Přejít na obsah


Fotka

WM kategorie: Tearooms and Teahouses


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 18:24

Dovolim si trochu zaspamovat - pokud to tu ctou nejaci premium members, kteri provozuji waymarking, doporucuji jejich ctene pozornosti nove vytvorenou kategorii o cajovnach: Tearooms and Teahouses. Do nedele probiha Peer Review (hlasovani o kategorii), diky za hlasy a komentare u nich.
  • 0

#2 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 19:21

Chápu to dobře, že se nejedná o prodejny čajů v krabičce, ale něco jako obdoba pivnice. Přijdu, sednu, vypiju čaj.
  • 0

#3 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 20:06

V čajovně jsem byl jednou a vůbec mi to nechutnalo (v hospodě naproti tomu mají dobrou kofolu nebo točenou červenou/žlutou limonádu), mnohem lepší je rozpustit multivitaminový granulovaný čaj v PET lahvi a protřepat. Nespálím se a chutná to skvěle). Takže podle tohoto jsem hlasoval

(jsem zlý a zlomyslný a podobné zklamání přeji i ostatním :)
  • 0

#4 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 21:35

bodlak napsal/a:
Chápu to dobře, že se nejedná o prodejny čajů v krabičce, ale něco jako obdoba pivnice. Přijdu, sednu, vypiju čaj.

Presne tak, jako pivnice nebo kavarna. Aby byl podnik uznan za cajovnu, tak ten caj nesmi byt z pytliku.
rsc_cz: ok, pockej u dalsiho geodetickeho bodu ;)
  • 0

#5 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 21:50

haggaeus napsal/a:
rsc_cz: ok, pockej u dalsiho geodetickeho bodu ;)


To zní jako vyhrožování :) a já přitom hlasoval pro - vždyť jsem tam napsal (málo viditelným písmem), že podobné zklamání z čaje přeji i ostatním :)
  • 0

#6 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2009 - 9:45

Mas tam dalsi nefalsovanej texaskej souhlas ;) Jakozto milec caje do cajoven skoro nechodim, jenzto by mi chybela ta alchemie vazeni, cmuchani k suchymu listu, cmuchani ke sparenymu listu, odhad spravne teploty, mnozstvi a druh vody, trefeni casu louhovani, vyber optimalni konvice a dalsi zcela nezbytne ukony :@ Vlastni piti caje - to uz je ta povestna tresinka. A taky mam jednu uchylku - cajovy obrad a nasledne popijeni na vrcholcich piskovcovych vezi;) PS: Za nejaky cas (mozna uz brzy) budu takhle spamovat ja :)
  • 0
Retired slowcacher

#7 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2009 - 10:10

wmh napsal/a:

Jakozto milec caje do cajoven skoro nechodim, jenzto by mi chybela ta alchemie vazeni, cmuchani k suchymu listu, cmuchani ke sparenymu listu, odhad spravne teploty, mnozstvi a druh vody, trefeni casu louhovani, vyber optimalni konvice a dalsi zcela nezbytne ukony :@

A taky mam jednu uchylku - cajovy obrad a nasledne popijeni na vrcholcich piskovcovych vezi;)


a taky na tom vrcholku vybiras, jakou pouzijes konvici, druh vody a tak? :P

jen zaspamuj, podporime :)
  • 0

#8 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2009 - 10:13

Dain a Olik napsal/a:
, druh vody a tak? :P

Žeby dešťovou ? :D
  • 0

#9 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2009 - 10:25

Nejsem sice PM, ale prehled o cajovnach v Brne a v Koline mam pomerne slusny. Takze kdyby to proslo a chteli jste zamerit cajovny v techto dvou mestech tak neni problem, rada dodam souradnice
  • 0

#10 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2009 - 10:37

Pro posilani ani navstevu waymarku neni treba byti PM.
  • 0

#11 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2009 - 13:12

jj, ten PM - jak psal hag - je potreba jen na schvalovani nove kategorie. pak muzes sama vytvaret cajovnicke WM - zameris, vyfotis, posles ... :)
  • 0

#12 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2009 - 13:13

jj, ten PM - jak psal hag - je potreba jen na schvalovani nove kategorie. pak muzes sama vytvaret cajovnicke WM - zameris, vyfotis, posles ... :)
  • 0

#13 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2009 - 21:33

Yea, tea rulezzz B)
  • 0

#14 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2009 - 5:49

Cajovny rozhodne maji sve kouzlo, jsem pro vsemi deseti! Najit zajimavy bod, posedet, popit, nasat mistni atmosferu, vzdyt je to uplne bajecne. S vyzunknutim sackovanyho caje doma na stojaka v kuchyni se to neda srovnat:). Uz se tesim na vonavy dobrodruzstvi. Teda jestli dobre dopadne hlasovani...
  • 0

#15 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2009 - 10:30

do toho jdu :) v čajovnickém prostředí se motám od 14 let, kdy jsem začal ujíždět na čínské lahůdce Yin Zhen, pak jsem se propíjel a propíjel až ke dnešním darjeelingům, nepálům a podobným skvostům :)
  • 0
Vložený obrázek

#16 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2009 - 10:10

Kategorie Tearooms and Teahouses je schvalena a aktivovana, diky vsem za hlasy a muzete posilat zamerene nafocene cajovny. Na rozdil od napr. Ceskych geodetickych bodu je globalni, tak prosim aspon strucne popisy v anglictine.
Ikonku s priborem ma proto, ze je ve skupine Food and Drink, casem snad grafik groundspeaku namaluje lepsi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama