Přejít na obsah


Fotka

Noční keše v Praze - Hledáme parťáky (Sobota 11.7.)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#1 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2009 - 21:42

Zdravíme, chystáme se již delší dobu na odlov několika nočních keší, primárně máme zálusk na ty známé na jihu Prahy - konkrétně "Zelení muži (GC15HGN) v Miličovském lese, "Noc zúčtování" (GC1JQF7) v Hostivaři a "Cat´s Eyes" (GCH2XZ) v Krčském lese. Nemusíme odlovit všechny, budeme spokojeni klidně i s jednou; případně naopak nemusí zůstat jen u těchto tří - vše podle chuti a dohody daného multi-týmu, abychom měli fajn zážitky a pohodový příjemný lov ;) ... Zatím jenom sondujeme, proto nepíšeme žádná konkrétní data, tj zda má někdo vůbec zájem (a na kdy zajistit hlídání geoprcka:). Až pak bychom se teprve domluvili přímo mezi sebou na konkrétním termínu - je to asi lepší než tady něco rovnou nadhodit a pak 10x měnit podle postů "Kruciš, tehdy nemůžu, nešlo by to posunout?" etc ... Takže kdo by měl chuť a čas, těšíme se na společnost, a případně pro osobní poznání a domluvu budeme aspoň na chvíli například 16.6. na geo-eventu "Prazske geopivo 2009" (GC1MW4W) ve Žlutých Lázních v Praze Podolí ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#2 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2009 - 22:26

Na Kocici oci a Noc zuctovani bych do toho sel. Nejsem ale zdaleka tak zkuseny cacher jako vy ostatni. Teprve s tim zacinam.
  • 0

#3 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2009 - 23:16

zdravím, do Prahy to máme kousek a taky bych chtěla na nějaký noční.A taky někam budu muset umístit geoprcka :-))
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#4 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 4:07

Ja bych se take pridal, reknete datum a jsem vas :)
  • 0

#5 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 6:45

Na všechny tři vyjmenované bych šel, ale budu mít čas až někdy v červenci. Pokud to bude ještě aktuální, rád se přidám.
  • 0

#6 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 7:21

ty tri zminovane jsem prosel, kocici oci dokonce nedoporucuji. zbyva mi jen nocnim metrem pres jizni spojku. pokud by tohle nekdo chtel jsit, rad se pridam. zena se mnou nechce, ta se boji a sam se taky neciitiim ;)
  • 0

#7 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 11:26

djw napsal/a:
ty tri zminovane jsem prosel, kocici oci dokonce nedoporucuji.

zbyva mi jen nocnim metrem pres jizni spojku. pokud by tohle nekdo chtel jsit, rad se pridam. zena se mnou nechce, ta se boji a sam se taky neciitiim ;)


Proc nedoporucujes Kocici oci? Zrovna jsem se na ne chtel chystat... Mam si to rozmyslet? Co je s nimi? Neco nefunguje?
  • 0

#8 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 11:35

djw napsal/a:
ty tri zminovane jsem prosel, kocici oci dokonce nedoporucuji.


Můžu se zeptat, proč nedoporučuješ? Já naopak doporučuju! Je to noční keška, kde člověk NEMUSÍ celou cestu svítit ... případně neustále rozsvěcet a zhasínat, takže si tu noc aspoň trochu užije ...

Každá z výše zmiňovaných nočních kešek má něco do sebe a každá je trochu jiná, což je jenom dobře! B)

werg: s očima není samozřejmě nic ... místo anonymních povzdechů čti radši logy... ;)
  • 0

#9 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 11:40

HuntBehind napsal/a:

djw napsal/a:
ty tri zminovane jsem prosel, kocici oci dokonce nedoporucuji.


Můžu se zeptat, proč nedoporučuješ? Já naopak doporučuju! Je to noční keška, kde člověk NEMUSÍ celou cestu svítit ... případně neustále rozsvěcet a zhasínat, takže si tu noc aspoň trochu užije ...

Každá z výše zmiňovaných nočních kešek má něco do sebe a každá je trochu jiná, což je jenom dobře! B)

werg: s očima není samozřejmě nic ... místo anonymních povzdechů čti radši logy... ;)

Logy jsem samozrejme cetl, proto jsem psal, ze se na Oci chystam a proto me zarazilo, kdyz jsem se tedy docetl tu negativni reakci a hned jsem se ptal. A stale by me zajimal ten duvod - DJW treba muze vedet o necem, co se stalo ted nedavno a trasu kazi.
  • 0

#10 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 12:05

werg napsal/a:DJW treba muze vedet o necem, co se stalo ted nedavno a trasu kazi.


Poslední (pochvalný) log je tam ze včerejší noci...to by alespoň mně stačilo ... nevím kdy tam byl djw, ale včera asi těžko a jeho log hledat nebudu, když si odsud neumí nalinkovat svůj profil na stránky GC.com...

edit: tak jsem si jeho log našel (teda aspoň pokud má na GC.com nick djw_bmw).Doslova napsal: "21:28 diky za kesku." ...hmm, tak tomu říkám pozitivní konstruktivní kritika :D

prostě tam byl 8 dní před tím, než proběhla údržba finálky...

to werg: Čti poslední logy ... ;)
  • 0

#11 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 19:34

Sice jsem na Kočičích očích byl už hódně dávno, ale je to jedna z keší, která se mi zaryla hluboko do paměti velice příjemným zážitkem a tak ji také doporučuji. Samozřejmě, nemusí se líbit každému, ale než případně začnete psát do logů žblebty typu KubikLucik, uvědomte si prosím, jak je ta cache stará, a kde byly tenkrát Bludičky a spol. Slušnost by měla být v lozích samozřejmostí, stejně jako vědomí, že autor každé cache dělá údržbu ve svém volném čase, bezplatně a právě a jen pro vaši zábavu. O tom, co má momentálně v profilu autor této cache, ani nemluvě.
  • 0

#12 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 19:51

Taky bych se předal, stačí napsat datum a sem váš ;) na Cat's eyes jsem už byl, ale rád si ji zadu znova.
  • 0

#13 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 20:03

Ja bych se s dovolením také rád pridal:) V uvahu u mne prichazi prvnich 14 dni v cervenci, kdy bude geoprcek se zenou na Morave a bude konecne moznost si uzit neake ty krabicky:)
  • 0

#14 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 20:10

djw napsal/a:
(...)zbyva mi jen nocnim metrem pres jizni spojku.(...)


Co se týká noček, zbývá ti toho mnohem víc;)

Na Praze 5 legendární GC16YK0 a jí inspirovaný "mladší bráška"GC1AY45.
V samém centru přenádherná GC17BVX (boužel na ni nyní opět dopadla kletba "disable").
Na severu GC17NE4 a GC1C11A (i když ta je jako noční spíš doporučená, za světla může jedna stage dělat problémy a hlavně nebude ta správná atmosféra), za Prahou (ale pořád v dosahu PID a ne zase tak daleko od jižňáku) mírně surrealistická GC1AJ3R.

A jistě se najdou i další (záměrně vynechávám Hororku, kterou není asi problém odlovit za dne, a noční WIGa).

Každá z těch cache má něco do sebe. Někdy je to "jen" noční cesta opuštěným lesem na způsob cesty odvahy (tedy podoně jako u Kočičích očí), jinde atmosféru tvoří naznačený příběh. Ale rozhodně o žádné z těch cache nemohu říct, že ji nedoporučuji.
Jejich odlov si lze náramně užít.
  • 0

#15 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 20:21

pardon, uvedl jsem debatu o tom, kdy kdo s kym vyrazi na nocni kes svym necitlivym komentarem o "ocich" na spatnou cestu. to jsem, veru, nechtel. (ja osobne jsem ji byl zklaman, povesti o ni u mne nastartovaly vetsi ocekavani nez paq prinesla sama skutecnost, zejmena v primem srovnani se zelenymi muzi a noci zuctovani). bezte na "oci" a neracte se daale zabyvat tim mym subjektivnim komentarem, prosiiim. co se tyka dekovani, za kes podekuju vzdy, autor se proste (ve vetsine pripaduu) snazi, takze tak. s dovolenim bych tiimto tohle tema takhle rad uzavrel. pujde, prosim nekdo v dohledne dobe na "nocnim metrem pres jizni spojku"?
  • 0

#16 pirkacu

pirkacu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 23:44

jj, ty noční nám taky chyběj i když je máme za barákem, tak kdyby se to podařilo...
  • 0

#17 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 8:46

Ahoj, díky za reakce, to bude bezva průvod :) Ale vážně - s pár lidmi se uvidíme na geoeventu (viz náš první post) v Praze 16.6., a tam bychom nějaké termíny doladili a několik konkrétních pak nadhodili sem ke všeobecnému schvalování .) Zatím by to vypadalo na začátek července (nezávazně) ... Jinak to plánujeme skutečně jako pohodový fajn zážitek a příjemný pokec při cestě s ostatními, žádný zuřivý kombajn a rychlostní přejíždění "pro zářez", tak pokud by někomu tento styl nevyhovoval, tak raději hlásíme dopředu ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#18 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 21:56

nahodte termin a pokud budu moct tak se rada pridam
  • 0

#19 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2009 - 13:34

Noční nemáme ještě ani jednu :o . Rád se k vám přidám, pokud bude čas.
  • 0

#20 zizalaci

zizalaci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 22:58

Taky bychom se rádi přidali, pokud to termínově vyjde. Díky za info. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama