Přejít na obsah


Fotka

GCPR3J Stammelova smrt / Death of Stammel


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 16:19

Pazitka napsal/a:
...kterymi by kacery NUTIL ...


při vší úctě, autor kačery NUTÍ asi tak stejně, jako ty svým příspěvkem NUTÍŠ jeho aby svůj postoj změnil.

Doporučoval bych lépe volit slova, ať to za chvíli nemáme jako v politice - budeme používat stále silnější pojmy a skončí to u přirovnávání k diktátorům...

Řekl bych, že autor udělal co mohl - tj. v listingu na možnost záměny upozornil. A zbytek už je jen o doržování pravidel.

A abych na sebe něco prozradil - Stammelova smrt byla kdysi má první keš. Logoval jsem sklenici a když jsem byl upozorněn na omyl, tak jsem tam šel v noci znovu, abych zalogoval správně. Nikdo mě k tomu nenutil a kdyby mi autor log smazal, necítil bych se ukřivděný - keš jsem přece nenašel.

A to je podstata věci: nenašel jsi keš - neloguj. Je to prosté.
  • 0

#22 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 16:26

Pravidla geocachingu sice zní přesně, ale osobně mám poslední dobou větší problém s virtuálními logy svých keší s tím, že při namátkové kontrole tito "kačeři" zalogovaní v logbooku nejsou. Taky jsem přemýšlel o mazání, ale nakonec jsem to hodil za hlavu. Ještě by mi třeba začali krást nebo ničit krabičky a to nemám zapotřebí. Ty máš Mirku alespoň jistotu, že u křížku ti lidé opravdu byli ;)
  • 0

#23 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 18:02

Říkám si, že bych si snad mohl zalogovat GC1KV7H... Koneckonců jsem to vyluštil, do přírody jsem se kvůli ní vypravil, na místě jsem byl, výchozí souřadnice dobře znám... Co na tom, že jsem nenašel krabičku, je to jen hra...;)
  • 0

#24 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 18:35

_Tom napsal/a:
Říkám si, že bych si snad mohl zalogovat GC1KV7H... Koneckonců jsem to vyluštil, do přírody jsem se kvůli ní vypravil, na místě jsem byl, výchozí souřadnice dobře znám... Co na tom, že jsem nenašel krabičku, je to jen hra...;)

no něco takového se mi stalo včera - daleko od baráku, kam nevim jestli se ještě někdy dostanu. Multina vypočítána napoprvé blbě, 500m z kopce, přepočítat a zpět, 30min. hledání, zpocenej, špinavej, v časovým presu a nenalezeno. A taková pěkná keš to je. Dost dlouho jsem přemýšlel jak ji zalogovat aby mi to prošlo - no nelogoval jsem, ale DNF mě mrzí ještě teď :(
kdyby to bylo aspoň někde poblíž, tak to rád zkusim znova, ale takhle...
  • 0

#25 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 19:14

Leroj napsal/a:

_Tom napsal/a:
Říkám si, že bych si snad mohl zalogovat GC1KV7H... Koneckonců jsem to vyluštil, do přírody jsem se kvůli ní vypravil, na místě jsem byl, výchozí souřadnice dobře znám... Co na tom, že jsem nenašel krabičku, je to jen hra...;)

no něco takového se mi stalo včera - daleko od baráku, kam nevim jestli se ještě někdy dostanu. Multina vypočítána napoprvé blbě, 500m z kopce, přepočítat a zpět, 30min. hledání, zpocenej, špinavej, v časovým presu a nenalezeno. A taková pěkná keš to je. Dost dlouho jsem přemýšlel jak ji zalogovat aby mi to prošlo - no nelogoval jsem, ale DNF mě mrzí ještě teď :(
kdyby to bylo aspoň někde poblíž, tak to rád zkusim znova, ale takhle...

Proč mrzí, to je pěkně vydobyté DNF, to si zaslouží spíš úctu. ;)
  • 0

#26 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 19:53

Souhlasím s _Tomem. Skutečnost, že dneska kačeři nečtou listingy, ve mně vyvolává především smutek a považuji to za projev neúcty k autorovi, k práci a snaze bližního svého. Je to fenomén dnešní doby a proto je třeba postavit této skutečnosti zpříma. Také mě napadá rčení:" Jaké si to uděláš, takové to máš! " Takže Mirku, smaž log každému blbovi, který si nic jiného nezaslouží!!!
  • 0
1.

#27 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 21:17

Tak jsem tam dneska navečer dojel, dovezl novou sklenici za tu rozbitou a označil jí Toto není geocache ze všech stran.

Jo, a vyfotil jsem ty trosky té turistické sklenice.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#28 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 22:09

2 kolombo
Tak vidím, že navzdory tvrzení o slimákovi byla pořád označená docela dobře. Pak to nechápu.

Pak mě napadá otázka, kolik lidí logovalo do schránky hry "dies irae" u GCP7YK (je tam podobné sousedství).
  • 0

#29 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 22:43

PaWcz napsal/a:
2 kolombo
Tak vidím, že navzdory tvrzení o slimákovi byla pořád označená docela dobře. Pak to nechápu.


No, je to fakt těžká hádanka :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#30 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 23:27

Podobné to je u skalního divadla nad Katerinkami a měl jsem pocit, že se tam pár kačerů nechala taky nachytat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama