Přejít na obsah


Fotka

Kradeze a likvidace kesi na brnensku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#21 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 21:06

wmh napsal/a:
Jak to tak tady čtu, myslím, že dotyčný zloděj byl zcela určitě cacher. Tedy spíš "cacher". Takže nejspíše čte i toto vlákno a dobře se u toho baví... :(

Jo taky si nějak matně vzpomínám jak se zde na foru "řešila" válka na severní Moravě mezi jakýmisi zpožděnými a jiným gangem - udajně všichni kešeři :|
  • 0

#22 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 21:18

Řekl bych, že ponaučení je, nezakládat mikrokeše. 34 filmovek se do batohu vejde, na 34 regulárek už by to chtělo dvoukolák :) Kdybych si měl tipnout, tak bych řekl, že jde o nějakou odvetnou akci. Projeďte si seznam nepřátel...
  • 0

#23 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 21:33

Sodobar napsal/a:
Řekl bych, že ponaučení je, nezakládat mikrokeše. 34 filmovek se do batohu vejde, na 34 regulárek už by to chtělo dvoukolák :)
Kdybych si měl tipnout, tak bych řekl, že jde o nějakou odvetnou akci. Projeďte si seznam nepřátel...


Neni jediny, kdo ma v posledni dobe znicene kese. U me to byly 5L a 20L dva kilometry od sebe, od smajliku pres 10 km na sever. Jediny rozdil byl v tom, ze je nechal totalne znicene (a pomocene) na miste. Vzal jen cenny obsah 9 GC a 6 TB a takove ty lepsi drobnosti jako pastelky nebo magnetky. Takze mit na smajliku vetsi kese nepomuze.
  • 0

#24 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 6:15

Sodobar napsal/a:
Kdybych si měl tipnout, tak bych řekl, že jde o nějakou odvetnou akci. Projeďte si seznam nepřátel...


Lidé jsou různí ale strávit několik hodin likvidací cachí někoho kdo mne nasr..., to už je pomalu na psychiatra. Tolik práce jenom kvůli zničení čehosi...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#25 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 7:58

Sodobar napsal/a:
Kdybych si měl tipnout, tak bych řekl, že jde o nějakou odvetnou akci. Projeďte si seznam nepřátel...


Já bych to viděla podobně. Někdo má mindrák a hojí si ho ničením keší. Možná by stálo za to, probrat komu všichni postižení v poslední kritizovali keše.....

Druhá varianta by mohla být, že si chce někdo udělat místo na vlastní... Ale to by se opakovaně ztrácela 1-2 konkrétní, a ne tolik najednou.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#26 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 9:04

ty mede, tak tahle zpráva mě teda dost dostala :-((( ... ale je to těžký, stejně jako v každý jiný aktivitě, sportu apod. se najde vždy nějakej zakomplexovanej hloupounkej chudáček, kterej hraje nefér nebo kterýho potěší když může cokoliv překazit, ublížit , ukrást atd. Tady je myslím na 99% jasný, že v tom musí mít prsty nějakej kačer , což je o to smutnější, ale nedivím se - geocaching je dnes masovou aktivitou, která mezi sebe vstřebala různý typy lidí... ale že si budou kačeři krást keše, to jsem nečekal. Tomeek - drzim palce at se to povede nejak obnovit at ve stejne ci v pozmenene podobe Neznamy kacere :-))) bylo by fajn nam rict aspon duvody - resp ozvat se primo autorovi co te k tomu vedlo, nemyslis? ekologie (je fakt ze posledni dobou tady na foru tech "ekologickej" prispevku bylo až až), nebo ses mstil? nebo ses jen potřeboval uspokojit zlem a ted si nad našima nářkama třepeš kolibříka? jo a neznamy kacere zlodeji, a co bonusovka? ja ji teda jako nekteri dalsi nedal,stacil mi zatim pohled zespodu :-), tak zkus byt lepsi a pokus se o ni.....
  • 0

#27 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 9:13

Nevím, kde berete tu jistotu, že bonusovku nechal na pokoji. Poslední log k ní je dříve než disable všech ostatních. Takže kdo ví.
  • 0

#28 Fruiko

Fruiko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 9:40

mauricie napsal/a:
Já bych to viděla podobně. Někdo má mindrák a hojí si ho ničením keší. Možná by stálo za to, probrat komu všichni postižení v poslední kritizovali keše......

No hlavně to je nějakej magor, protože zároveňm ničí zábavu i nám ostatním, kteří jsme mu nic neudělali. Doufám, že se série obnoví, nerad bych, aby mi na mapě zůstala jen pusa a nos. Vypadá to pak divně.
  • 0
Fruiko
SE K750i + TrekBuddy

#29 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 9:50

Fruiko napsal/a:
No hlavně to je nějakej magor, protože zároveňm ničí zábavu i nám ostatním, kteří jsme mu nic neudělali. Doufám, že se série obnoví, nerad bych, aby mi na mapě zůstala jen pusa a nos. Vypadá to pak divně.


Proc divne? Co je na krumpaci divneho?
  • 0

#30 Betax

Betax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)
  • LocationBrno, Vysočina

Publikováno 16 červen 2009 - 10:05

No, jediny napad, co mam.. Zkusit se podivat na kacery, ktery nemaji nalez (pripadne malo nalezu = zalozili aby meli souradnice a nastvali) a mohl je tomeek nastvat. Treba se tim nekdo najde. Podle me je to sabotaz a ne od hajneho...
  • 0

#31 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 10:10

Ale víte jak toho člověka musí štvát že lítal celej den po lese, lezl na stromy jako pako, a nemůže si teď těch 35 cachí zalogovat? :-)
  • 0

#32 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 10:22

Podle toho co čtu, tak to vidím na jednoznačnou mstu... dá se brát, že se může ztratit pár krabiček, ale celá série? To musel být někdo, kdo moc dobře věděl, co dělá... Komu copak autor udělal???
  • 0

#33 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 10:38

Mimon_team napsal/a:
Ale víte jak toho člověka musí štvát že lítal celej den po lese, lezl na stromy jako pako, a nemůže si teď těch 35 cachí zalogovat? :-)


To je furt ta lepší varianta. Ale představ si tu horší (snad mizivě pravděpodobnou)- že už je zalogovaný má...
  • 0
Retired slowcacher

#34 tomarctus

tomarctus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 10:43

no já strašně nerada ukazuji na konkrétního člověka ale asi by to stálo za pouvažování. Nedávno byla archyvována úplně nová keš, jelikož neměla hlavu patu a všichni kdo se stačili zalogovat tak ji víceméně a myslím si že právem poplili. Bylo to na stadionu v židenicích. Prasklá skumavka/obtžnost4. Vůbec mi nebrala hlava co tím chtěl autor říci a tak mě napadlo, jestli to není msta. Nemohu si pomoci prostě mě to napadlo. Toho člověka neznám a nemyslím tím nic zlého vůči němu a zároveň se omlouvám, že jsem si dovolila vůbec někoho napadnput. Prostě to bylo to první co mě napadlo. Ach jo asi to schytám no ale co už. Je to můj názor
  • 0
Tomarctus

#35 tomarctus

tomarctus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 10:51

wmh napsal/a:

Mimon_team napsal/a:
Ale víte jak toho člověka musí štvát že lítal celej den po lese, lezl na stromy jako pako, a nemůže si teď těch 35 cachí zalogovat? :-)


To je furt ta lepší varianta. Ale představ si tu horší (snad mizivě pravděpodobnou)- že už je zalogovaný má...



já myslím že je loglý má, vždyť při zápisu stačí dát starší datum
  • 0
Tomarctus

#36 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 11:25

tomarctus napsal/a:
no já strašně nerada ukazuji na konkrétního člověka ale asi by to stálo za pouvažování. Nedávno byla archyvována úplně nová keš, jelikož neměla hlavu patu a všichni kdo se stačili zalogovat tak ji víceméně a myslím si že právem poplili. Bylo to na stadionu v židenicích. Prasklá skumavka/obtžnost4. Vůbec mi nebrala hlava co tím chtěl autor říci a tak mě napadlo, jestli to není msta. Nemohu si pomoci prostě mě to napadlo. Toho člověka neznám a nemyslím tím nic zlého vůči němu a zároveň se omlouvám, že jsem si dovolila vůbec někoho napadnput. Prostě to bylo to první co mě napadlo. Ach jo asi to schytám no ale co už. Je to můj názor



máš waypoint? díky
asi bych tady ctil presumpci neviny. v té keši se fotřik zdržel kritiky a tomeek ji nelogoval vubec. ale nevylučuji, že původ zla může být v kritice keše. u jedninců s nižším IQ to může vyvolávat takovou reakci. Ikdyž co může někoho dohnat k tomu, aby tohle absolvoval? já osobně jsem byl tak nadřenééé, že jsem byl rád že to mám za sebou a můžu si to zalogovat. A to jsem vlastně nikam ani nelezl.
  • 0

#37 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 11:39

tomarctus, radvoj

Myslím, že konkrétníma jménama fakt mávat netřeba, dokud to nebude 100%!!
Btw. Autorovi stejně přijde ke každému logu mail s datem, kdy bylo logováno. Když už by to ale měl někdo zapotřebí, udělat se dá asi leccos.
  • 0

#38 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 11:40

scarabeus napsal/a:
CO? vidím dobře? neměl byslink na nějakej článek ohledně toho?


http://tinyurl.cz/2dh

Odkaz na forum kde se Antigeocaching Team HK probiral...
  • 0

#39 tomeek

tomeek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 15:10

no je to jak rikate. ti co nenasli byli smutni a nastvani, ze tam nic nebylo. Ti co nasli jsou ted radi a ja jsem byl vcera ale opravdu nakrknutej, kdyz jsem se to dozvedel. Kese pochopitelne obnovime, ale chvilku dame te prirode tam oddech, at se vzpamatuje a at zapomenou myslivci ;-) Taky musim znovu koupit 34 polotovaru na petky, abych zase mohl umistit ty kese ;-))
  • 0

#40 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2009 - 8:24

Docela mne překvapilo, jak systematicky někdo odstranil takovou hromadu keší. Reaguji na poznámky někde na začátku diskuse. Monro to podle mne naťuknul správně. Pročetl jsem si příspěvky a i já mám pocit, ale berte to jako spekulaci, že za likvidací mohou být skutečně majitelé a provozvatelé lesa. A zde to není stát nebo obec, ale soukromí majitelé z Rakouska, bezpochyby zvyklí na respekt před soukromým vlastnictvím. Po nahlédnutí do katastru jsem totiž zjistil, že jak Smajlíci tak Menšíkova rozhledna jsou v lese, který patří společnosti MADREV s.r.o. a hospodaří tam společnost WOOD & PAPER a.s. Obě mají sídlo v těch objektech, kde se poblíž obvykle parkuje. Jak plyne z OR, provozují tam lesnictví, těžbu dřeva a poskytování služeb v myslivosti. Zatím jsem Smajlíky nelovil, ale jak to sleduju, tak kačerská činnost tam asi zanechává takové stopy, že by jim to mohlo docela vadit. Myslím, že by před obnovením by bylo vhodné se na Wood & Paperu optat, zda jim to nevadí. Ty fotrikovy keše nejsou v lese stejných majitelů a dovedu si představit, že v tomto případě je to jen aktivita nenechavců či vandalů a tedy náhodná shoda. Nejsou tak úplně mudloproof a podle mé zkušenosti se občas někteří kačeři chovají pří odlovu skutečně dost zhovadile. Zde se přiznám, abych jen neukazoval prstem, že jsem i já zřejmě podobně způsobil ztrátu keše na Plzeňsku. Naštěstí jen mikro.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama