Přejít na obsah


Fotka

Zájem o adopci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 20:02

Dain a Olik napsal/a:
co to uz zase tady vyvolavate za pseudoproblemy? :D

co je na tom probuh za problem? da ji k adopci > někdo novy bude mit kes. neda ji k adopci > archivuje > bude volne místo > někdo novy bude mit kes.

stejne tak nechapu, proc by mel byt archivujici za nejakeho honice bodu (tyhle kecy jsou vubec poslední dobou nejaka moda, ne? nelibi se ti kes? jsi honic bodu. chces archivovat svoji? jsi jen honic bodu. mas problem? jsi jen honic bodu ;)) pokud vymyslim kes, proc bych ji musel v pripade konce davat adoptovat a ztratit tak kontrolu nad pripadnym neblahym obratem te kese (ano, taky se tak deje, napr mala havranice > czecho cowboy). nebo pak zase prijde pro zmenu nejaky chytrak s recma, ze je někdo jen honic hledacich bodu protože toho malo zalozil, ovšem nebude mit ani caku, ze uz je rozdal k adopci. no a v neposledni rade je tu ta jesitnost, ze tohle jsem vymyslel ja a tak mi to i zustane :)
no proste někdo kes k adopci dava - třeba jedla bedla - a někdo ne, ale proc by to mel byt problem nekoho jineho, nez prave autora, ktery se mezi temi dvemi moznostmi rozhoduje? :)

Problém je třeba v tom, že někdo má kešku měsíce disable, a drží místo aniž by s tím něco dělal. Na žádosti o obnovu nebo adopci, případně archive vyloženě kašle. A zbytečně blokuje dobré místo. příkladem může být GCXK9G.
  • 0

#22 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 20:16

pgnext napsal/a:
Problém je třeba v tom, že někdo má kešku měsíce disable, a drží místo aniž by s tím něco dělal. Na žádosti o obnovu nebo adopci, případně archive vyloženě kašle. A zbytečně blokuje dobré místo. příkladem může být GCXK9G.



tak to je přesně to o čem jsem psal výše...
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#23 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 20:19

pgnext napsal/a:

Problém je třeba v tom, že někdo má kešku měsíce disable, a drží místo aniž by s tím něco dělal. Na žádosti o obnovu nebo adopci, případně archive vyloženě kašle. A zbytečně blokuje dobré místo. příkladem může být GCXK9G.


no ale to uz jsi zase uplne nekde jinde. tady resime ty zle, osklive ownery, co kes archivuji místo toho, aby ji dali k adopci. o disablu nepadlo ani slovo :D.
u takhle dlouhych disablu musí zasahnout reviewer.
  • 0

#24 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 20:26

Dain a Olik napsal/a:


Ja jen ukazal na jednu z možnosti, jak nekteri uvazuji. Ja v tom problem nevidim, ale ten, ktery by se rad ujal nejake zanedbavane kese, ale nemuze, ten problem videt muze. Jen jsem na to upozornil mimaci, tak nevim, proc me obvinujes z nejakeho vyvolavani problemu.
  • 0

#25 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 20:28

ale hlavne mimo jiné zasirame i mnou vlakno, ktere ma slouzit uplne necemu jinemu. takze to zopakuju

MIMACI HLEDAJI KES K ADOPCI

POKUD NĚKDO TAKOVOU V PRAZE NEBO V OKOLI DOBRISE MATE, OZVETE SE JIM - viz první prispevek.


konec hlaseni ;)

edit k-lord: protože jsi napsal, ze v tom je problem. :)
a ze problem je v tom, ze někdo archivuje kes a nenabidne ji k adopci. a proto ze jsi napsal, ze je honic zakladacich bodu. a o zanedbane kesi z tve strany nebyla prazadna rec.
az ted ;)
  • 0

#26 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 20:44

Dain a Olik napsal/a:
edit k-lord: protože jsi napsal, ze v tom je problem. :)
a ze problem je v tom, ze někdo archivuje kes a nenabidne ji k adopci. a proto ze jsi napsal, ze je honic zakladacich bodu. a o zanedbane kesi z tve strany nebyla prazadna rec.
az ted ;)


o zanedbanych kesich mluvila mimaci (kdo nema cas je spravovat apod.), tak jsem se k tem kesim vyjadril. A nepsal jsem vubec, ze vsichni, co archivuji, jsou honici bodu. Zase se nesnaz ze me udelat nejvetsiho flejmistu GC. :D:D;)
Tady slibuji, ze uz koncim. ;);););)
  • 0

#27 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 21:10

Soukromý názor: Já bych (v případě nouze) dala k adopci pouze takové ty obyčejné keše = zajímavé místo, listing víceméně odněkud zkopírovaný, celkově bez vlastního know-how. Ty originální bych v žádném případě nikomu nedala, protože je to můj nápad na který jsem náležitě pyšná. A sobecky si ho chci ponechat v profilu, byť třeba archivovaný.B)
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#28 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 22:18

k-lord: tak ja sem jenom pro poradek jeste zkopiruju, o cemu ses vlastne vyjadril:

No problem taky je ten, ze rada owneru, nez aby predala neco k adopci, tak radeji kesku archivuje. Pro nektere jsou statistiky stale to nej a prijit tak o nejakou kesku v kolonce ukrytych, to pro nektere kacery neni zrovna to nejlepsi.


jestli jsi mel na mysli uplne něco jinehoho, tj.disablovane neudrzovane kese, sorry, ale ja to tam nevidim :)
flamer nejsi (flame je hadat se napr s kaotem a vzajemne si vytrhavat vetu z kontestu :) a co teprve takovej jarry a solipso...), jen mas zrovna obdobi, vyjadrovat se k uplne vsemu. to se stava. JA to chapu :D. jen jsi tentokrat napsal koninu a někdo ti ji omlatil o hlavu ;) :D

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama