Přejít na obsah


Fotka

Bagrovací akce, Praha, červenec


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
81 odpovědí na toto téma

#61 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 20:41

žárlivá manželka fakt nehrozi :-D zlomenou nohy teda moc neovlivnim, to kdyz prijde tak prijde ;) a chripka me nerozhazi ;) akorad případně nakazim vsechny okolo ;-) :-D
  • 0

#62 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 21:19

jo jo, s plánem Tintiny souhlasím, jen prosím o upresnení trasy.. Barandov sice tuším kde je, ale Hanspaulka vůbec, tak nevím na co mám koukat :P
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#63 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 21:20

Termín mi vyhovuje. S počtem si stojím za maximem 3 aut, přihlásilo se zatím 6 lidí. To je polovina možného počtu. Keše jsou bud v postraních uličkách, nebo tam kde se nedá parkovat. Chceme-li jít bez prostojů, potřebujeme být nenápadní a rychle nastupovat a vystupovat z aut. Co se keší týká: Mám PM, zvládnu vygenerovat celou Prahu. Udělám o víkendu tabulku v excelu a v ní seznam keší, název, GCxxxx, terén, typ a velikost. Dám tam západní břeh Vltavy, zatím tradičky a kratší multinky. Mysterky jen ty vyluštěné. Takže poprosím o spolupráci. Kdo co vyluští, pošlete mi uvedené údaje ať keš mohu dopsat do seznamu.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#64 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 21:27

PaTTrick napsal/a:
jo jo, s plánem Tintiny souhlasím, jen prosím o upresnení trasy.. Barandov sice tuším kde je, ale Hanspaulka vůbec, tak nevím na co mám koukat :P


vezmi v potaz levý břeh vltavy, od severu k jihu, koukej po keších u komunikací a ne v zeleni, dá se poznat i v listingu,
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#65 wimpy

wimpy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 22:11

Ahoj. Jak to tak tady čtu, tak bych se docela přidal. Termín mi vyhovuje. Prahu bohužel moc neznám, bydlím ve Strakonicích. Jsem spíše geozačátečník. Ale pokud mě vezmete do party a něco velkého mě do té doby nesežere, tak se zúčastním.
  • 0

#66 Jephy

Jephy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 7:13

Rád bych se taktéž přidal. Jsem sice greenhorn, ale mám výdž a hodně toho unesu :).
  • 0

#67 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 9:34

průběžný seznam: tintina, Zegga, pirkacu, PaTTrick, _eda_, strejceknimra, michal_smsmsm, wimpy, Jephi zatím 9 kousků :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#68 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 9:54

... fajn, objevil jsem tam(1418-25,5000-08) 42 mysterek, 72 tradiček a 4 earthky tak pište Vaše talenty, někdo compozručnej by moh zajistit to fórum. Ď
  • 0

#69 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 11:14

pirkacu napsal/a:
... fajn, objevil jsem tam(1418-25,5000-08) 42 mysterek, 72 tradiček a 4 earthky tak pište Vaše talenty, někdo compozručnej by moh zajistit to fórum. Ď


Už jsem říkala, že fórum založím.. ;)

Zítra, to snad stačí, ne? ;)
  • 0

#70 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 11:18

tintina napsal/a:

pirkacu napsal/a:
... fajn, objevil jsem tam(1418-25,5000-08) 42 mysterek, 72 tradiček a 4 earthky tak pište Vaše talenty, někdo compozručnej by moh zajistit to fórum. Ď


Už jsem říkala, že fórum založím.. ;)

Zítra, to snad stačí, ne? ;)

...se ví, a ten talent?
  • 0

#71 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 13:08

pirkacu napsal/a:

tintina napsal/a:

pirkacu napsal/a:
... fajn, objevil jsem tam(1418-25,5000-08) 42 mysterek, 72 tradiček a 4 earthky tak pište Vaše talenty, někdo compozručnej by moh zajistit to fórum. Ď


Už jsem říkala, že fórum založím.. ;)

Zítra, to snad stačí, ne? ;)

...se ví, a ten talent?


Antitalent? Od všeho trochu, ale nic pořádně. ...:|
  • 0

#72 PK500

PK500

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 18:35

Hi hihi, cele vlakno jsem precetl. Fandim! Vy potrebujete kabriolety. Nebo pomalu jedouci valnik. ;-) Tipuju tak dve kontroly policii. :-)
  • 0

#73 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 19:43

PK500 napsal/a:
Hi hihi, cele vlakno jsem precetl. Fandim! Vy potrebujete kabriolety. Nebo pomalu jedouci valnik. ;-) Tipuju tak dve kontroly policii. :-)


No ceho se trochu bojim, tak jsou parkovaci zony... Hlavne aby nebyl zadnej odtah nebo boticka :D
  • 0

#74 PK500

PK500

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 21:42

_eda_ napsal/a:

PK500 napsal/a:
Hi hihi, cele vlakno jsem precetl. Fandim! Vy potrebujete kabriolety. Nebo pomalu jedouci valnik. ;-) Tipuju tak dve kontroly policii. :-)


No ceho se trochu bojim, tak jsou parkovaci zony... Hlavne aby nebyl zadnej odtah nebo boticka :D


Tak tusim ze budete muset jeste krome leadera, mysterkáře, svačináře, TravelBugkare taky parkovaciho asistenta. :-)

To se asi vi ze:
Zelená zón ... volne pristupna o vikendu
Oranzova zona .. skoro jako zelena, jen nekde v sobotu placena
na modrou se daji koupit predem stiraci parkovaci karty
dvouhodinové PK je 120 Kč;
desetihodinové PK je 400 Kč; v době od 8 do 18 hodin
Nebo ridici pockaji u aut. (3 minuty parkovani na modre zdarma)
  • 0

#75 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 22:29

takovýhle centrum bych viděl na noc a tedy asi pěšky. S Prvním probuzeným mudlou bychom už mohli být mimo tento zónový systém, a i kdyby, v noci pražskej policajt neopouští strážnici aby ho snad neofouklo, nebo aby se nesrazil s nějakým zlodějem, neboj. U Vás je to snad jinak? Ve všední den v poledne, to je nebezpečný, to pomáhaj a chráněj jak o život...
  • 0

#76 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 1:03

pirkacu napsal/a:
takovýhle centrum bych viděl na noc a tedy asi pěšky. S Prvním probuzeným mudlou bychom už mohli být mimo tento zónový systém

Pesky bych videl jen to nejuzsi centrum, pokud se tam vubec budem pohybovat... Precijen ty pesi presuny jsou pomerne zdlouhave a musime plnit limity... (max 14 minut na cache, vcetne presunu, nalezeni, zalogovani, schovani a pripravy na dalsi cestu)

pirkacu napsal/a:
a i kdyby, v noci pražskej policajt neopouští strážnici aby ho snad neofouklo, nebo aby se nesrazil s nějakým zlodějem, neboj. U Vás je to snad jinak? Ve všední den v poledne, to je nebezpečný, to pomáhaj a chráněj jak o život...

Mozna byses divil, u nas (Praha 3) chodej v noci velice radi, vetsina mych papirku za steracem byla mezi 23:00-04:00 ;)
  • 0

#77 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 9:07

Prosím všechny zatím nahlášené aby mi během dneška poslali mail, další komunikace a konkrétní info budou probíhat mimo toto forum. Ti co mi psali rovnou na mail registruji :-).
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#78 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 9:17

jj, máš pravdu, tam jsou zdivočelí, v jednu po půlnoci nám po koncertě odtáhli auto, jen co jsme ho nacpali aparátem, ale myslím že tentokrát to půjde zorganizovat bezbolestně.
  • 0

#79 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 9:50

Kam bude Zegga registrovat?
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#80 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 11:15

Udelal jsem malinke lehke forum, spolu i s moznosti pridavani, upravy a hledani (hlavne) finalovek mysterek. Tak Zegga at mi dystak hodi kontakty co ji prisly, mail na me ma (psal jsem ji), nebo se nahlaste rovnou mne, zalozim vam tam ucet, at to muzem vyzkouset... :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama