Přejít na obsah


Fotka

znak í v nicku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2009 - 21:13

ahoj, s programem vse dobre, jen mam mensi problem a to, ze jsem se registrovala jako Moník (monik uz bylo obsazene) a prave pismeno í se prepisuje na Ý, neresil jste prosim uz nekdo problem s timto symbolem? dekuji moc
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2009 - 21:50

kde se to prepisuje?
  • 0

#3 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 5:38

Ahoj, doufam, ze to dobre popisu :) otevru si geoget, uz tam mam importovane i nektere cache. ve spravci pluginu jsem si navolila, tak jak mam registrováno Moník. Pak dam pluginy - nezarazene pluginy - GgStat2 - GeoGet pracuje - a v te cerne tabulce se objevi nick MonÝk misto Moník a napise, ze se omlouva, ale neexistuje. tak to je muj problem. Pokud je nake reseni, tak bych byla moc vdecna. Dekuji. a preji hezky den. Moník
  • 0

#4 *mio*

*mio*

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 8:18

A co zkusit do okýnka místo í napsat Ă Řešil jsem pro kamarádku něco podobného a takhle podobně jen s jiným písmenkem mi to poradili a funguje to.
  • 0

#5 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 8:47

Ă zatim nezabralo, s kamosem nas napadlo, ze to muze byt naky jiny symbol, jen tech kombinaci je velmi mnoho, a tak pisu sem, jestli nekdo nahodou nemel stejny problem diky moc
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 11:28

Aha, takze ne problem geogetu, ale Geojarry, ne? Tam v tech volacich makrech chybi prekodovani do utf-8 kodu, tazke docasne reseni je zapsat to jmeno v UTF-8 kodu do konfigurace.
  • 0

#7 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 13:56

a muzu se zeptat, mas pravdu jak pises jsou to jen tyhle geojarry, a jaky kod je teda pro to moje nestastne pismenko í? ja si nasla tohle http://cs.wikipedia....k.C5.AF_Unicode ale nejsem z toho nejmoudrejsi. diky moc
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 14:11

Je potreba zapsat to í jako dva paznaky, ale bohuzel sem do fora jde napsat jen jeden. :(
  • 0

#9 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 14:30

aha ... priznavam nejsem zadnej expert pres pocitace jen bezny uzivatel, takze existuje naky zpusob jak mi ty dva paznaky napsat? diky
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2009 - 21:38

Pri pouziti Geojarry 16 by melo byt po problemu. Napis tam proste Moník a melo by to uz fungovat.
  • 0

#11 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 8:35

funguje, moooc dekuji :), tak ted jeste udelat ty statistiky, aby fungovaly :) moc moc dekuji
  • 0

#12 Demogorgon

Demogorgon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 10:13

Ahoj, mám podobný problém. Nick na GC.COM mám "Démogorgon" a geojarry16 mě loguje jako "D'mogorgon". Pokud by někdo věděl, jak to vyřešit, byl bych moc vděčný.
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 17:38

V konfiguraci GJ to musis mit zapsane v aktualni kodove strance windows, coz je treba pro ceske windows kodova stranka CP1250. Pak by to melo v GJ16 normalne fungovat i na obrazovce psat spravne.
  • 0

#14 Demogorgon

Demogorgon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 9:55

Díky za odpověď. Ve správném kódování to mám (překontrolováno), bohužel mi stále nefunguje. Jde o funkční Geoget2, který s pluginem bez problému funguje, pokud se použije nick bez diakritiky. "é" prostě nebere :(. Pro lepší představu přikládám screen celého problému: http://picasaweb.goo...266661305811682
  • 0

#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 12:40

Dve veci - podle toho screenshotu vidim, ze se to snazi porad prihlasovat. Tak to normalne nefunguje, noirmaqlne se to prihlasi jen jednou. To znamena, ze se mu prihlaseni nepovedlo, a to ikdyz poprve to jmeno je spravne. Asi chyba v hesle. ;) Druha vec je, ze s tou cestinou tam maji panove chybku v opakovanem prihlaseni. K tomu by ale nemelo normalne dojit, pokud by prvni prihlaseni fungovalo jak ma.
  • 0

#16 Demogorgon

Demogorgon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 12:56

Chyba v hesle rozhodně není. Heslo mám celé v číselném formátu 123456 a rozhodně správně vyplněné. Netuším, proč mě to loguje vícekrát ale myslím, že bude problém v diakritice. Na účtu bez diakritiky to funguje parádně.
  • 0

#17 hanx

hanx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 15:31

Zdravím, dneska jsem celé odpoledne také rešil přihlašování - na gc.com mám nick "Vašek". nakonec pomohla změna kódování. Spustil jsem si Notepad++, dal jako výchozí formát kódování v UTF-8, zapsal své jméno s diakritikou a poté přepnul formát zpět na ANSI. Sice se asi přihlašuje víckrát (pro každý soubor samostatně), ale funguje... Např. u tebe - "Démogorgon" by mělo fungovat "DĂ©mogorgon"
  • 0

#18 JIRTEAM

JIRTEAM

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 20:52

Takže i my máme ten samý problém. Pod nickem JÍRTEAM se nelze přihlásit. Zítra vyzkouším přihlášení s jiným kódováním a dám vědět.
  • 0
Nokia E 65, BT modul LD-3W, SmartComGPS, SmartGPX, Garmin Mobile XT, SygicMobile, Handy Geocaching, OpenWig.

#19 JIRTEAM

JIRTEAM

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 6:14

Tak ta rada s jiným kódováním pomohla, tada částečně. Už se dokážu přihlásit, dokážu stáhnout naše nálezy, ale ke keším se nestahujou souřadnice. Dokážete někdo poradit? Díky
  • 0
Nokia E 65, BT modul LD-3W, SmartComGPS, SmartGPX, Garmin Mobile XT, SygicMobile, Handy Geocaching, OpenWig.

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 14:36

Nejlepe pomuze aktualizace :D Geojarry 17: - Fixed non-ASCII credentials logon.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama