Přejít na obsah


Fotka

Hledam Kačerku Karvinsko


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 Frida007

Frida007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 8:43

Hledam kačerku ve věku 17-23 z karvinska pro spolecne odlovy kešek na severni moravě.Auto a nejake GPSky mam,ale nechce se mi chodit sam.
  • 0

#2 kamculenka

kamculenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 15:49

Ahoj, no tak já jsem kačerka ze SM, konkrétně z Karviné, ale jsem zadaná, nevím, jestli je to to, co hledáš... pokud ti to nevadí, můžeme jezdit všichni 3 spolu, ve více lidech se to lépe táhne... ;)
  • 0

#3 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 15:58

No jasně, ve třech je to lepší než ve dvou ;) Víc kombinací = více radosti a zábavy :D
  • 0

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 16:01

Hledam 3-4 kacerky v podobnem veku z okoli Hradce Kralove. Zn. auto a fantazii mam... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 16:16

Hledám něco podobného v okolí Mnichova Hradiště. Mám vše co ti žabaři přede mnou! Zn. rychle a zběsile...:D
  • 0

#6 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 16:28

Zapůjčím manželku na víkendové odlovy keší. Umí připravit svačinu,nosí batoh,proviant,hlásí čas,podává tužku a má i jiné všelijaké dovednosti.Zachovalá,pracovitá,skromná,jen občas remcá !! Sazba dle poskytnutých služeb . B)
  • 0

#7 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 16:40

cinca2008 napsal/a:
Zapůjčím manželku na víkendové odlovy keší. Umí připravit svačinu,nosí batoh,proviant,hlásí čas,podává tužku a má i jiné všelijaké dovednosti.Zachovalá,pracovitá,skromná,jen občas remcá !! Sazba dle poskytnutých služeb . B)


To je slovo chlapa! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#8 kamculenka

kamculenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 16:47

mitak napsal/a:
No jasně, ve třech je to lepší než ve dvou ;) Víc kombinací = více radosti a zábavy :D


To je jak ta stará reklama - FANTA - bavte se s přáteli :D

Ne pvážně, pokud je někdo z Karviné a chce se přidat, jsme k dispozici
  • 0

#9 Frida007

Frida007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 7:23

kamculenka napsal/a:
Ahoj, no tak já jsem kačerka ze SM, konkrétně z Karviné, ale jsem zadaná, nevím, jestli je to to, co hledáš... pokud ti to nevadí, můžeme jezdit všichni 3 spolu, ve více lidech se to lépe táhne... ;)

Me to nevadi.Taky mam pritelkyni(ta moje,ale nema rada geocaching).
  • 0

#10 kamculenka

kamculenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 8:43

Frida007: No já mám taky pocit že toho mojeho do toho nějak musím dostrkávat :( sice jede ale nějak ho to nebaví jak mě no.. jedině když mu strčím GPS modul a jdi si a já se za ním camrám aby neřekl.. Ale zato má geočuch... najde ji vždycky... skoro... až na jednu karvinskou kterou ne a ne odlovit.
  • 0

#11 Frida007

Frida007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 17:12

kamculenka napsal/a:
Frida007: No já mám taky pocit že toho mojeho do toho nějak musím dostrkávat :( sice jede ale nějak ho to nebaví jak mě no.. jedině když mu strčím GPS modul a jdi si a já se za ním camrám aby neřekl..
Ale zato má geočuch... najde ji vždycky... skoro... až na jednu karvinskou kterou ne a ne odlovit.

Myslis GC18WXX tuhle sem nasel ze ji nemas.
  • 0

#12 Marsyas

Marsyas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 18:55

Tak ja bych se taky pripojil, ani ne tak holku jako kohokoli v mem veku v okoli Pelhrimova... Me by zajimalo kolik lidi v podobnem veku vubec lovi... Mam GPSku, vodni dymku, kolo a jine pro zivot potrebne veci:-)
  • 0

Co jako?


#13 kamculenka

kamculenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 19:01

Frida007 napsal/a:

kamculenka napsal/a:
Frida007: No já mám taky pocit že toho mojeho do toho nějak musím dostrkávat :( sice jede ale nějak ho to nebaví jak mě no.. jedině když mu strčím GPS modul a jdi si a já se za ním camrám aby neřekl..
Ale zato má geočuch... najde ji vždycky... skoro... až na jednu karvinskou kterou ne a ne odlovit.

Myslis GC18WXX tuhle sem nasel ze ji nemas.


Jo přesně tuhle, je to beštyja už jsme tam byli dvakrát, prohrabali vše možné i okolí ale prostě nenašli :( dneska jsme odlovili další dvě, ale tuhle prostě ani za pytlík :(:(
  • 0

#14 Frida007

Frida007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 8:40

Neni zas tak těžká.Jestli nebudes vedet tak ti poradim.Teda jestli ji od te doby co sem ji nasel nepremistili(i to se mi stalo)Radil sem kamosovi kde je kes a ona uz byla jinde.
  • 0

#15 kamculenka

kamculenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 14:28

Frida007: No těžká nevím ale už netuším kde ji hledat, jak tam jsou ty 3 ehm... rostliny... tak tam jsme to prokopali snad celé a nikde nic :( Dneska asi jdeme zkusit ZEBRA ale tomu asi taky moc nedám, dost lidí ji tam nenašlo, uvidíme
  • 0

#16 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 17:01

hplus napsal/a:
Hledam 3-4 kacerky v podobnem veku z okoli Hradce Kralove. Zn. auto a fantazii mam... :D


Hele hele mladej..přibrzdi jo?!
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#17 Frida007

Frida007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 6:41

kamculenka napsal/a:
Frida007: No těžká nevím ale už netuším kde ji hledat, jak tam jsou ty 3 ehm... rostliny... tak tam jsme to prokopali snad celé a nikde nic :( Dneska asi jdeme zkusit ZEBRA ale tomu asi taky moc nedám, dost lidí ji tam nenašlo, uvidíme

Ono to neni u tech rostlin ale u toho co roste vedle a neni to zive.snad sem trochu pomohl.
  • 0

#18 kamculenka

kamculenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 7:09

Frida007: No já jsem si to myslela... ale ani tam jsme to nenašli, je to námi prokopane nadurch :( a ostatní po nás to našli, já nehrajuuuu :( :D:D:D
  • 0

#19 kamculenka

kamculenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 7:11

Jooo a včerejší gumasaxovu Zebru jsme odlovili. ale zas nemáme ANAPITZe taky jsme ho nenašli, jako máme souřádky, ale ... chjooo No hele, nebodue jednodušší vyměnit si ICQ nebo mejly, bo tu se objevíš raz za uherák...
  • 0

#20 hemzik

hemzik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 7:28

Gratulujeme k odloveni zebry. Bo jak sme prisli do prace tak prvni co nas zajimalo bylo, zda to ta kacmulenka nasla (dosahla az na samy vrchol) :D.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama