Přejít na obsah


Fotka

Prazske metro


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
200 odpovědí na toto téma

#61 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 9:22

Takze na 15.07.2009 na 18 hodin trasu "A" a Nocni metro zatim registrujeme nasledujici prihlasene: -werg -mtauf -nufnuf -maxinoha -euforia (snad) -plysa -Paullow -OakFamily A na trasu B 16.07.2009 v 18 hodin zatim registrujeme nasledujici zajemce: -werg -mtauf -solsais -Paullow -plysa A na trasu C dalsi tyden zatim nikdo ??? :@
  • 0

#62 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 9:39

werg napsal/a:
A na trasu B 16.07.2009 v 18 hodin zatim registrujeme nasledujici zajemce:

-werg
-mtauf
-solsais
-Paullow
-plysa

A na trasu C dalsi tyden zatim nikdo ??? :@


Nějak nám vyklouzla trasa B. Jsme také pro. Trasu C bych nechal na někdy později.
  • 0

#63 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 9:49

Na A + B se ještě přidá Tigram, který je momentálně mimo Internet, takže zapisuji za něj.
  • 0

#64 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 9:55

Vyborne. Nekdo z novych zajemcu o trasu B, ktery jeste nema prideleny svuj usek, by se mohl dobrovolne prihlasit na Depo Zlicin + Zlicin?
  • 0

#65 maxwell

maxwell

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 10:07

MTAUF mi řekl že mám sem napsat že jdu taky. A i B. O Zlicin se hlásím. max
  • 0

#66 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 15:33

maxwell napsal/a:
MTAUF mi řekl že mám sem napsat že jdu taky. A i B. O Zlicin se hlásím.

max


Hm, to skoro zni, jakoby se ti moc nechtelo a dostal jsi to prikazem :-)
Vyborne - to Depo Zlicin bylo problematicke. Nezapomen mrknout i na ty sloupy na Zlicine.
Jak jsou na tom ostatni? Michal je ted nekde na dovolene v horku (brrr), takze pokud nekdo ma dilci indicie na B pohromade, muze mi je poslat, doplnim je do tabulky.
Acko dle dohody projedeme na miste, protoze je kratke.
  • 0

#67 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 15:36

Ted jsem koukal na vlakno o eventu GeoKoPr a napadlo me, ze jsme tenhle nas metrolov s nocni navaznosti take mohli pojmout jako event :-) Skoda ze jsem na to neprisel driv.
  • 0

#68 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 11:15

Takze na 15.07.2009 na 18 hodin trasu "A" a Nocni metro zatim registrujeme nasledujici prihlasene: -werg -mtauf -NufNufTeam -maxinoha -euforia (snad) -plysa -Paullow -OakFamily -Tigram -maxwell A na trasu B 16.07.2009 v 18 hodin zatim registrujeme nasledujici zajemce: -werg -mtauf -solsais -Paullow -plysa -NufNufTeam -Tigram -maxwell Trasu C + nocni cache - navrhuji 22. nebo 23. (tj. dalsi tyden).
  • 0

#69 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 15:06

Na Áčko bych se přidal. Sraz bude dole u dozorčího?
  • 0

#70 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 15:23

Tak protoze tenhle typ kesi se dost blbe da lovit mym oblibenym drive-in stylem, rad bych se k vam pridal. Tedy zatim na ty dva zname terminy A+B. Jestli je jeste volny nejaky usek, tak mi ho klidne pridelte, s vyjimkou tech na druhym konci Prahy (jsem z P-6) se toho rad zhostim ;).
  • 0

#71 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 16:05

Sákryš, že já se nejdřív nepodíval do kalendáře. Už něco mám. :(
  • 0

#72 Jenda26

Jenda26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 7:00

Ahoj lidi. Taky bych se rád přidal na odlov meter. Jsem z Prahy 8 - Bohnic, chybí ještě nějaký úsek v této části Prahy??
  • 0

#73 houmr

houmr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 23:08

Tak já se taky přidám jestli můžu jsem z Prahy 8-Ďáblice.Rád bych se přidal na všechny tři trasy a vzhledem k tomu že trasu A a trasu B máte už zaúkolovanou tak bych začal s trasou C mám ji,,za barákem":) P.S.:až budeš aktualizovat hodil by si sem i keše který jsou v plánu mimo metra.Sice jsem si tohle téma pročetl, ale pro jistotu
  • 0

#74 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 13:13

Jeste nejaci zajemci? Vecer budu aktualizovat seznam. Mohli by mi take vsichni z B, kteri maji pridelenou trasu poslat udaje? Doponil bych je do tabulky. Zatim potrebuju jeste: Hloubetin, Namesti Republiky az Andel, Depo Zlicin a radeji i Florenc a Zlicin pripadne Ceskomoravskou kvuli overeni nejasnosti. Navic by nebylo od veci, aby se vytvoril jeste "kontrolni tym" z novych zajemcu a prepocitalo se to nezavisle vsechno. Napr. ja delal Zlicin - Smichovske nadrazi - kdopak to prekontroluje?
  • 0

#75 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 13:59

Tak jsem zase tady :) Florenc B je ověřena, raději jsem napsal autorovi. Ze zadání mohly vyplývat tři alternativy, takže jsem si nechal potvrdit správná čísla. Jsou v tabulce, poslední zaslaná verze je již bez poznámky "nutno ověřit".
  • 0

#76 houmr

houmr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 17:40

Tak já jako novej zájemce sjedu zejtra trasu Černej Most-Florenc.Jen mi někdo prosím pošlete tabulku.
  • 0

#77 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 19:33

Pete.am napsal/a:
Tak já jako novej zájemce sjedu zejtra trasu Černej Most-Florenc.Jen mi někdo prosím pošlete tabulku.

To bys musel mít v profilu uvedený mail ;) . Nebo mi ho pošli přes SZ a tabulku pošlu.
  • 0

#78 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 20:26

werg napsal/a:
Jeste nejaci zajemci? Vecer budu aktualizovat seznam. Mohli by mi take vsichni z B, kteri maji pridelenou trasu poslat udaje? Doponil bych je do tabulky. Zatim potrebuju jeste: Hloubetin, Namesti Republiky az Andel, Depo Zlicin a radeji i Florenc a Zlicin pripadne Ceskomoravskou kvuli overeni nejasnosti.
Navic by nebylo od veci, aby se vytvoril jeste "kontrolni tym" z novych zajemcu a prepocitalo se to nezavisle vsechno. Napr. ja delal Zlicin - Smichovske nadrazi - kdopak to prekontroluje?


Tak jsem se vrátil z dovolený a koukám, že mě přidělenej úsek Invalidovna - Anděl už je pěkně rozsekanej a částečně vyplněnej, takže v úterý se na to chystám. Co teda mám přesně zjistit?
Díky za aktualizaci a sraz bude teda v 18:00 u tý 12345 54768?
  • 0

#79 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 21:29

Neee! Rozhodne ten usek udelej! Je potreba, aby kazdy usek udelali nezavisle alespon dva - kvuli kontrole. Nerad bych, aby se takhle slozita a dlouha multina nakonec polozila kvuli tomu, ze se nekde prepocitam o dva dlazdicky nebo o tri sloupy.
  • 0

#80 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 21:40

Tak se hlásíme i na 16.7. - už jsi stanovil termín trasy C? Manželka by mohla udělat ten úsek Anděl - Náměstí Republiky, akorát by to dělala s kočárkem, tak nevim, kam všude se dostane. Jinak bych si vzal z trasy C třeba Budějovická - Háje, až budeš mít upřesněnej termín.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama