Přejít na obsah


Fotka

ako to urobime s event cache?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2004 - 15:15

Ahojte, mam otazku - zaarchivujem Prazske Geopivo a budeme pri kazdej velkej prazskej akcii robit novy event alebo si nechame geopivo, ja ju disablujem a pri kazdom pive znovu enablujem s novym pokecom? Suradnice sa daju lubovolne menit... Platilo by potom pravidlo, ze sa da cache ako najdena zalogovat len raz (?)
Napiste mi svoje nazory, please.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2004 - 16:45

Ahojte, mam otazku - zaarchivujem Prazske Geopivo a budeme pri kazdej velkej prazskej akcii robit novy event alebo si nechame geopivo, ja ju disablujem a pri kazdom pive znovu enablujem s novym pokecom? Suradnice sa daju lubovolne menit... Platilo by potom pravidlo, ze sa da cache ako najdena zalogovat len raz (?)
Napiste mi svoje nazory, please.

Já bych hlasoval pro každé setkání zvlášť - šest cachi do roka nikoho nezabije.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2004 - 17:02

Ahojte, mam otazku - zaarchivujem Prazske Geopivo a budeme pri kazdej velkej prazskej akcii robit novy event alebo si nechame geopivo, ja ju disablujem a pri kazdom pive znovu enablujem s novym pokecom? Suradnice sa daju lubovolne menit... Platilo by potom pravidlo, ze sa da cache ako najdena zalogovat len raz (?)

Jsem pro permanentne obnovovane geopivo, souhlasi-li Saman s tim, ze bude organizovat vsechna budouci geopiva (nebo aspon updatovat popis a souradnice).
Mopar se zrovna pripojil na IRC, zkusim se ho vyptat, jsou-li s takovym pojetim eventu nejake zadrhele...
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2004 - 17:34

Mopar se zrovna pripojil na IRC, zkusim se ho vyptat, jsou-li s takovym pojetim eventu nejake zadrhele...

Moparovi asi jen prebehla kocka po klavesnici... tak aspon dobra rada od Planet: "je to na vas, jak to udelate" :) Mne se vic libi obnovovany event, da se pridat do watchlistu, i kdyz clovek nesleduje fora.

16:08 < haggaeus> now we are discussing in local forums if to archive it or to renew it every 2 months, like MoHo does with the Beer&Wings night
16:08 < Planet> renew, but you can only log a find once, all other logs are posted notes, only newcomers log finds thereafter
16:09 < Planet> how many time do you have to actually look for the place after all. Second visit you know where it is
16:09 < haggaeus> well this will move from pub to pub, some beer gardens etc. are open in summer only
16:10 < haggaeus> but there seems to be no limit on moving event caches coords
16:13 < Planet> ah, I guess it would be up to you then

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2004 - 18:03

ja osobne suhlasim s prazskou geohospodou ako jednym dlhodobym postupne znovuaktivovanym eventom, taktiez si potom mozu pripadne podobnu urobit brnaci, ostravaci, ... a + budu klasicke eventy celoceskeho + mezinarodneho rozsahu... nemam problem s jej organizovanim, resp. aktualizovanim stranky a popisu... Zda sa mi totiz, ze tych hospod bude vela a zbytocne moc nam budu rast nalezy eventov...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2004 - 18:15

Jo, to vypadá rozumně, nemusíme mít za každý vylemtaný Gambáč nebo Plzničku, nedejbože Krušovice bod.... :)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2004 - 1:59

ja osobne suhlasim s prazskou geohospodou ako jednym dlhodobym postupne znovuaktivovanym eventom, taktiez si potom mozu pripadne podobnu urobit brnaci, ostravaci, ... a + budu klasicke eventy celoceskeho + mezinarodneho rozsahu...nemam problem s jej organizovanim, resp. aktualizovanim stranky a popisu...Zda sa mi totiz, ze tych hospod bude vela a zbytocne moc nam budu rast nalezy eventov...

Presne - naprosty souhlas. Nearchivovat, pouze deaktivovat a prilezitostne zase vytahnout.
Kdyz bychom zavedli eventove body za pivo, to by Cesi razem meli nejvic akci v Evrope, o tom nepochybuji. Myslim, ze v Brne a i v Ostrave uz taky dozrava situace na zrizeni nejakeho takovehleho obcasne-permanentniho regionalniho geopiva. V Praze je na svete a Saman s nim ted bude mit starost... A rekneme tak 2x do roka udelat nejaky ten vseobecny event pro CR+prilehle konciny - tak jako to zatim vychazi letos ("jaro" a podzim).
To ze se nekdo nestacil vcas vsimnout a zucastnit je skoda, ale ta akce se tu prakticky denne dost dlouho probirala - obcas je dobre na fora kouknout. Ale omluvou nam budiz to, ze ta akce v podobe, jakou ji davame, je zatim pro nas novinka, takze se to tvori za pochodu - ten bod ti neutece, ten si budes moci pripsat v pristim vydani.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2004 - 11:24

Ok, diky za nazory, uz su myslim vsetci zalogovani, takze ju deaktivujem a na podzim opat zaktivujem na dalsie geopivko :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama