Přejít na obsah


Fotka

DarkLord Reviewer nerozumí wherigo


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
20 odpovědí na toto téma

#1 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 11:42

DarkLord Reviewer nerozumí wherigo a nechce schválit novou wherigo keš.

Vložený obrázek

Problém podle něj je že cartridge není uložena na serveru wherigo.com ale že si ji hráč musí dovytvořit podle instrunkcí v listingu.

Ale přitom v zahraničí se běžně schvalují keše i když cartridge nejsou uloženy na serveru wherigo.com
např.: DIE HARD - W
http://www.geocachin...17-83a537eecc23
  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 11:54

Když už tak útočně... Co z tohohle jsi nepochopil? "The cartridges must reside at Wherigo.com." a "There is no precedent for placing caches."
  • 0

#3 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:00

alkes je dark lord :D
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:04

Hehe, řekl jsem si o to, ale fakt ne.:) Spíš tak flamer.
  • 0

#5 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:09

Jo ještě jsem zapomněl dodat, že DarkLord Reviewer neumí ani číst, psal jsem mu cituji:
"Ahoj, prosím o kontrolu finálových souradnic zda nejsou v kolizi.
Keš zatím NEPUBLIKOVAT. Dekuji"

A myslíte že mi napsal zda je finálovka v kolizi - nenapsal.
  • 0

#6 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:15

njn, to jsou ty rychlokvašky, bůh ví, kolik má nalezeno a založeno. Aby to nebyl jen nějakej úřednickej retrívr ;):D
  • 0

#7 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:15

No, nezlob se na mě, Maxinoho, ale musím s DarkLordem-alkesem :D souhlasit, wherigo musí být umístěna na wherigo.com... Ale co kdybys tu blíže popsal ten problém, proč ti to nechce schválit - z tohohle alespoň já nemůžu soudit nakolik to pokopal, či nikoliv...
  • 0

#8 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:17

A kurňa, tak teď nevím, kdo by měl být víc nerad, jestli Dark Lord nebo já... no přinejmenším Dark Lord si za to ale může sám.:D btw. Fakt si myslíte, že po tom, co jsem tu všechno nakdákal (neinkognito), bych se za a ) teď najednou musel schovávat za týpka s kapucou za b ) by mi někdo po pečlivém výběru nabídl místo reviewera?:)
  • 0

#9 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:32

na zacatku pises ze ti ji nechce schvalit a v dalsim prispevku zas ze ji jeste publikovat nechces, tak si to rozmysli nez budes nekoho osocovat. Pravidla v tomhle hovori jasne, mozna sis je mohl misto tehle vykriku do tmy precist.
  • 0

#10 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:33

Sutech napsal/a:
No, nezlob se na mě, Maxinoho, ale musím s DarkLordem-alkesem :D souhlasit, wherigo musí být umístěna na wherigo.com...
Ale co kdybys tu blíže popsal ten problém, proč ti to nechce schválit - z tohohle alespoň já nemůžu soudit nakolik to pokopal, či nikoliv...


Ale v zahraničí to nedodružují viz. odkaz v mém 1. příspěvku.
A za druhé v listingu je uvedena větička malým písmem hodně na konci:
"Aby byla tato keš v souladu s pravidly je zde ke stažení, ale pokud si ji stáhnete nic nového se nenaucíte :-)."

Asi se na to vykašlu, člověk se tu týden piplá s podklady na nové wherigo a pak mu to nějaká nedokvaška reviewer smete ze stolu.

Jen tak mimochodem v neděli jsem byl odlovit novou keš Auto Lada a potkal jsem se u ní s autorem a ten mi říkal že musel na žádost DarkLord Reviewera přesunot finálovku protože byla v kolizi s výchozí stage multikešky Na vrcholu a přitom na startu této multiny žádná krabka není.
  • 0

#11 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:35

Maxinoha napsal/a:
DarkLord Reviewer nerozumí wherigo a nechce schválit novou wherigo keš.
[/url]


Škoda, že v pravidlech není napsáno, že cache se nesmí schvalovat cholerikům.... oč by to bylo v tomto případě jednodušší ;);).
  • 0
ICQ: 340776686

#12 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:36

Maxinoha napsal/a:
DarkLord Reviewer nerozumí wherigo a nechce schválit novou wherigo keš.

Problém podle něj je že cartridge není uložena na serveru wherigo.com ale že si ji hráč musí dovytvořit podle instrunkcí v listingu.

Cvičně jsem si na webu Groundspeaku nechal vyhledat "wherigo cache type", a např. z http://forums.ground...howtopic=185979 jsem se dozvěděl že " ...If you create a Wherigo cache you will use the Url field to point to the page of the Wherigo cart on Wherigo.com. Obviously to play a Wherigo experience you will need to download the cartridge from the Wherigo.com web site. ...".

Nějak tam tu souvislost s wherigo.com pořád vidím.

BTW: Pokud mají tohleto revieweří na stole každý den ("ten blbec mi neschválil cache, ještě k tomu neumí číst, a navíc žere vajgly" ), tak se ani nedivím že si ti dva noví zvolili radši anonymitu ...
  • 0

#13 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:36

Parkis napsal/a:
na zacatku pises ze ti ji nechce schvalit a v dalsim prispevku zas ze ji jeste publikovat nechces, tak si to rozmysli nez budes nekoho osocovat.
Pravidla v tomhle hovori jasne, mozna sis je mohl misto tehle vykriku do tmy precist.


Protože DarkLord Reviewer po mě požaduje změnu na mystery, ale to pak tak keš ztráci naprosto smysl své existence.
  • 0

#14 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:41

BTW: Maxinoho ze sousedni staty budou rusit kese tak my taky? Ja myslim ze by se snazime drzet nejakych pravidel a ze jinde jim to uklouzne nas nema zajimat a rozhodne se tim nemame co hajit.
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#15 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:42

Geohorse Reviewer napsal/a:

Maxinoha napsal/a:
DarkLord Reviewer nerozumí wherigo a nechce schválit novou wherigo keš.
[/url]


Škoda, že v pravidlech není napsáno, že cache se nesmí schvalovat cholerikům.... oč by to bylo v tomto případě jednodušší ;);).


Můžeš se mi podívat na to zda je finalka v kolizi?
to je to oč jsem původně žádal a nedostal jsem odpověď.
  • 0

#16 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:46

Maxinoha napsal/a:
Protože DarkLord Reviewer po mě požaduje změnu na mystery, ale to pak tak keš ztráci naprosto smysl své existence.


Tak vlasne premyslim oc ti jde?
Rekl bych ze ne o to ukazat lidem pekne misto. Ze ti jde o to mit dalsi ikonku zalozene kese. Predci ti nema zalezet na tom jakou to ma ikonku ale co o tom rikaji lidi a podle toho tvorit. Ale jsem asi idealista....
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#17 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:48

Maxinoha napsal/a:

A za druhé v listingu je uvedena větička malým písmem hodně na konci:
"Aby byla tato keš v souladu s pravidly je zde ke stažení, ale pokud si ji stáhnete nic nového se nenaucíte :-)."


A za třetí tuto větu si tam doplnil až po upozornění od reviewera... máš tu smůlu, že Darkovi dnes sekunduju já a že jsem četl ten tvůj povedený listing také a tato věta tam před tím nebyla... taže pokud tu chceš plakat jak jsme zlí a nevědoucí měl bys pokud možno účelově nezkreslovat. Nic si tím nepomůžeš a ani tvá cache nebude schválena rychleji...
  • 0
ICQ: 340776686

#18 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:57

Koukám že revieweři uváději nějaké nesmysly, které nebyli nikdy vyřčeny.

ani tvá cache nebude schválena rychleji...

Vůbec jsem nepožadoval aby bylo něco schváleno rychleji, vůbec netuším jak jste na to přišli.

Keš jsem změnil na tradiční a kašlu na dělání wherigo pro ostatní.
  • 0

#19 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:57

maxinoho, uklidni se, ja tady se taky nevztekam, ze jsem maxinohovi poradil umisteni kese v centru na exkluzivnim miste i s ukrytem a on mi ani nepodekoval :D to ze je nejaka kes schvalena a tebe ne? no tak to zaloz v nemecku, kdyz jim to prochazi ;) nebo v usa taky lateri - podivejte na minarja, tomu se libi kes na servisni lavce mostu barikadniku, proc mi to nechcete povolit u nas? :D vyres to s reviewerama, DL se drzi pravidel
  • 0

#20 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 13:00

LukaDolar napsal/a:

Maxinoha napsal/a:
Protože DarkLord Reviewer po mě požaduje změnu na mystery, ale to pak tak keš ztráci naprosto smysl své existence.


Tak vlasne premyslim oc ti jde?
Rekl bych ze ne o to ukazat lidem pekne misto. Ze ti jde o to mit dalsi ikonku zalozene kese. Predci ti nema zalezet na tom jakou to ma ikonku ale co o tom rikaji lidi a podle toho tvorit. Ale jsem asi idealista....


Jsi na omylu - nikdy jsem se nehonil za ikonkami za založené keše - to jsem si mohl usnadnit práci a tu hotovou cartridge dát rovnou k dispozici.

Cílem bylo přimět vás ostatní se trochu ponořit do wheriga a naučit se dělat wherigo keše, ale evidentně revieweři nemají wherigo moc v lásce.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama