Přejít na obsah


Fotka

Bagrovací akce, Praha, červenec


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
81 odpovědí na toto téma

#1 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 14:36

Zdravím, plánuji v červenci několik náletů na Pražské kešky, a tak hledám společnost. Jsem ale poměrně náročná. ;) Jednalo by se o jednodenní, celodenní akci, sháním někoho, kdo má v Praze vysbíráno jen něco málo, je ochoten luštit nějaké mysterky, hledá a pohybuje se svižným tempem, je domluvy schopný, ... Radši už nebudu pokračovat a spokojím se s tímhle.. Termín není jasný, domluvilo by se časem, ale musí to být červenec.
  • 0

#2 ketums

ketums

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 19:24

tak podle popisu hledáš mne, ale :|, já se teď, žel do Prahy nedostanu :|
  • 0
Garmin eTrex Legend
HTC Touch Cruise

#3 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 21:46

kdybys to rekla loni v cervenci, nemel jsme v Praze jeste ani jednu :) ted uz ale par jo :) (tradicky v centru v podstate vsechny a lecos dalsiho)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#4 Fruiko

Fruiko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 22:50

Já bych do toho šel, záleží na tom, kdy v červenci, to je totiž docela širokej pojem. :-) Mám v centru vysbíráno nějakejch těch 25 tradiček, ale klidně je dám znova (ale co jsme koukal náhodně do profilu, tak tam bude nějakej průnik).
  • 0
Fruiko
SE K750i + TrekBuddy

#5 DragonLord145

DragonLord145

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 6:11

Konec července, přelom srpna - výborný termín. Centrum mám dost vysbírané (bydlím tu), ale jinak moc ne. A mám zájem se přiučit i něčemu novému. Termín lze dost upřesnit, kdyžtak se i mohu přizpůsobit - dovolené mám dost. Ke kontaktu je vhodný e-mail či ICQ. :)
  • 0

#6 SECERES

SECERES

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 7:41

Taky bych mel zájem v praze ješte nemam nic
  • 0

#7 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 8:56

kaote: No, loni to ještě nebyla žádná bagrovací akce, ale pomalá procházka Prahou s různými mudly.. :)) A on mudla tak trošku nechápe, že chci najít ještě támhletu krabičku a tamtu a většinu to táhne do mekáče, což zase nechápu já... Fruiko: Vzhledem k tomu, že nemám na červenec zatím nic naplánováno je to jedno.. Ale mám prázdniny jen červenec, proto červenec. Kdyžtak napiš na mail či MSN, je to v profilu, a domluvíme se přesněji..
  • 0

#8 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 8:58

No, ja mel na leto v planu akci typu http://www.poklady.c...-hodin-le-cache, ale v trosku strizlivejsi forme... vyrazit tak ve 4 rano do centra, pak postupne rozsirovat radius a posbirat toho do vecera co nejvic... Ale v klidku, pohode, s pauzou na obed... Proto si taky naprostou vetsinu v centru nechavam, nejezdim tam ani na FTF ;)
Takze jestli lze tyto dve akce nejak skloubit dohromady, jsem urcite pro :)
  • 0

#9 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 9:05

může být, třeba něco posbírat, dej vědět termín
  • 0

#10 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 9:53

_eda_ napsal/a:
No, ja mel na leto v planu akci typu http://www.poklady.c...-hodin-le-cache, ale v trosku strizlivejsi forme... vyrazit tak ve 4 rano do centra, pak postupne rozsirovat radius a posbirat toho do vecera co nejvic... Ale v klidku, pohode, s pauzou na obed... Proto si taky naprostou vetsinu v centru nechavam, nejezdim tam ani na FTF ;)
Takze jestli lze tyto dve akce nejak skloubit dohromady, jsem urcite pro :)


Toto pojetí je mi bližší než poklusem svižnou chůzí. Akorát bych začala v podvěčer a prolovila celou noc a další den dokud se vydrží. Nejlépe pátek večer začít. Auto na větší přískoky mám. V noci je krásně a mudlíci jsou v postýlkách. Ostatní věc domluvy.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#11 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 9:56

No, taky bych o tom popřemýšlel. :) Praha je pro panenské prostředí,takže bych se rád přidal. B)
  • 0

#12 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 10:07

Zegga napsal/a:

Toto pojetí je mi bližší než poklusem svižnou chůzí. Akorát bych začala v podvěčer a prolovila celou noc a další den dokud se vydrží. Nejlépe pátek večer začít. Auto na větší přískoky mám. V noci je krásně a mudlíci jsou v postýlkách. Ostatní věc domluvy.


Zas to mas ale rozdelene do dvou dnu a precejen to pak v tech statistikach vypada trosku jinak... Ale urcite nejsem proti nicemu, hlavne kdyz bude zabava :)
  • 0

#13 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 10:21

Zegga napsal/a:
Toto pojetí je mi bližší než poklusem svižnou chůzí.


Nebylo to myšleno běhat od keše ke keši, ale neloudat se, nejít dvouma kilometraa za hodinu.. ;)
  • 0

#14 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 10:23

tintina napsal/a:
kaote: No, loni to ještě nebyla žádná bagrovací akce, ale pomalá procházka Prahou s různými mudly.. :)) A on mudla tak trošku nechápe, že chci najít ještě támhletu krabičku a tamtu a většinu to táhne do mekáče, což zase nechápu já...


jo to znam, mam podobne zkusenosti - i kdyz jsme v praze ulovil jednu kes, po ktere jsem do mekace zapadl dobrovolne a hned (bylo to nejblizsi misto, kde slo doplnit glukozu :)))
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#15 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 10:25

no skoda ze mam prahu v centru vylovenou, nechce nekdo neco podobneho udelat v brne? :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#16 Ivoshek

Ivoshek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 10:52

tintina napsal/a:Nebylo to myšleno běhat od keše ke keši, ale neloudat se, nejít dvouma kilometraa za hodinu.. ;)

Já jsem pro...už sem podobný akce pořádal při nočních nájezdech na služebkách,takže tak sto tradiček tam mám už vyluxováno ze,ale pokud by šlo o celodení pochod od krabice ke krabici s cílem udělat třeba ASPOŇ 50 nálezů,tak budu luštit do šuplíku každej volnej otazník...organizačně by se to dalo pořešit i dopředu...rád se zapojím do plánů,stačí napsat SZ!;)
  • 0

#17 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 11:17

_eda_ napsal/a:

Zegga napsal/a:

Toto pojetí je mi bližší než poklusem svižnou chůzí. Akorát bych začala v podvěčer a prolovila celou noc a další den dokud se vydrží. Nejlépe pátek večer začít. Auto na větší přískoky mám. V noci je krásně a mudlíci jsou v postýlkách. Ostatní věc domluvy.


Zas to mas ale rozdelene do dvou dnu a precejen to pak v tech statistikach vypada trosku jinak... Ale urcite nejsem proti nicemu, hlavne kdyz bude zabava :)


OK, začít v hospůdce u večeře s notesem a připojením na net, udělet nástřel trasy. Načasovat start tak abychom o půlnoci otevřeli první krabku a kešit do padnutí na tlaminky? Príma, do toho jdu :-))))
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#18 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 13:38

Zegga napsal/a:
OK, začít v hospůdce u večeře s notesem a připojením na net, udělet nástřel trasy. Načasovat start tak abychom o půlnoci otevřeli první krabku a kešit do padnutí na tlaminky? Príma, do toho jdu :-))))


K tomu bych snad uz jen dodal, pojdme se nekde sejit na poradnym netu (patek+)sobota, vyresit mysterky a zacit v nedeli o pulnoci po aspon malinkem vyspani... Jinak k tomu nemam vubec nic ;)
  • 0

#19 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 13:38

kaote napsal/a:
no skoda ze mam prahu v centru vylovenou, nechce nekdo neco podobneho udelat v brne? :)


a tyden na to bych to same zopakoval klidne i v Brne :D
  • 0

#20 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 14:10

_eda_ napsal/a:

kaote napsal/a:
no skoda ze mam prahu v centru vylovenou, nechce nekdo neco podobneho udelat v brne? :)


a tyden na to bych to same zopakoval klidne i v Brne :D


jsem pro jakoukoli špatenkost :P, a to by bylo aby ten rekord 24HLC nepadl... :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama