18852 míst v ČR jako bodová mapa (IMG) do Garmina
#1
Publikováno 26 listopad 2005 - 21:02
#2
Publikováno 26 listopad 2005 - 23:21
uplne laicky dotaz, mozna dost mimo... zbastilo by takovou mapu i Geko 201 ?Pro kamarádku s GPS 60 jsem vyrobil bodovou mapu 18852 míst v ČR - obce, města, městské části apod. Má 458 kB a najdete ji na http://umbra.wz.cz/mista_cr.img. Moc jsem si s tím nehrál, ale funguje to. Připomínky uvítám.
#3
Publikováno 09 prosinec 2005 - 21:58
#4
Publikováno 26 listopad 2005 - 23:43
uplne laicky dotaz, mozna dost mimo... zbastilo by takovou mapu i Geko 201 ?
Ne.
#5
Publikováno 30 listopad 2005 - 17:45
a legend?uplne laicky dotaz, mozna dost mimo... zbastilo by takovou mapu i Geko 201 ?
#6
Publikováno 09 prosinec 2005 - 22:13
http://gps-maps.info/topoguide/ klik na "tvorba map", tam klik na "Integrace map do Garmin Mapsource".mam laicky dotaz .. jak uploadnu do gps tuto img mapu pres mapsource abych ji tam mel zaroven i s TOPO mapou ? respektive jak ji nacpu do mapsource .. diky moc
#7
Publikováno 30 listopad 2005 - 18:05
a legend?
Ano. Mezitím počet bodů vzrostl na 38000 a mapa se přesunula na http://mapcenter.cgpsmapper.com/.
#8
Publikováno 10 prosinec 2005 - 12:28
moc dik fachci tohttp://gps-maps.info/topoguide/ klik na "tvorba map", tam klik na "Integrace map do Garmin Mapsource".
#9
Publikováno 05 prosinec 2005 - 18:23
#10
Publikováno 10 prosinec 2005 - 16:39
#11
Publikováno 06 prosinec 2005 - 22:29
Úúžasné. Mohu se zeptat, z jakých podkladů jsi čerpal? Skoro mi to přijde jako filtr nad nějakou komerční mapou...Kdo má zájem, mapu s teď už 116 000 body najde na http://mapcenter.cgpsmapper.com/.
#12
Publikováno 10 prosinec 2005 - 18:02
Kdyz jsem na to koukal, tak se mi zdalo ze tam je kazda vesnice trikrat a to pokazde dost daleko od sebe. Jestli jsou body duplicitni (triplicitni) tak by to urcite slo zmensit beze zmeny informacni hodnoty.Ahoj, mapa vypada super, ale do GPS60 se nevleze... po rozbalení ma 1.1 mega .o( neupravil by mi ji někdo ? Diky
#13
Publikováno 11 prosinec 2005 - 17:56
Ahoj, mapa vypada super, ale do GPS60 se nevleze... po rozbalení ma 1.1 mega .o( neupravil by mi ji někdo ? Diky
Vleze, jen je zapotřebí ji přeložit free cGpsMapperem. cGpsMapper z webu přidává do IMG další informace (rejstříky?) které jej mírně zvětší. Uploadoval jsem megový IMG soubor spolu s MP, ale nevím, jestli tam zbyl nebo ne.
#14
Publikováno 11 prosinec 2005 - 14:34
#15
Publikováno 11 prosinec 2005 - 17:58
Kdyz jsem na to koukal, tak se mi zdalo ze tam je kazda vesnice trikrat a to pokazde dost daleko od sebe. Jestli jsou body duplicitni (triplicitni) tak by to urcite slo zmensit beze zmeny informacni hodnoty.
Duplicity byly odstraněny, pokud je vzdálenost mezi nimi menší než 1200 metrů. Nad 1200 metrů jsem je už považoval za rozumnou informaci o "roztahanosti" obce. Navíc jich tam příliš není - největší část dat tvoří názvy ulic. Co nejdřív udělám další revizi, která odstraní některé chyby.
#16
Publikováno 11 prosinec 2005 - 14:52
#17
Publikováno 11 prosinec 2005 - 19:59
#18
Publikováno 11 prosinec 2005 - 17:59
Jo a este neco, samozrejme prepokládám souhlas autora Q...
Samozřejmě, naprosto s čímkoli.
#19
Publikováno 12 prosinec 2005 - 0:05
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů