Přejít na obsah


Fotka

Nejmladší kačeři zakládají keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#81 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 9:01

Zaprve jsme si nevsiml, ze by ti kricici ftfkari meli proti tomu klukovi nejaky dukaz - klidne tam mohl byt prvni proste proto, ze to tam ma logicky nejbliz. Ale i kdyby se chlapci domluvili, vyzradili si sve skryse a pak spolecne cekali na publikaci, cekal bych od dospelych dospelejsi chovani, treba pripomenuti fair play, s nadhledem, a ne urazene detinske knuceni. Co ale cekat od tehle skupiny lidi, ktera sama o fair play nic nevi (logovani nekolika ftf na jedne kesi - prvni muze byt jen jeden, logovani stf na teze kesi sestym nalezcem - pokud je preci jen vice prvnich mist, to dalsi rozhodne nemuze byt druhe, brute force ftfka mysterek - to je stejne trapne jako odjet treba cyklistickou multinu autem a chlubit se ftf). Ale at si panove delaji a rikaji co chteji, ja jsem pro svobodu projevu, kterou oni sami argumentuji pri kritice detskych kesi. Ja proste jen rikam, ze me to pobavilo (a smich je zdravy, takze dekuji).
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#82 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 9:14

slon324 napsal/a:
Co mi ale vadí daleko víc je tahle citovaná věta, kterou napsal kaote a která zapadla bez povšimnutí. Jistě, každý si může o FTF a lidech kteří se za nimi honí, myslet co chce. Ale i tahle hra má svoje pravidla...

Tak aby pro změnu nezapadla tahle věta.... jaká, a kde jsou napsaná?:)
No flame, tady byly komentáře nad průběhem ftf docela v pohodě, jen se nad tím zamyslete.;)

A ještě prosba na přispěvatele... prosím, prosím, používejte tagy cache, tb, gc a nejlépe i url (ne najednou samozřejmě :)). Vám to zabere jeden klik a ostatním ušetří mnoho. Dík.
  • 0

#83 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 9:49

kaote napsal/a:
...logovani nekolika ftf na jedne kesi - prvni muze byt jen jeden...


Uz vidim jak se neuznavaci coFTF potkaji na jedne kesi a do krve se dohadaji, kdo ji videl prvni a kdo po ni prvni sahl. Neni civilizovanejsi spolecnehledat a najit? Takova seslost peti lidi je prima. Zkus to nekdy.
  • 0

#84 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 9:50

Ja se spolecnym hledanim nemam problem, ale nechlubil bych se v takovem pripade FTF.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#85 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 10:48

kaote napsal/a:
Ja se spolecnym hledanim nemam problem, ale nechlubil bych se v takovem pripade FTF.

A to je právě výhoda téhle hry, že si např. FTF může každý zalogovat nebo nezalogovat jak chce ;) Ale to již mírně odbíháme od tématu, takovéhle vlákno by se tady dalo jistě nejedno vyhrabat.
  • 0

#86 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 11:12

a zase se řeší hovadiny, furt dokola... máš málo keší - nezakládej máš málo let - nezakládej chceš keš u školy - vybodni se na to chceš založit mikro v přírodě - asi nejsi normální máš krátkej listing - no to si to teda odflák máš dlouhej listing - kdo to má proboha číst špatně si keš zaměřil - jseš blbej a flákáš to máš u keše ho.no? - jak to, že si to neuklidil! atd., atd. - holt těžký je život ownera /a hlavně nováčka/ :D
  • 0

#87 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 11:20

kaote napsal/a:
Ja se spolecnym hledanim nemam problem, ale nechlubil bych se v takovem pripade FTF.


Hehe...
a tohle mas v profilu teda proc?

My FTFs:
1. Titan Panorama - an unofficial virtual cache (co-FTF with Daniel Crotty, Ricardo Nuñes, Anthony Liekens and other guys from #space on irc.freenode.net) :P


  • 0

#88 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 11:57

A myslis, ze to je kes a vazne mineny "bod"? :)) Je to tam na pul ze srandy a napul abych pripomnel (obcas i sobe), ze se daji hledat i zajimavejsi veci nez kese :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#89 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 18:18

V.O.S.K. napsal/a:
já teda víc ocenim, když mi nekdo napise kritickej log, ze tohle a tohle se mu tam nelibilo, nez: "TFTC." A tím, že malejm kačerům (i když nemuzeme poznat, ze to jsou maly kačeři) neřekneme, že keška je blbá, na špatým místě atp., tak si z nich dobrý kačery nevychovame. Zalozit dobrou krabičku neni tak uplne jednoduchy a nema smysl mazat med kolem pusy.
Ja osobne jsem rad za kazdou krabicku, proste se stane, ze ma clovek dve hodky cas treba na Jiznim meste v Praze, coz je vcelku nezajimave sidliste a je rad, ze si tam odlovi 4 krabicky, byt to neni tak uzasny, jako treba nejake kesky v horach ci v historickem stredu mesta. Kdyz nekdo bydli na sidlisti a chodi na prochazky s kocarkem, jako my, tak taky si jde rad odlovit kesku nekde pobliz, to ale neni duvod, abychom se nad kazdym ulovkem rozplyvali do nebes, LOG ma byt nazor a kazdy ma napsat to, co si mysli, treba u sve kesky Prague architecture #4 - Romanesque Houses mam, co se tyce ulozeni, naprosto rozdilne logy, nekteri se rozciluji, jak je mozny, ze nekdo da kesku na tak ohavny misto a nekdo zase pise, ze se mu ulozeni moc libilo - stejne se clovek vsem nezavdeci (u te moji kesky taky obcas zalezi, jak moc jsou lide prasate :()


A co takhle mu napsat treba: "Keska pekna na ciste miste i obsah zajimavy, ale pristi kesku doporucuji zalozit uz treba nekde v prirode, prece jen tech skolnich uz je moc." Zadna kritika, jen doporuceni a v podstate pochvaleni snahy. Je to tak tezke?? Ale je mi jasne, ze v povaze Cechu ta kritika proste je. S tim nic nenadelam.

Treba tady v USA jsou opravdu kesky na tak hnusnych mistech, ale ja nevidel kriticky log. Az jsem si pripadal trapne, ze jsem snad prvni, kdo tam kritiku napsal. :D:D:D:D:D
  • 0

#90 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 10:30

kaote napsal/a:
brute force ftfka mysterek

Neodsuzuj neco co by jsi sam nedokazal. Na BF nevidim nic spatneho, protoze je to vylusteni mysterky alternativnim zpusobem (nebo si snad predstavujes ze takovy FTFkar prohleda vsechna podezrela mista cestou do prace?). V listingu mas par idicii (atributy, hint, atd) podle kterych si poskladas kde by to mohlo byt. A kdyz to tam skutecne najdes, tak si ukazal neco vic nez clovek ktery to vylusti zasluhou "nakopnuti" od autora. A jestli nekdo udela proti proti vuli ownera BF na jeho mysterce, tak je to chyba ownera, nikoli kacera ktremu se to povede.
  • 0

#91 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 10:39

Leroj napsal/a:
a zase se řeší hovadiny, furt dokola...

máš málo keší - nezakládej
máš málo let - nezakládej
chceš keš u školy - vybodni se na to
chceš založit mikro v přírodě - asi nejsi normální
máš krátkej listing - no to si to teda odflák
máš dlouhej listing - kdo to má proboha číst
špatně si keš zaměřil - jseš blbej a flákáš to
máš u keše ho.no? - jak to, že si to neuklidil!

atd., atd. - holt těžký je život ownera /a hlavně nováčka/ :D



:D:D:D

To uz je skoro na GEOmurphyho zakony ;)
Jeste si zapomel na:

nenasel jsi kes a kritizujes pres WN v listingu - nekritizuj protoze jsi tam nebyl.
nasel jsi kes a kritizujes - nekritizuj, protoze te nikdo nenutil tam chodit
nasel jsi kes (mas hodne nalezu) a kritizujes - nekritizuj, protoze to delas kvuli bodum.
nasel jsi kes (mas malo nalezu) a kritizujes - nekritizuj, jeste nic jsi nevidel aby jsi mohl kritizovat.

Pak je jeste jedno specialni pravidlo na GC.CZ mistni velkoprispevatele smi kritizovat kdykoli, kohokoli za cokoli. Zejmena vitane jsou univerzalni odpovedi: kdo vas nuti, mas malo nalezu, jsi sberac bodu jak muzes vedet o cem ten GC je atd. Tyto reakce nejvice potesi od lidi kteri maji vice prispevku ve foru nez nalezenych kesi :D:D:D:D
  • 0

#92 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 11:06

awercz napsal/a:

kaote napsal/a:
brute force ftfka mysterek

Neodsuzuj neco co by jsi sam nedokazal. Na BF nevidim nic spatneho, protoze je to vylusteni mysterky alternativnim zpusobem (nebo si snad predstavujes ze takovy FTFkar prohleda vsechna podezrela mista cestou do prace?). V listingu mas par idicii (atributy, hint, atd) podle kterych si poskladas kde by to mohlo byt. A kdyz to tam skutecne najdes, tak si ukazal neco vic nez clovek ktery to vylusti zasluhou "nakopnuti" od autora. A jestli nekdo udela proti proti vuli ownera BF na jeho mysterce, tak je to chyba ownera, nikoli kacera ktremu se to povede.


nedokazal? nenech se vysmat. nesnizil bych se k tomu. zatim vsechny mysterky, ke kterym jsme se dostal bez vylusteni, jsem logoval az po te, co jsem je dodatecne vylustil. ale proti gustu zadnej disputat. jen se na me majitele rozsahlych seznamu ftf, z nichz polovinu sdili s peti jinymi ftfkari a pulka mysterek je brute force nesmi zlobit, ze jsou mi jejich detinske narky k smichu :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#93 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 11:46

zajimave, jak se někdo umi dostat od zakladni skoly az k bf mysterek :) jen aby mel poslední slovo :D
  • 0

#94 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 11:58

kaote napsal/a:

awercz napsal/a:

kaote napsal/a:
brute force ftfka mysterek

Neodsuzuj neco co by jsi sam nedokazal. Na BF nevidim nic spatneho, protoze je to vylusteni mysterky alternativnim zpusobem (nebo si snad predstavujes ze takovy FTFkar prohleda vsechna podezrela mista cestou do prace?). V listingu mas par idicii (atributy, hint, atd) podle kterych si poskladas kde by to mohlo byt. A kdyz to tam skutecne najdes, tak si ukazal neco vic nez clovek ktery to vylusti zasluhou "nakopnuti" od autora. A jestli nekdo udela proti proti vuli ownera BF na jeho mysterce, tak je to chyba ownera, nikoli kacera ktremu se to povede.


nedokazal? nenech se vysmat. nesnizil bych se k tomu. zatim vsechny mysterky, ke kterym jsme se dostal bez vylusteni, jsem logoval az po te, co jsem je dodatecne vylustil. ale proti gustu zadnej disputat. jen se na me majitele rozsahlych seznamu ftf, z nichz polovinu sdili s peti jinymi ftfkari a pulka mysterek je brute force nesmi zlobit, ze jsou mi jejich detinske narky k smichu :)

Tak si proste priznej ze te to stve, protoze jinak by jsi to neresil. Musi to byt frustrujici pocit kdyz sedis nekolik veceru u pocitace a nic. No a potom si to nekdo dovoli najit BF :D
BTW: Nesmis zapominat ze ti kterym se smejes maji radove vylusteno 10x vic mysterek jak ty, a jestli dali BF 5 kusu, tak to je naprosto zanedbatelny pocet.
Mimochodem me pobavil nejaky tvuj prispevek kde pises ze mas rad mysterky, ale kdyz jsem se ti kouknul do profilu, tak mas pomer mezi tradickama a mysterkama cca 6:1. Priste radsi napis "mam rad mysterky, ale radsi chodim na tradicky" :D:D:D
  • 0

#95 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 12:04

Dain a Olik napsal/a:
zajimave, jak se někdo umi dostat od zakladni skoly az k bf mysterek :) jen aby mel poslední slovo :D

Nech toho, nebo si tu delas nejakou psychostudii? :D
  • 0

#96 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 12:23

Aby se neřeklo, dneska jsem se na té keši zastavil a nevím, proč je kvůli ní takový humbuk. Ano, je to klasická školní díky bodovka, ale na druhou stranu čistě uložená a v klidu odlovitelná. Jediné co se mi na ní nezdá je to, že má atribut vozíčkáře, což je nesmysl.. z vozíčku je nevyzvednutelná. A divím se, že na to pardálové neupozornili :)
  • 0

#97 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 12:50

awercz napsal/a:
Tak si proste priznej ze te to stve, protoze jinak by jsi to neresil. Musi to byt frustrujici pocit kdyz sedis nekolik veceru u pocitace a nic. No a potom si to nekdo dovoli najit BF :D


No, zatim jsem nejdele lustil uhlire a ten mi trval tak dve tri hodiny i s odlovem :)

BTW: Nesmis zapominat ze ti kterym se smejes maji radove vylusteno 10x vic mysterek jak ty, a jestli dali BF 5 kusu, tak to je naprosto zanedbatelny pocet.


a kolik mam vylustenych mysterek vis odkud? docela by me to zajimalo, sam to nemam spocitane :)


Mimochodem me pobavil nejaky tvuj prispevek kde pises ze mas rad mysterky, ale kdyz jsem se ti kouknul do profilu, tak mas pomer mezi tradickama a mysterkama cca 6:1. Priste radsi napis "mam rad mysterky, ale radsi chodim na tradicky" :D:D:D


Nebudu zbytecne namahat tvou inteligenci a tak ti prozradim, ze mysterek (zejmena tech skutecnych) je mnohem mene nez tradicek a jejich (poctivy) lov obvykle zabere vice casu :)

Ale takovehle hovory s potrefenymi husami me nic neprinasi, komicky faktor je pryc a jinak mi jsou podobne aktivity ukradene. Takze se tu navzajem pochvalte, ospravedlnte si nekalokanasobna a bruteforce ftf a ja jdu mezitim lovit :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#98 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 13:24

vidis, vidis, takhle to dopada, kdyz se dokolecka dohadujes o nesmyslech. pak musis rychle neco najit, aby ses nedostal do toho trapneho pomeru, kdy pocet kesi : pocet prispevku klesne pod 1 :D
  • 0

#99 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 13:40

Dain a Olik napsal/a:
vidis, vidis, takhle to dopada, kdyz se dokolecka dohadujes o nesmyslech. pak musis rychle neco najit, aby ses nedostal do toho trapneho pomeru, kdy pocet kesi : pocet prispevku klesne pod 1 :D

A sakra, tak to mě už asi nespasí nic.:D Chtělo by to zas nějakej reset serveru.:)
  • 0

#100 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 18:07

kaote napsal/a: ja jdu mezitim lovit :)

Hura, bude klid.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama