Přejít na obsah


Fotka

Nejmladší kačeři zakládají keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#141 Kasta

Kasta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 18:11

Já teda nevim, ale i některé školy jsou historické budovy a váže se k nim mnoho zajímavého, takže je rozhodně neodsuzuju :|
  • 0
Na gc.com Muminek1995

#142 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 23:40

k-lord napsal/a:

... Ale uz dlouho pozoruji, ze je to jev kaceru v top statistice. Je jedno jestli Hradnik, Dorci, Bentley, Cmuchal, Dain a ja nevim kdo vsechno. ;) Me na tom vadi, ze pod tihou takoveto zbytecne kritiky od "zkusenych" kaceru, kteri jsou na kesce mezi prvnimi, to autor neunese a kes archivuje. Samozrejme ti, kteri by si radi tu kesku bez zbytecne kritiky odlovili uz nemohou.

Konečně někdo nazval problém pravým jménem :) třeba ještě Martinek... Ale nemyslím, že je to jen problém těch ticíckářů, jsou jen víc vidět. Jsou zas tací, co zásadně píšou jen TFTC a jen mimořádně, když se spletou, napíší jednu holou větu. Podle mě si každá keš zaslouží pochválit alespoň za snahu, páč autor tomu věnoval určitý čas a námahu a třeba se přitom i poučil. Ale co už, každý máme svůj styl a každý v tom vidíme svůj význam, a podle logů rychle zjistím, jestli ten člověk stojí za to, abych se s ním třeba kamarádil, nebo nad tím mávnu rukou a řeknu si, že je vůl. Například.
A co se týče mě, už se mi párkrát stalo, že jsem kešku držel v ruce, ale jelikož mi nestála za mizerný bod, tak jsem nezalogoval. A žiju :)
  • 0

#143 Cmuchal

Cmuchal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 21:05

Ne že bych neměl co dělat, že si čtu zrovna tohle vlákno, ale prostě jsem ho jen otevřel a nezklamalo mě, naopak mě to pobavilo. Je potěšující, ba dokonce povznášející, že určitým lidem skoro nedá spát, že si někteří dovolili odlovit tisíc a víc keší. A proto je jim třeba přilepit všechno možné, včetně nálepky těch, kteří nedokáží nic jiného než kritizovat je a jiné. Tomu bych i docela rozuměl, jen ať sousedovic koza chcípne, to je to pravé, jen jsem zrovna moc nepochopil poslední příspěvek pgnexta proč k "horním deseti tisícům" dodal zrovna Martinka??? Proč jeho a ne nikoho jiného??? Samozřejmě proti Martinkovi nic nemám, naopak mám ho rád jako vlastního, ale osobně si myslím, že je zatím pouhým tovaryšem... aby dohnal nás mistry musí s tím kešováním a kritikou ještě hooodně přidat. No a na závěr snad jen malou radu pro ty dva, tři, kteří zřejmě trpí komplexem předčasně odstaveného kojence, jděte raději kešovat ať z vás ten mindrák spadne.
  • 0
Cmuchal

#144 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2009 - 13:48

Litr je nuda, to má každej už. B)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#145 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2009 - 13:55

Mozna by se dal nacvakat i za jeden vecer pres ruzny ty virtual kese, jejichz logovani bez fyzicke navstevy nekteri z honicu obhajuji :) Dal by se na to napsat i skript :P
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#146 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2009 - 20:26

kaote napsal/a:
Mozna by se dal nacvakat i za jeden vecer pres ruzny ty virtual kese, jejichz logovani bez fyzicke navstevy nekteri z honicu obhajuji :) Dal by se na to napsat i skript :P


Tak to můžeš dneska zkusit. Na začátek doporučuju GCE7DE, když seš teda takovej borec. Pak můžeš pokračovat na jejích sestřičkách.
  • 0

#147 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2009 - 21:20

honny napsal/a:
Litr je nuda, to má každej už. B)


Ty jeste ne! :)
  • 0

#148 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2009 - 21:21

fotrik napsal/a:

honny napsal/a:
Litr je nuda, to má každej už. B)


Ty jeste ne! :)


A ja ani zdaleka, asi budu muset vyzibrat ty trapny skolni cache v Praze! ;)
  • 0

#149 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2009 - 23:58

mysakf napsal/a:

kaote napsal/a:
Mozna by se dal nacvakat i za jeden vecer pres ruzny ty virtual kese, jejichz logovani bez fyzicke navstevy nekteri z honicu obhajuji :) Dal by se na to napsat i skript :P


Tak to můžeš dneska zkusit. Na začátek doporučuju GCE7DE, když seš teda takovej borec. Pak můžeš pokračovat na jejích sestřičkách.


No myslim, ze by se daly najit lehci a zvlaste takove, kde jejich owner uz nebyl prilis dlouhou na GC aktivni. :D:D:D
  • 0

#150 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 0:06

mysakf napsal/a:

kaote napsal/a:
Mozna by se dal nacvakat i za jeden vecer pres ruzny ty virtual kese, jejichz logovani bez fyzicke navstevy nekteri z honicu obhajuji :) Dal by se na to napsat i skript :P


Tak to můžeš dneska zkusit. Na začátek doporučuju GCE7DE, když seš teda takovej borec. Pak můžeš pokračovat na jejích sestřičkách.


kdyby byla nekde pobliz, uz ji mam zalogovanou :) tuhle serii jsem resil davno. mam spoustu mysterek vylustenejch do supluiku :) ale bez navstevy neloguji. smula.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#151 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 21:56

Cmuchal napsal/a:
No a na závěr snad jen malou radu pro ty dva, tři, kteří zřejmě trpí komplexem předčasně odstaveného kojence, jděte raději kešovat ať z vás ten mindrák spadne.


Jenze v tom je prave ten problem. Ono je totiz jednoduzsi kecat tady na foru, nez zvednout zadek od kompu a jit na krabicky. Nejvetsi mistri dokonce lusti do supliku :D:D:D Mozna by stalo za pokus vzdycky k vylustene mysterce nepsat WN: Vylusteno za X minut a jelikoz jsem "virtualni" kacer, tak finalky nevyzvedavam (chybel by mi cas na psani prispevku na foru) :D:D:D:D
  • 0

#152 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 6:30

To vis, jsou proste kaceri, ktere na mysterkach bavi predevsim to lusteni a nemaji zrovna cas si pro kazdou vylustenou treba stovky ci tisice kilometru jet :) Ja vim, ze se to sberacum bodu muze zdat absurdni, ale s tim se uz musi nejka poprat sami.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#153 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 8:54

no ale vzdyt to ten awer napsal, nekdo lovi body v terenu protoze ho to bavi a nekdo je pry po stovkach lovi holt virtualne do supliku, protoze ho to bavi. nevim, co by se komu na tom melo zdat absurdni. jinak bacha, asi budes uz muset zase brzo nevirtualne vyrazit neco najit, nelip nejakou tu vylustenou mysterku :)
  • 0

#154 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 9:14

awercz napsal/a:
Ono je totiz jednoduzsi kecat tady na foru, nez zvednout zadek od kompu a jit na krabicky.

Možná by mohlo být u jména každého diskutujícího uvedeno zda se jedná o LOVIČE nebo KECALA a určovalo by se to poměrem mezi počtem příspěvků tady na fóru a počtem nalezených keší :-)
  • 0

#155 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 9:20

Dobrej nápad :). Hlásím se ke KECALŮM a PRUDIČŮM.
  • 0

#156 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 10:09

kaote napsal/a:
To vis, jsou proste kaceri, ktere na mysterkach bavi predevsim to lusteni a nemaji zrovna cas si pro kazdou vylustenou treba stovky ci tisice kilometru jet :) Ja vim, ze se to sberacum bodu muze zdat absurdni, ale s tim se uz musi nejka poprat sami.


No jasne tomu rozumim, ne kazdy ma naladu a cas porad nekde litat. Jedine cemu nerozumim, proc se porad navazis do lidi, kteri si ten cas udelaji a behaji po kesich ve velkem. Rekni mi prosim CO JE NA TOM TAK SPATNEHO?
  • 0

#157 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 10:13

Sodobar napsal/a:

awercz napsal/a:
Ono je totiz jednoduzsi kecat tady na foru, nez zvednout zadek od kompu a jit na krabicky.

Možná by mohlo být u jména každého diskutujícího uvedeno zda se jedná o LOVIČE nebo KECALA a určovalo by se to poměrem mezi počtem příspěvků tady na fóru a počtem nalezených keší :-)


Presne tak, protoze takhle je to hrozne neprehledne :D:D:D Jako je na GC pocet nalezu, tak tady na foru by byla mala ikonka s pomerem nalezu/prispevku.
TO Daiin: opatrne stim psanim, tvuj pomer se jiz brzy zaokrouhli na krasnou jednicku :D:D:D
  • 0

#158 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 10:42

ja vim, za chvilku uz jsem ve skatulce ultra mega kecal u kaoteho. je jen trochu nefer, ze on 99% prispevku pouzije k navazeni ovsem a ja tak minimalne 3% k dotazum a radam. :D to je desne nefer a mělo by se s tim něco delat! :D nebo proste budu muset po vzoru kaoteho naraz prestat kecat a vyluxovat rychle 20 tradicek (i kdyz samozrejme mysterkam se to nevyrovna) ovšem bod je bod a jeden zas bude mit na tyden zasobu :D jo a az bude uplna krize, tak napisu jeden prispevek a budu ho 215krat editovat :P
  • 0

#159 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 10:49

Dain a Olik napsal/a:
ja vim, za chvilku uz jsem ve skatulce ultra mega kecal u kaoteho.


Ty a kecal? Tezko. Staci se podivat na tvuj hezky avatar. ;)
  • 0

#160 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 22:37

Dain a Olik napsal/a:
no ale vzdyt to ten awer napsal, nekdo lovi body v terenu protoze ho to bavi a nekdo je pry po stovkach lovi holt virtualne do supliku, protoze ho to bavi. nevim, co by se komu na tom melo zdat absurdni.
jinak bacha, asi budes uz muset zase brzo nevirtualne vyrazit neco najit, nelip nejakou tu vylustenou mysterku :)


Daji se virtualne lovit i multiny a tradicky? :D:D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama