Přejít na obsah


Fotka

Bagrovací akce, Praha, červenec


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
81 odpovědí na toto téma

#41 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 20:20

Já jen předhodila myšlenku, trošku se teď ztrácím v tom, co se tu vymyslelo... Čekám co vymyslíte a pak se eventuálně připojím, pokud rodičovstvo dovolí (jestli jste si všimli, že nejsem plnoletá).. B)
  • 0

#42 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 20:54

tak já mám pořád zájem o místo v posádce ;-), akorát s tréninkem to vidím blbě, do Prahy se zase tak často nedostanu. Start o půlnoci mi problém nečiní, sice to až moc kopíruje 24hodin Le Cache, nu ale což ;). Tintina - když se domluvíme, můžu jet autem do Prahy přes Lovosice ICQ po SZ B)
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#43 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 22:03

...ta zmínka o startu o půlnoci se objevila už zkraje tohoto vlákna a mělo to logiku, že je to kopie? Nechat se inspirovat moc pěknou akcí kolegů a učit se, to ano. Doposud jsme lovili s rodinou při výletech s kočárem bez navigace a jen v nečastých volných chvílích v okolí domu, práce a chaloupky tak proč to nezkusit na chvilku zas nějak jinak, okoukat, jak loví jiní, zkušenější, poznat nový kouty, třeba z rychlíku a vylepšit si skóre. Jsem si jistej, že i kdyby jsme skončili nad ránem a úlovek byl skromnej, bude to sranda a bude to mít cenu. Lovíme teprve pár měsíců a zkušenost je drobná, ale chuť se pohnout a slušná znalost Prahy tu je.Samozřejmě jsem si pozorně přečet 24hod..., je jasný že je ta příprava nutná a sežere nějakej čas, aby se akce podařila a čas běží. Sám u sebe bych si rád ověřil výdrž na nějaký menší akci před takovou kládou. Teď snad už jen jméno a xicht a do toho, co třeba "Pražská stopětka", i když dvacetpětka by byla taky dobrá:-)
  • 0

#44 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 6:09

a co třeba Pražská dvěstědevadesátdevítka ... nejsme přece žádný B-čka, ne? :P
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#45 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 8:41

pirkacu napsal/a:
Zkusím udělat rozpis kdo a kdo autem. Moje je nevhodné, malé a 3 dv., navíc stav nic moc. Podle termínu lovu bych dala ten tréning. Co ted o víkendu Vinohrady, Vršovice, Strašnice?


Ja autem klidne muzu, je i trackovatelny :D
  • 0

#46 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 10:08

...budem ho přenášet z keše do keše? takže tak 15 - 20lidí, kdo má zájem a co může nabídnout, nepředpokládám tak velkej hrozen, ale spoustu velkejch očí, celý 105 se jistě zúčastní jen zlomek, ale určitě se někdo bude chtít připojit i odpojit za chodu, ale jádro musí bejt. Je mi jasný, že těch nejzkušenějších se to netýká, pro tři zbejvající si přece nepůjdou, nicméně ňákou zkušenost to chce, od koho bych opisoval. Nuže...
  • 0

#47 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 10:29

tintina napsal/a:
Já jen předhodila myšlenku, trošku se teď ztrácím v tom, co se tu vymyslelo... Čekám co vymyslíte a pak se eventuálně připojím, pokud rodičovstvo dovolí (jestli jste si všimli, že nejsem plnoletá).. B)


OK, pokud by bylo potřeba rodičovstvo uchlácholit nemám problém Ti poskytnout ochraná křídla :-).
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#48 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 10:48

pirkacu napsal/a:
...budem ho přenášet z keše do keše? takže tak 15 - 20lidí, kdo má zájem a co může nabídnout, nepředpokládám tak velkej hrozen, ale spoustu velkejch očí, celý 105 se jistě zúčastní jen zlomek, ale určitě se někdo bude chtít připojit i odpojit za chodu, ale jádro musí bejt. Je mi jasný, že těch nejzkušenějších se to netýká, pro tři zbejvající si přece nepůjdou, nicméně ňákou zkušenost to chce, od koho bych opisoval. Nuže...


15-20 je moc, 3 auta a 12 lidí je maximum, 4 lidi do auta je ideál. Odpojování a připojování za chodu je taky trochu problémeček, protože když odejdou řidiči, budem bez aut. Předem bych neplánovala počet, uvidíme až za chodu. Nemyslím že je dobré aby se k akci někdo přidávala na pár hodin. Pokud někdo bude chtít končit dříve, mělo by to být pro to že fyzicky už nezvládá. Nikoli z důvodů že má jiný program.

Moje zkušenost je v zimě, sama jsem jela z Modřan od kamarádky ve tři ráno. Nechtělo se mi spát a tak šup na keše. Domů jsem dojela v šest večer, tedy 15 hodin lovení, našla 29 keší (trad. + asi 3 multi). Pořád se považuji za začátečníka. Prahu znám myslím dost dobře z hlediska dopravy, průjezdnosti. Nemám problém cokoli bezpečně odřídit, jen mám nevhodné auto.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#49 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 10:57

počítám s brutálním ochlazením úvodního nadšení, z dvaceti zůstanou tři. Ani nechci nikoho odhánět, když se připojí, Tour ale musí mít to jádro o kterym jsem mluvil, ale nechci bránit tribunám...
  • 0

#50 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 11:46

Zegga napsal/a:
OK, pokud by bylo potřeba rodičovstvo uchlácholit nemám problém Ti poskytnout ochraná křídla :-).


Kdyby se začalo ráno a skončilo večer, tak by to bylo bez problému, ale takhle může vznést rodičovstvo námitky... Teda předpokládám, že mamku nakonec stejně přesvědčím, ... :D
  • 0

#51 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 15:58

Taky si myslím, že více jak 12lidí už je moc, za prvé budeme hrozně nápadný a za druhé dát dohromady takovou nesourodou grupu bude dost problém. Co se týče homogenity skupiny, tak souhlas, že přidávat se později bude akorát zdržovat skupinu (budeme se muset někde sejít, seznámit, pokecat atd)..lidi by měli pouze odpádavat z důvodu vyčerpání / potíží Co můžu nabídnout - pomoc kde budete potřebovat - luštění apod. Auto mám (ale combika, což asi není nejlepší na rychlé parkování a navíc jsem ridič co dodržuje předpisy :P), jen kalendář je omezený, Prahu neznám a před akcí se tam nejspíše vůbec nedostanu...
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#52 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 16:26

Takže, abychom se hnuli z místa..

Termín: 10. - 11. července

Všichni zájemci souhlasí?

Když to tu tak pročítám, o akci vážně uvažují Zegga, pirkacu, PaTTrick, tintina, _eda_.

Což jsou čtyři lidé, kdo se ještě připojí?

Pokud chceme brát i mysterky, klidně by se mohlo začít luštit už teď, na to přece nemusíme být pohromadě. Já mám vyluštěno Lokis mystery, ale to bude asi z ruky, ještě jsem nekoukala, kde je ta zmiňovaná úhlopříčka.

Trénink je podle mého názoru celkem zbytečný a po pravdě, nechce se mi jen tak na tři hodinky do Prahy. Když vezmu v úvahu, jak dlouho trvá cesta.. :)
  • 0

#53 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 16:40

tak ta stovka je reálná a na tom území, který jsem jen tipnul je jich 200. Předpokládá to samozřejmě i mysterky ať už to bude kdekoli, ten tréning jsem navrhoval, protože pro svoje geomládí nemám žádnou zkušenost s hromadnou akcí, jestli jsem vůbec k něčemu. Vidim to nadějně
  • 0

#54 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 16:47

tintina napsal/a:
Termín: 10. - 11. června
Všichni zájemci souhlasí?

Mne na terminu nejak moc nezalezi, ale neni streda+ctvrtek trochu divny?

tintina napsal/a:
Když to tu tak pročítám, o akci vážně uvažují Zegga, pirkacu, PaTTrick a tintina.


... a ja ;)
  • 0

#55 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 16:51

_eda_ napsal/a:

tintina napsal/a:
Termín: 10. - 11. června
Všichni zájemci souhlasí?

Mne na terminu nejak moc nezalezi, ale neni streda+ctvrtek trochu divny?


Kecám, ČERVENCE!! .. Omlouvám se, už tu blbnu z němčiny.. :)
  • 0

#56 strejceknimra

strejceknimra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 19:56

10.-11.7. je pro mne OK. Jel bych po vlastní ose z Ústí, přibrat lidi do auta můžu (snad nebude vadit, že je třídvéřové :-))
  • 0
Den bez keškování je dnem ztraceným.

#57 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 20:07

nechtěl bych tu společnost uzavírat, ale pořád se držím počtu 20 lidí, kteří by do toho chtěli jít, s limitem , řekněme, 20. června, dokážu si představit zlomený nohy, chřipky, rozbitý auta, žárlivou manželku. Nakonec stejně zbyde tým, kterej pojede, kdybychom měli tvořit do šuplíku, proč ne, ale ostrou přípravu přece nedáme zadarmo, navrhněte těkdo finální území, prosím...
  • 0

#58 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 20:22

pirkacu napsal/a:
nechtěl bych tu společnost uzavírat, ale pořád se držím počtu 20 lidí, kteří by do toho chtěli jít, s limitem , řekněme, 20. června, dokážu si představit zlomený nohy, chřipky, rozbitý auta, žárlivou manželku. Nakonec stejně zbyde tým, kterej pojede, kdybychom měli tvořit do šuplíku, proč ne, ale ostrou přípravu přece nedáme zadarmo, navrhněte těkdo finální území, prosím...


Společnost neuzavírám, jen shrnuji současnou situaci.

Takže území bych viděla na západním břehu Vltavy, to znamená přibližně od zmiňované Hanspaulky k Barrandovu, vzhledem k tomu, že někteří mají v hist. centru už něco odloveno. Keší je tam dost, jen tradicionálek ca. 120.

Uvidíme, co z toho dáme dohomady, navrhuji do 20. června individuální potýkání se s mysterkama, jak se komu bude chtít, pak bych utvořila fórum přístupné jen účastníkům, kde by se luštilo tak nějak dohromady. Příští týden nejsem na internetu - třídní výlet, jinak nemám problém se angažovat jako hlavní organizátor.. Když se k tomu nikdo nehlásí... ;)

Btw. Pokud chceme dát tu zmiňovanou stovku za 24 hodin, připadá na každou keš 14,4 minut.. :-D
  • 0

#59 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 20:34

jee, to se mi libí, mohl bych se k vám pridat? ac novacek zde na foru, na gc.com u zmam par nalezenych krabicek.nejsem sice primo z prahy, ale par km vedle, auto mam velke, plnolety taky jsem ;) po praze mam neco najezdeno a s GPS stejne clovek trefi vsude ;) nabrat muzu kohokoli v rozumne vzdalenosti a v mem smeru, termin mi nevadi. vezmete me? ;)
  • 0

#60 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 20:36

michal_smsmsm napsal/a:
jee, to se mi libí, mohl bych se k vám pridat? ac novacek zde na foru, na gc.com u zmam par nalezenych krabicek.nejsem sice primo z prahy, ale par km vedle, auto mam velke, plnolety taky jsem ;) po praze mam neco najezdeno a s GPS stejne clovek trefi vsude ;) nabrat muzu kohokoli v rozumne vzdalenosti a v mem smeru, termin mi nevadi. vezmete me? ;)


Pokud nemáš žárlivou manželku, nebudeš mít chřipku nebo si nezlomíš nohu, tak berem. B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama