Přejít na obsah


Fotka

pozor O2 - mění datové tarify, pro GC se může prodražit


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 KacerLaMer

KacerLaMer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 8:06

Pokud máte někdo některý z nepaušálních datových O2 tarifů, pak jakékoliv stažení dat s HandyGC (i jen pár KB) bude stát 20 korun.
Celkem se to může dost prodražit....

viz:


http://www.lupa.cz/c...isto-kilobajtu/

  • 0

#2 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 8:37

Zlatej vodafone :-)
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#3 Chaotic

Chaotic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 10:21

Zlatej internet v mobilu, 150 měsíčně a mám klid :-)
  • 0

#4 hemerojd

hemerojd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 11:31

Tak to je moc pěkný krok, hlavně pro geocaching, na stažení nejbliších keší v okolí:D Existuje nějaký soft jako je NoData na winmobile pro telefony s java, symbianem? Asi se mi to bude od srpna hodit. Díky
  • 0

#5 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 11:34

Já nevim. Vždy,když někam jedu,tak si stáhnu všechny kešky v okolí a nahraju je do svého TrekBuddy. Ještě nějakou pěknou mapu a je to.:D
  • 0

#6 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 11:46

hemerojd napsal/a:
Tak to je moc pěkný krok, hlavně pro geocaching, na stažení nejbliších keší v okolí:D
Existuje nějaký soft jako je NoData na winmobile pro telefony s java, symbianem? Asi se mi to bude od srpna hodit. Díky


Precti si ten clanek poradne - tohle uctovani se bude zavadet jen u nekterych pausalu, pokud ted pouzivas jiny, tak Ti pravdepodobne zustane stejny zpusob uctovani. Pokud se v tom nevyznas, zavolej si na infolinku. Pokud si nadale nebudes jisty, mas dve moznosti:
1. Internet v mobilu (bylo tu zmineno) - pausal za nejakych 150 mesicne
2. Zrusit nastaveni AP v telefonu - ten se Ti pak nikam nepripoji a mas klid.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#7 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 12:06

hplus napsal/a:

hemerojd napsal/a:
Tak to je moc pěkný krok, hlavně pro geocaching, na stažení nejbliších keší v okolí:D
Existuje nějaký soft jako je NoData na winmobile pro telefony s java, symbianem? Asi se mi to bude od srpna hodit. Díky


Precti si ten clanek poradne - tohle uctovani se bude zavadet jen u nekterych pausalu, pokud ted pouzivas jiny, tak Ti pravdepodobne zustane stejny zpusob uctovani. Pokud se v tom nevyznas, zavolej si na infolinku. Pokud si nadale nebudes jisty, mas dve moznosti:
1. Internet v mobilu (bylo tu zmineno) - pausal za nejakych 150 mesicne
2. Zrusit nastaveni AP v telefonu - ten se Ti pak nikam nepripoji a mas klid.


No, rozhodně si zkontroluji svůj tarif, protože občasné použití Handy Geocaching by mohlo být pro O2 zlatý důl a to nehodlám podporovat.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#8 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 12:07

Chaotic napsal/a:
Zlatej internet v mobilu, 150 měsíčně a mám klid :-)


Tak,tak. Díky týhle službě jsem u O2 zůstal. 3G + IVM =spokojený geocacher(Alespoň u mě):)
  • 0

#9 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 13:00

BlueDragonFS napsal/a:

Chaotic napsal/a:
Zlatej internet v mobilu, 150 měsíčně a mám klid :-)


Tak,tak. Díky týhle službě jsem u O2 zůstal. 3G + IVM =spokojený geocacher(Alespoň u mě):)

Dej si bacha, aby čistě náhodou nezaměnili měsíčně za minutu :-))))
  • 0

#10 tukan100

tukan100

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)
  • LocationLouny

Publikováno 09 červenec 2009 - 13:49

Mám go od O2 a internet mi jede zadarmo viz akce 3 měsíce zdarma akorát co mě štve že se nemůžu zalogovat na gc.com hodí mi to pokaždé hlášku příliš velký soubor na zavedení:@
  • 0
tukan100

#11 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 14:17

tukan100 napsal/a:
Mám go od O2 a internet mi jede zadarmo viz akce 3 měsíce zdarma akorát co mě štve že se nemůžu zalogovat na gc.com hodí mi to pokaždé hlášku příliš velký soubor na zavedení:@


u mě je to v pohodě, používám Operu Mini, v nastavení kvalita obrázků nízká, a natažení stránky gc.com je pouhých 65 Kb..
  • 0

#12 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 14:18

Dementuješ tiskovou zprávu O2? :D
http://www.cz.o2.com...12&asset=148308
  • 0

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 14:19

tukan100 napsal/a:
Mám go od O2 a internet mi jede zadarmo viz akce 3 měsíce zdarma akorát co mě štve že se nemůžu zalogovat na gc.com hodí mi to pokaždé hlášku příliš velký soubor na zavedení:@

Zkus wap.geocaching.com
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#14 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 19:05

zlicinaci napsal/a:

tukan100 napsal/a:
Mám go od O2 a internet mi jede zadarmo viz akce 3 měsíce zdarma akorát co mě štve že se nemůžu zalogovat na gc.com hodí mi to pokaždé hlášku příliš velký soubor na zavedení:@

Zkus wap.geocaching.com

Radši ať zkusí Operu http://www.opera.com/mini/
  • 0

#15 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 22:41

zlicinaci napsal/a:
Dementuješ tiskovou zprávu O2? :D

LOL... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#16 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 9:53

kolombo napsal/a:

hplus napsal/a:

hemerojd napsal/a:
Tak to je moc pěkný krok, hlavně pro geocaching, na stažení nejbliších keší v okolí:D
Existuje nějaký soft jako je NoData na winmobile pro telefony s java, symbianem? Asi se mi to bude od srpna hodit. Díky


Precti si ten clanek poradne - tohle uctovani se bude zavadet jen u nekterych pausalu, pokud ted pouzivas jiny, tak Ti pravdepodobne zustane stejny zpusob uctovani. Pokud se v tom nevyznas, zavolej si na infolinku. Pokud si nadale nebudes jisty, mas dve moznosti:
1. Internet v mobilu (bylo tu zmineno) - pausal za nejakych 150 mesicne
2. Zrusit nastaveni AP v telefonu - ten se Ti pak nikam nepripoji a mas klid.


No, rozhodně si zkontroluji svůj tarif, protože občasné použití Handy Geocaching by mohlo být pro O2 zlatý důl a to nehodlám podporovat.

Míro, už to že máš mobil podporuješ "Zlatý důl" těchto společností. S tím nic neuděláš. Můj syn, když začal dělat geocaching, tak se mě ptal, jestli to nevymyslela nějaká olejářská firma. Prý se mu u auta výrazně zvedla spotřeba paliva za předešlý měsíc.;) nevěš hlavu, dokud je co utrácet, není důvod k panice
  • 0

#17 hemerojd

hemerojd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 10:29

Witko napsal/a:
Ještě dodám jen malý detail. V součtu je jak pro paušální tak pro předplacené zákazníky 600MB měsíčně maximální rychlosti.......

To seš najatej, nebo co? To je sice hezké, ale stejně jde o celkové zdražení služby pro stažení jednoho kb, bez paušálního internetu v mobilu.
  • 0

#18 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 10:33

Sice tomu vůbec nerozumím, ale dám to sem B) Třeba se to někomu bude hodit...

http://www.mobilmani...17/default.aspx
  • 0

#19 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 12:22

Witko napsal/a:
Hele admine! Prosím tě Mohl by si tohle vlákno zamknout! Informace které mám jsou přímo z podpory zákazníků a Já nebudu přihlížet jak tady nějací tupci vymýšlejí nějaké Fámy. Takže prosím o zamčení a komu se to nelíbí tak ať si zavolá na zákaznickou linku. Je to bezplatne číslo 800123456. Nazdar všem!


Ty jo, mozna kdybys min rval a tu tiskovou zpravu si precetl: http://www.cz.o2.com...12&asset=148308 - jak uz tu zaznelo. Nebo Ti to z mobilu bez pocitace nejede? B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#20 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 13:30

Já se picnu. Zprávy o změně tarifů se může člověk přečíst úplně všude, nikdo je na žádném serveru zatím nedementoval, a hlavně, tu informaci má přímo O2 na svém webu.

Ale protože někdo snědl všechnu moudrost světa, tak se máme posadit na prdel a hlavně ignorovat tiskovou zprávu O2, protože každá z těch 300 slečen na zákaznické podpoře ví dozajista všechno mnohem líp a přesněji.

Tak jo, taky přidám něco k dobru: T-Mobile bude mít od srpna datové přenosy každý den od 8:00 do 20:30 zdarma. Jestli mi nevěříte, děláte chybu. Mám to z první ruky, fakt, kamarád kamarádky je švagr jednoho z šéfů T-mobilu! :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama