Přejít na obsah


Fotka

Noční keše v Praze - Hledáme parťáky (Sobota 11.7.)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#61 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 16:34

Nezapomínáme, myslíme na to a už se těšíme.:) Jestli wergu chceš budeme mít jedno místo volné. Když už pojedeme s euforií :D tak se nám ta nějaký werg vejde :D :P Mimochodem, nechceme to přivolat, ale co když dorazí v posledních dnech obvyklý noční déšť. Chcete jít i tak??
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#62 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 0:18

Dekuji predem za svezeni a za sebe rikam, ze chci jit v kazdem pripade. Trocha deste nas snad neodplavi...
  • 0

#63 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 7:34

Jestli jsem všechno správně pochopil a 11.7. ve 21 hodin je sraz na výchozích souřadnicích Cat's eyes, tak tam budu taky.
  • 0

#64 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 8:06

Sraz je v SOBOTU 11.7. v 21:30+ na úvodních souřadnicích keše "Cat´s Eyes" Ještě mám volné místa v autě, kdyby měl někdo zájem. Odjíždím ze Stodůlek, tak snad dorazím včas. Ve zprávách pořád říkají jaké tam jsou kolony, protože frézují vozovku. Nevíte jako to tam bude vypadat koem 21 hod? Nebo se mám Jižní spojce raději vyhnout?
  • 0

#65 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 8:16

Včera po osmé byla pohoda - zdržení do 5ti minut. V sobotu tam bude volno, navíc mám pocit, že opravy mají dneska skončit.
  • 0
Monte

#66 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 18:37

I z důvodů nejmenšího možného provozu jsme vybrali onu Sobotu, lepší už to asi nebude .) Každopádně my budeme mít také jedno místo v autě, pokud bude potřeba. Pro neznalé těch končin - parkovat se dá relativně dobře v okolí všech (3) případných kešek, které jsme měli v návrhu, a je to část Prahy bez parkovacích zón. Vezmeme sebou nějaká CWG, pokud bude zájem, a snad i nějaký ten osobní GC .) Čas 21:30+ je orientační, raději dodržujte předpisy a nepřebíhejte vozovku, je to čas vybraný na slezení, ¨seznámení, pokec a přípravu, případně na hledání startovací indicie, a samozřejmě následné čekání na tmu .) Počasí holt nezařídíme, ale pokud nebude nějaký opravdu brutální déšť znemožňující odlov, zkusili bychom to dát. Budeme se těšit ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#67 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 19:51

Ja nejsem jista, uvidim podle toho jak budu stihat. Pokud dorazim, tak jen na kocici oci. Update 11.7. Nedavam to.:(
  • 0

#68 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 11:18

Já dneska dorazím, možná i s Nellas ;)
  • 0

#69 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 18:36

Lidicky, nemohl by pro nás někdo přivézt listingy - nejde nám tiskárna :( Díky Kde je nejlepší zaparkovat? U OBI, nebo o Koliby , nebo u Bowlingu? Možná bychom měli zaparkovat nějak společně, abychom mohli pak společně vyrazit na další nočňovku. ;)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#70 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 18:45

Napis ktere listingy chcete - vytisknu je.
  • 0

#71 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 19:05

werg napsal/a:
Napis ktere listingy chcete - vytisknu je.

Díky ale uvědomill jsem si, že si je můžu stáhnout do mobilu přes HandyGC. To by mělo stačit.
Díky za snahu. ;)
Pro ostatní, jelikož euforia nejede, máme v autě volné místo pro někoho, kdo by chtěl po Kočičích očích pokračovat dál. :)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#72 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 19:37

Tak pomalu vyrážíme. :D B)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#73 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 19:41

Kde je nejlepší zaparkovat? U OBI, nebo o Koliby , nebo u Bowlingu?.... Doporucuji nahore, z duvodu trasy. Kazdopadne rad se pridam po Kocicich ocich :) Takze bych se kolem 21:30-22 pridal. Jen nevim co je dale v planu, kouknu jestli jste to nepsali v predchozich prispevcich... update... JJ, tak kocku uz mam ale ty 2 dalsi ne, takze vas pockam po finalce cestou z5 a rad s epridam na dalsi. Pro presun na dalsi budu mit misto ve vozu, max 3, mam tam sedacku. Tak mi neutecte :D
  • 0

#74 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 0:26

Taxe hlasim, nejak jsem to musel poplest a dojel jsem na Noc zuctovani... Nikdo nikde a nepamatujici si tu spravnou schranku kam jsem mel jet, jal jsem se zdolat tuto, coz se nakonec nastesti podarilo. Tak snad priste.
  • 0

#75 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 2:52

Diky vsem - bylo to vyborne!
  • 0

#76 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 11:04

Přidáváme se k wergovi - opravdu to bylo super!! Zdolat 3 noční kešky a po cestě si ještě odlovit další 4 kousky - to se nám ještě nepodařilo. :D Spouste legrace, nové zkušenosti a rady k mysterkám, bezva pokec, skvělá nálada a nakonec perfektní bonus v podobě osobních coinů Dp.mana a werga, včetně ostatních. Přesně jak řekli SCHW při cestě zpět - tahle parta si sedla.;) Jsme rádi, že jsme se zůčastnili. B)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#77 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 12:39

To Akryx : Pamatoval sis to správně, jen jsme jeli na další cache pomalu, aby se neztratilo žádné geovozidlo (i když jednomu jsme stejně nechtěně ujeli, naštěstí duchapřítomně dorazilo po správné trase). Ještě jsme na tebe pár minut čekali na úvodních souřadnicích, ale nakonec jsme vyrazili bez tebe - abychom o hodinu později při logování do logbooku finálky zjistili, že jsi se tam psal 30 minut před námi ;) ... Jinak souhlasíme s ostatními - moc příjemná a vydařená akcička, užili jsme si fajn noc a odlovili dokonce nad plán ;) A na pár situací člověk bude vzpomínat dlouho - například záhadný "terminátor" hned u první nočňovky :o, přejezdy "svatební" kolony geovozidel a podobně. Hezké keše, skvělá stejně trhlá parta, fajn pokec nejen o kešování, spousta legrace, prostě parádní noc. Moc děkujeme a pokud se v budoucnu v této sestavě cokoliv zpunktuje (wergovo wherigo?), tak my rozhodně nebudeme chybět ;) ... SCHW PS: Doufame, ze se tu nekde objevi i fotografie (porizena za velmi dramatickych okolnosti :) pri nocnim mini-gc-pumpo-eventu
  • 0
M+M+m+a SCHW

#78 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 13:07

Jojo, zkusime nekdy brzy nocni WHERIGO v Sarce. Jenom musim napred nekde behem dne vyzkouset, jak vlastne WHERIGO funguje. Mam ted sice pristroj, kde to ma jit prehrat, ale jeste nikdy jsem to nelovil, takze vubec netusim, jak to funguje. Napred musim najit nejake snadne WHERIGO a zkusit ho ulovit. Hned potom neco zkusime zorganizovat ohledne toho nocniho...
  • 0

#79 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 13:31

Pakliže nám to čas dovolí, určitě se rádi zase zúčastníme. Pakliže by to bylo někdy v srpnu tak po 8.8. - byli by jsme i v plné sestavě (včetně našeho geojuniora) - ten nebude chtít chybět. :)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#80 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 13:35

SCHW napsal/a:
To Akryx : Pamatoval sis to správně, jen jsme jeli na další cache pomalu, aby se neztratilo žádné geovozidlo (i když jednomu jsme stejně nechtěně ujeli, naštěstí duchapřítomně dorazilo po správné trase). Ještě jsme na tebe pár minut čekali na úvodních souřadnicích, ale nakonec jsme vyrazili bez tebe - abychom o hodinu později při logování do logbooku finálky zjistili, že jsi se tam psal 30 minut před námi ;) ...


No skoro napodobe :) Jsem se stavil jeste v KFC a pak na uvodnich pojedl a chvili preslapoval. Pak jsem znejistel, taxem popojel blize 1. stage a dal uz se vezl za svitem fotonu :) Tak priste, rad se pridam :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama