Přejít na obsah


Fotka

GoogleEarth v Linuxu ořezává souřadnice?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 kralik

kralik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 8:47

Zdravím geokolegové. Setkal jsem se s jednou zajímavou (a pro mě dost nepříjemnou) věcí. Pokud chci do GE importovat GPX s prošlou trasou, sprostě to zaokrouhlí/ořízne minuty (myslím), prostě pak mám všechny WP na jednom místě a tracky jsou "pravoúhlé". Pro ilustraci si prohlédněte moji návštěvu Francie (pro fajnšmekry - je tam let z Prahy do Paříže a zpět) na adrese http://tinyurl.com/lypgk9 - zde je vše OK, ale pokud by nějaký Linuxář - Ubuntista zkusil soubor http://tinyurl.com/nupqyj otevřít v GE, tak asi bude koukat. Anebo mám špatně něco úplně jiného... Ubuntu 9.04 (dělalo to i 8.10) a Google Earth 5.0.11337.1968 (beta) - ale nejde mi to v žádném předchozím.
Zkuste to, prosím, někdo nasimulovat a dejte vědět, jestli jsem postižený jen já, nebo je to pandemické. Klidně až večer, teď běžte na lov :-)
Díky, Králík.

  • 0

#2 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 8:55

Mozem sa ti na to pozriet ale az zajtra, doma linuxa nechovam :-). Inak nebude to len nejaka blbost? Napr. desatinna bodka/ciarka?
  • 0

#3 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 9:10

Ouč... koukám, že s mapama v Ubuntu nebojuju sám :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#4 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 9:27

Na Gentoo s verzi 5.0.11733.9347 to vypada v pohode. Tak bud je to tou starsi verzi co mas, nebo s tim Ubuntu instalacni balicek dela nejake psi kusy...
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama