Přejít na obsah


Fotka

Prazske metro


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
200 odpovědí na toto téma

#161 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 10:19

Ano, IV.C je jina cache, ale myslel jsem, ze uděláme obe.
  • 0

#162 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 12:09

Tak mam, nemam?
  • 0

#163 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 14:08

euforia napsal/a:
Tak mam, nemam?

Určitě ano. Budeme dělat obe cache.
  • 0

#164 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 23:03

mam to:)
  • 0

#165 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 23:07

Vyborne - zkus mi to co nejdrive poslat mailem.
  • 0

#166 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 19:10

Ahoj wergu, my tentokrát Metro C vynecháme, už máme bohužel jiné plány. :( Přesto jakmile bude další možnost s vámi vyrazit, přidáme se (když to půjde). ;) Díky
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#167 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 20:39

No to je mi ale moc lito. Takovi vynikajici a spolehlivi lovci. Budete nam vsem moc chybet :-(
  • 0

#168 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 7:42

Ahoj wergu, změna:D- jestli můžeme tak se ve středu přidáme. Napiš prosím jaké stanice máme projet. Díky.
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#169 Patrio Scraper

Patrio Scraper

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 9:26

Ahoj, možná s vámi ve středu také vyrazím, ale ještě to není stoprocentní! Upřesnil bych to v úterý večer.. ;) Jinak jsem z Neratovic a nejblíž to mám na Nádraží Holešovice.. :)
  • 0

#170 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 10:31

mimaci napsal/a:
Ahoj wergu, změna:D- jestli můžeme tak se ve středu přidáme. Napiš prosím jaké stanice máme projet.
Díky.


No prosim - tak tomu se rika pozitivni zmena nazoru. Potreboval bych jeste vysledky Roztyly - Haje a jestli by se vam chtelo kouknout na Hlavni nadrazi. Tam je zase oblibeny problem - sloupy. Kolik jich do vypoctu zahrnout a kolik ne. Pokud tam sjede jeste nekdo z ostatnich a prida svuj nazor, bude jedine dobre.
  • 0

#171 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 10:50

Takze na Trasu C 22.07.2009 v 18 hodin mame zatim tyto zajemce, kteri se prihlasili o tyto casti trasy: -euforia Letnany-Ladvi - hotovo -werg Muzeum - Kacerov 1 - hotovo -Koudy.S - Muzeum - Kacerov 1 - hotovo -Pete.am Ladvi-Hlavni nadrazi 1 - hotovo -Jenda 26 Ladvi-Hlavni nadrazi 2 - hotovo -Paullow ??? -mimaci Roztyly - Haje -OakFamily Budějovická-Háje -Patrio Scraper ??? KDO JESTE NEPOSLAL SESBIRANE INDICIE, SNAZTE SE MI JE PROSIM POSLAT DNESKA VECER NEBO ZITRA. Chci to vsechno nahazet do tabulky a udelat vypocet souradnic. Navic to chci poslat jeste Jendovi26, aby udelal druhy nezavisly vypocet ze "surovych" indicii a abychom zase nebloudili jako na Metru B, kvuli chybne desetinne carce. Sraz navrhuji na 18 hodin v Letnanech, kde si ulovime GC15AG3 a zajemci i GC1QMW7. Potom sedneme na metro a symbolicky si projedeme spolecne celou trasu az na Haje. Na Hajich si ulovime Metro C (hlavni cast mise) a asi take GC12ZHM. Kdyz se nekomu bude chtit do GC1A21K (je to asi 2 km trasa), tak ji dame take. Potom se lov asi rozdeli - kdo nema a chce tak doporucuju odlovit nadhernou GC15HGN a pobliz jeji finalky GCH6E5. Kdo nechce nocni, nebo kdo uz ji ma (jako treba ja), tak zkusime GC1H9EF (kdyby nahodou bylo dost casu a nebyla jeste tma, tak nocnaci mohou dat i tuhle cache pred Zelenymi muzi) a v pripade zajmu a pritomnosti geovozidla (-del) jeste GC14X56. Kdo by citil nejaky zivelny odpor k projizdeni trasy nebo loveni cachi na Letnanech, muze se k nam pridat az v 19 hodin na Hajich.
  • 0

#172 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 10:51

Patrio Scraper napsal/a:
Ahoj, možná s vámi ve středu také vyrazím, ale ještě to není stoprocentní! Upřesnil bych to v úterý večer.. ;) Jinak jsem z Neratovic a nejblíž to mám na Nádraží Holešovice.. :)


Radi te uvidime. Sraz a plan - viz vyse.
  • 0

#173 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:13

Ahoj, po jedné absenci na Béčku se hlásím také. Můžu zkontrolovat Budějovickou a nějaký stanice kolem.
  • 0

#174 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 15:21

chupito napsal/a:
Ahoj, po jedné absenci na Béčku se hlásím také. Můžu zkontrolovat Budějovickou a nějaký stanice kolem.

Radi te zase uvidíme. Můžeš to vzít z Budejovicke na I.P. Pavlova, nebo na Haje - jak se ti bude chtít. Oba úseky snesou kontrolu. Indicie prosím zaslat mailem.
  • 0

#175 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 15:51

Já se jako tradičně pokusím vetřít na konečné, zkusím Vám něco slíbit za umožnění odlovu "C". Tady budu hladce stíhat, jednak končím dřív a druhak pracuji blízko. Dál se uvidí co půjdete, lecos tady už mám.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#176 houmr

houmr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 16:40

Musím se omluvit ale na středeční odlov se bohužel nemůžu přidat.Nečekaná oslava zhatila mé plány na společný odlov Metra C.Už to bylo tak pěkně rozjetý a bude to poslední která mi bude v trilogii metra chybět.Ale pokud opět werg něco zpunktuje určitě se přidám.Mimochodem Wergu nepamatuju si jestli jsem ti posílal hodnoty indícií nebo ne???
  • 0

#177 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 17:06

Pete.am napsal/a:
Musím se omluvit ale na středeční odlov se bohužel nemůžu přidat.Nečekaná oslava zhatila mé plány na společný odlov Metra C.Už to bylo tak pěkně rozjetý a bude to poslední která mi bude v trilogii metra chybět.Ale pokud opět werg něco zpunktuje určitě se přidám.Mimochodem Wergu nepamatuju si jestli jsem ti posílal hodnoty indícií nebo ne???


To je skoda - budeme te postradat. Jestli jsi je overoval s Jendou, tak on mi to poslal. Ale radeji to posli - lepe jednou navic, nez aby potom neco chybelo.
  • 0

#178 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 17:46

Asi bych se k vám přidal po odlovu C na Zelené muže.
  • 0

#179 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 18:32

Ja nestihnu zkontrolovat to Muzeum, tak kuknete kdyztak nekdo i na to
  • 0

#180 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 22:37

OK, Muzeum uz je zjistene. Jeste potrebuju Kacerov - Haje.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama