Přejít na obsah


Fotka

Noční keše v Praze - Hledáme parťáky (Sobota 11.7.)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#81 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 18:13

Ahoj Wergu a spol., no a já psala Muffyxovi v devět sms že nedorazím, neb jsem se zdržela v MB. Odpověď přišla za hodinu, on to asi taky nestihne, neb se právě probudil :-). Tak my asi taky až příště. ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#82 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 19:49

Bylo to super a rád se zůčastním dalších podobných akcí. Díky všem za prima večer.
  • 0

#83 cztom

cztom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 20:52

Taky jsem chtěl poděkovat za prima akci. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se z toho stala pravidelná záležitost.
  • 0

#84 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 21:35

No ja bych byl take pro, ovsem pokud to neudelame pravidelnou zalezitost cca 1x za pul roku, tak se obavam, ze nam velmi brzy dojdou nocni cache...
  • 0

#85 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 7:03

Přesně jak píše werg, jestli to bude pravidelná záležitost (čemuž se nebráníme) tak by se měly začít zakládat už jen noční kešky. :D :D Bylo to super, těšíme se na další noční akci. Snad přijde i ten dědek. :D :D
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#86 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 23:11

Tak jsem si vcera konecne prosel svoje prvni WHERIGO s Oregonem 300. I kdyz me jini cacheri strasili, ze mi to bude padat a zamrzat - nic takoveho se nestalo ani jednou! Takze ted vim, o co jde a muzeme pomalu zacit organizovat nocni WHERIGO v Sarce... Ale napred se musi dokoncit multi-projekt METRO. :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama