Přejít na obsah


Fotka

Prazske metro


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
200 odpovědí na toto téma

#41 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 7:59

Těším se a začal jsem sbírat Bčko. A protože předpokládám, že tato trasa se jede hned následující den, navrhuji si už teď rozdělit úkoly. Asi bych to viděl stylem "každý něco donese a pro zbytek si dojedem". Já se hlásím k Palmovka - Florenc.
  • 0

#42 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 10:11

No vida, to mi nejak lehce uteklo, ze podle puvodniho navrhu bychom meli dalsi den delat trasu B a tu slozitou mysterku. Tolik jsem se zanoril do organizace A, ze se mi to vykourilo z hlavy. Takze B nam vychazi na 16.7. Kdopak by mel zajem jit? Sesli bychom se asi zase kolem 18 hodiny - snad se to stihne, ta mysterka vypada na pekelne dlouho. Ze stanic si vezmu na starost Zlicin - Smichovske nadrazi (mozna kouknu i na Depo Zlicin, ale tim si nejsem jisty, protoze kdyz to treba budu delat nekdy v noci, uvidim houby a ne koleje).
  • 0

#43 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 10:53

werg napsal/a:
No vida, to mi nejak lehce uteklo, ze podle puvodniho navrhu bychom meli dalsi den delat trasu B a tu slozitou mysterku. Tolik jsem se zanoril do organizace A, ze se mi to vykourilo z hlavy. Takze B nam vychazi na 16.7. Kdopak by mel zajem jit? Sesli bychom se asi zase kolem 18 hodiny - snad se to stihne, ta mysterka vypada na pekelne dlouho. Ze stanic si vezmu na starost Zlicin - Smichovske nadrazi (mozna kouknu i na Depo Zlicin, ale tim si nejsem jisty, protoze kdyz to treba budu delat nekdy v noci, uvidim houby a ne koleje).


16.7.bych se rád přidal i já. ;)
Ale na Béčku já se bohužel normálně nevyskytuju, takže můžu dostat přiděleno cokoliv.
  • 0

#44 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 12:19

Bud muzes dostat Andel-Invalidovna, nebo Ceskomoravska-Cerny Most. Lepsi by bylo to prvni, smer Cerny Most by si v nejhorsim jeste priclenil mtauf ke sve trase.
  • 0

#45 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 12:46

Já mám už z části Černý Most - Českomosravská skoro vše, ale největší problém je zrovna ta Českomoravská...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#46 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 13:13

Vyborne. Takze solsais by udelal Andel-Invalidovna a Paullow Cerny Most-Ceskomoravska. Co je na Ceskomoravske za problem? Nejsou ty zatracene schody cislovane - tudiz by stacilo pockat pod eskalatorem na nejvyssi cislo co pojede? V nejhorsim bych se zkusil zeptat dozorciho stanice, ale to jenom jako krajni reseni.
  • 0

#47 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 13:15

Takze na trasu B 16.07.2009 v 18 hodin zatim registrujeme nasledujici zajemce: -werg -mtauf -solsais -Paullow Kdo dalsi?
  • 0

#48 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 13:19

werg napsal/a:
Vyborne. Takze solsais by udelal Andel-Invalidovna a Paullow Cerny Most-Ceskomoravska. Co je na Ceskomoravske za problem? Nejsou ty zatracene schody cislovane - tudiz by stacilo pockat pod eskalatorem na nejvyssi cislo co pojede? V nejhorsim bych se zkusil zeptat dozorciho stanice, ale to jenom jako krajni reseni.


no joooo, to voni jako ocislovany jsou - ovsem nespolehal bych na to. to nejvyssi co pojede, muze byt treba o 150 vyssi nez je pocet schodu :D aneb jak jim to zrovna pri opravach vyslo ;)
  • 0

#49 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 13:22

No to je tedy pekny bordel! Tak se holt bude muset pockat pod eskalatorem na prujezd cele sady. Zmeri se cas prujezdu jednoho stupne a cas nez znovu prijede sledovane cislo a vypocita se to.
  • 0

#50 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 13:33

werg napsal/a:
Vyborne. Takze solsais by udelal Andel-Invalidovna...


OK, stane se.
  • 0

#51 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 15:07

Palmovka - Florenc zjištěna (na Florenci to není úplně jednoznačné, takže jsem tam ještě vyslal plysu)! Zítra si to prodloužím na Českomoravskou a zkusím ty schody nějak vysledovat. Určitě by to ale chtělo pro kontrolu ještě někoho nezávisle na mně.
  • 0

#52 plysa

plysa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 21:00

S "B"eckem pocitam samozrejme taky! Pokracovani tehle legrace si nemohu nechat ujit!
  • 0

#53 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 21:11

Takze na 15.07.2009 na trasu "A" a Nocni metro zatim registrujeme nasledujici prihlasene: -werg -mtauf -nufnuf -maxinoha -euforia (snad) -plysa -Paullow -OakFamily Zajimalo by me, kam se podel weri. Hlasil se mezi prvnimi a ted uz se neozyva.
  • 0

#54 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 21:13

A na trasu B 16.07.2009 v 18 hodin zatim registrujeme nasledujici zajemce: -werg -mtauf -solsais -Paullow -plysa zitra pojedu (nejspis) zjistit svuj usek na B, tak doufam, ze take nenarazim na nejake nejednoznacnosti.
  • 0

#55 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 21:42

weri psal, ze bude pryc. jinou trasu nez A nejspis nepujdu, ale muzu zjistit neco z cervene, smer haje.
  • 0

#56 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2009 - 7:49

Dain a Olik napsal/a:
no joooo, to voni jako ocislovany jsou - ovsem nespolehal bych na to. to nejvyssi co pojede, muze byt treba o 150 vyssi nez je pocet schodu :D aneb jak jim to zrovna pri opravach vyslo ;)

Schody jsem spočítal, nebylo to tak hrozné.
  • 0

#57 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2009 - 23:08

Tak jsem dneska projel trasu Zlicin - Smichovske nadrazi (a cestou si navic ulovil 5 schranek). Nebyl zadny vyrazny problem, jenom bych celkem rad, aby nekdo jeste overil Zlicin - pripada mi to tam nejednoznacne a rad bych mel dalsi nazor. Navic nam jeste chybi Depo Zlicin, ktere neni primo v metru, takze jsem ho nezvladal casove ani jinak. Nebydli nekdo pobliz? Neni nejaky dalsi zajemce? Zitra zase budu aktualizovat seznamy pro trasu A i B. Mimochodem - co udelame s ceckem? Vychazi na patek - to asi spouste lidi nebude vyhovovat. Nepresuneme ho na dalsi tyden?
  • 0

#58 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 7:56

Na Cčko s váma nejdu, ale kdybych tušil, kam se vydáte potom, tak bych se cestou někde přidal. Určitě se mi nehodí Pá, So, Ne
  • 0

#59 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 9:53

Po cecku planujeme tuhle cache: GC15HGN Jenom zatim na cecko nemam zadne zajemce. To tam pujdu sam ??? :-( Jinak samozrejme neni problem, aby se nekdo pridal jenom na GC15HGN po metru. Muzu treba poslat SMS ze uz se blizime k odloveni metra a ze muze vyrazit. :-) Takze jak by to bylo s tim Ceckem? Kdo by mel zajem?
  • 0

#60 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 10:41

Tak to bych docela šel, ale zatím neumím tak daleko plánovat. Takže zájem o GC15HGN ano, potvrdil bych na Metru A podle termínu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama