlovic, fotka stoji za prd ale pro predstavu staci.

Urbanovic mi zabavila Raraku, takze zadna fotka nebude. Najdte si ho v kesi. ;)


Tak koukám že MEJLA TEAM použil můj nápad na logo co mám na CWG:

Vložený obrázek
  • 0

#11 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 9:36

Uprimne:
Nelibi se mi CPG ... povazuju to za plagiat a zneuziti loga GS!
fotky tohohle prikladam... v kesi jsem ho smenil za par drobnosti, abych ho mohl oscanovat.... smenit ho za CWGcko, to opravdu NE!

  • 0

#12 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 9:54

....a pasuje to alespon do nakupniho voziku misto desetikoruny? :)
  • 0

#13 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 10:44

No nevím, silně mi ty CPG připomínají GC cake či jak se ten nesmysl jmenuje, prý jakési "sušenky do kešky".
To raději ten kinderbordel, který se dá případně vyhodit...
Myslím, že ani do kauflanďáckého košíku by se to nedalo použít.

Ale každému, co jeho jest...
  • 0
Tuž tak:

#14 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 10:51

oliver napsal/a:
Někomu se líbí a jinému ne, pořád lepší, než nějaké blbosti z Kindervajec apod. Osobně mám jak CWG tak CPG. CWG jsem objednával přes internet od zde doporučované firmy a nejsem s nimi spokojen - nekvalitní suky a text "přepálený" U CPG je kvalita velice dobrá, nejsou tak humpolácké jako suky a v neposlední řadě jsou levnější....

Prosímtě kde se ty plastové potvůrky dají koupit? Vypadají pěkně.
  • 0

#15 Pistafista

Pistafista

    Pistafista

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 11:30

JarMar napsal/a:

oliver napsal/a:
Někomu se líbí a jinému ne, pořád lepší, než nějaké blbosti z Kindervajec apod. Osobně mám jak CWG tak CPG. CWG jsem objednával přes internet od zde doporučované firmy a nejsem s nimi spokojen - nekvalitní suky a text "přepálený" U CPG je kvalita velice dobrá, nejsou tak humpolácké jako suky a v neposlední řadě jsou levnější....

Prosímtě kde se ty plastové potvůrky dají koupit? Vypadají pěkně.

Předpokládám, že nikde. Groundspeak Inc. podmiňuje i nekomerční použití svého loga udělením souhlasu s jeho využitím ke konkrétnímu účelu, který např. CWG mají. V tomto případě snad lze něco podobného vyrobit pro vlastní potřebu a v omezeném množství., rozhodně to nelze prodávat. Viz. http://www.geocachin.../logousage.aspx
  • 0

#16 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 11:43

pistafista napsal/a:
Groundspeak Inc. podmiňuje i nekomerční použití svého loga udělením souhlasu s jeho využitím ke konkrétnímu účelu

O tom vím a nevidím v tom problém. Stačí poslat e-mail na logo@groundspeak.com s popisem účelu použití loga a věřím že GroundSpeak posvětí i plastová kolečka. Jen se domluvit s výrobcem.
  • 0

#17 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 12:21

no jestli se GS teď dozví, že nikdo využil jejich logo na jakési CPG nebo CMG, tak myslím že to jen tak nesvolí...
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#18 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 12:41

ty,ty,ty & familly napsal/a:
no jestli se GS teď dozví, že nikdo využil jejich logo na jakési CPG nebo CMG, tak myslím že to jen tak nesvolí...

To je myslím zbytečné řešit. Výrobce může požádat jako kdokoli jiný a záleží jen na GS jak se rozhodne. Názory diskutujících v tomhle fóru na tom nic nezmění. ;)
  • 0

#19 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 13:17

sbiram jakekoli Sign Itemy, jen at je jich vice, vymetme ten kinder bordel!! CWG je nejrozsirenejsi ale patent na sign itemy snad nema!
  • 0

#20 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 13:53

Krkovicka napsal/a:
sbiram jakekoli Sign Itemy, jen at je jich vice, vymetme ten kinder bordel!! CWG je nejrozsirenejsi ale patent na sign itemy snad nema!

jj, nemusí to být jen kolečka ať už dřevěná nebo plastová. Nedávno jsem potkal pěkný zatavený kalendář s logem jednoho teamu, bohužel jsem neměl nic na výměnu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama