Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#1 Czech MegaEvent Team

Czech MegaEvent Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 22:43

Czech MegaEvent Team oznamuje, že byly započaty přípravy na 1. českém Mega-Eventu. Podrobnosti o složení týmu, místu, datu konání a náplni budou sděleny později.


  • 0

#2 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 22:57

Už jsem zvědavý kdo se rozhoupal a šel do toho ;). Jinak samozřejmě přeji hodně úspěchu při zajišťování sponzorů a komunikaci s úřady.
  • 0

#3 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 23:08

Tak snad to dobře dopadne :)
  • 0

#4 Pechy-Tce

Pechy-Tce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 23:49

Mnoooo taky se těším na první megavent... doufám jen, že bude v mém dosahu :o
  • 0
PDA HTC TYTN BT Qstarz - BeeLineGPS ; GCZ II OREGON 300 mapa TOPO3 PRO

#5 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 0:07

Překvapila mě nulová informační hodnota tohoto příspěvku.
  • 0

#6 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 5:54

Hamaci napsal/a:
Překvapila mě nulová informační hodnota tohoto příspěvku.


Máš recht, není to nějakej JOKE?
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#7 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 6:54

Tak moc jsme se opravdu nedozvěděli, nicméně píšou, že podrobnosti budou později, tak snad to bude pak informačně hodnotnější :D
  • 0

#8 CIRA

CIRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 7:20

Pozdeji taky muze byt v horizontu pristi petiletky:), nebo je to nakej vtip od Czecho Cowboye, jsou prazdniny a jak vsichni vime desne se nudi a nema co delat:p:p.
  • 0

#9 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 7:32

Nick někoho z organizátorů by neuškodil - jen abych věděla, jak vážně mám tuto informaci brát.;)
  • 0

#10 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 7:33

Ty jo, Cowboye, toho jsem tu neviděl ani nepamatuju :o
  • 0

#11 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 7:52

Bych neřekl, že informační hodnota úvodního příspěvku je nulová. Naopak: 1/proklamace o zahájení příprav na 1. český ME, aby z toho nedejbože nebyl nakonec 2. český ME, kdyby jako někdo pokoutně chystal jiný 1. český ME :D 2/anonymita v českém gc je stále oblíbenější (chápu to kvůli klidu organizátorů pro přípravu, pak ovšem moc nerozumím tomu oznámení)
  • 0
Retired slowcacher

#12 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 8:46

wmh napsal/a:
Bych neřekl, že informační hodnota úvodního příspěvku je nulová.
Naopak:
1/proklamace o zahájení příprav na 1. český ME, aby z toho nedejbože nebyl nakonec 2. český ME, kdyby jako někdo pokoutně chystal jiný 1. český ME :D
2/anonymita v českém gc je stále oblíbenější (chápu to kvůli klidu organizátorů pro přípravu, pak ovšem moc nerozumím tomu oznámení)


A co treba: oznameni bylo vypusteno prave proto, aby nedoslo na ten bod 1? Aby se netristily sily, 2 tymy nedelaly totez, ...
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#13 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 9:02

Hamaci napsal/a:
Překvapila mě nulová informační hodnota tohoto příspěvku.


Přesně tak, navíc organizace takové záležitosti je natolik náročná akce, že se takřka nutně předpokládá, že se dají síly dohromady, dost dobře nějaké hraní na vlastním písečku ani moc dobře asi nejde.

O celé problematice se tu diskutovalo již v minulosti, včetně výběru kešové lokality "na odpis" ;-), přitom dostatečně zajímavé, o náročnosti logistiky celé vlastní akce ani nemluvě.

Tedy opravdu nerozumím takovému plácnutí co neříká vůbec nic, ani nerozumím té anonymitě... každopádně nevěřím tomu, vůbec bych neměl strach z toho, že by se podařilo vůbec udělat megaakce dvě, spíš ta jedna která začíná právě takto, tímto nulovým sdělením, bude jedno velké fiasko na kterou pokud se vůbec bude konat, nepřijede dost účastníků, aby byla za megaakci považována...

Ale necháme se rádi překvapit.. že.
  • 0

#14 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 9:12

Bože, přátelé, já se vážně nedivím, že ten Honza Hradník z tohoto fóra odešel. Tolik kecálistů pohromadě, aby jeden pohledal :@. Podle mě je to, jak říká Gord - jde jim o to, aby se někdo jiný nesnažil dělat na stejné akci zbytečně, když už na tom dělá jiná skupina, takže o tom informují. Jasně tam je napsané, že podrobnosti budou později, takže uvidíme - když to "později" nebude v nějakém rozumném termínu naplněno, pak můžeme říct, že to bylo jen takové plácnutí do vody. Já si ale do té doby počkám, co se z toho vyvrbí.
  • 0

#15 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 9:18

Autacek napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Překvapila mě nulová informační hodnota tohoto příspěvku.


Přesně tak, navíc organizace takové záležitosti je natolik náročná akce, že se takřka nutně předpokládá, že se dají síly dohromady, dost dobře nějaké hraní na vlastním písečku ani moc dobře asi nejde.


A co ti brani pres SZ jim napsat v cem jsi fakt dobry, s cim bys mohl pomoct a vubec jim nabidnout sve sluzby ...?

EDIT: hlasi se jako TEAM, takze asi o hrani na vlastnim pisecku moc nepujde. Na druhou stranu: umis si predstavit, ze by to poradalo trebba 200 lidi? Jak je koordinovat, jak se budou domlouvat, ...?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 9:29

Svého času se tady hovořilo o přípravách 1. CZ ME v podstatě ve dvou skupinách... 1\ Jedna představa byla klidného ME v Praze zaměřeného spíš na rodinné aktivity, představení GC veřejnosti, soutěže, doprovodný program, příležitostné keše atd. Na tomto ME jsem pracoval já a zůstává v šuplíku... takže pro ty co by náhodou našli v historii fóra toto téma, tak za Czech MegaEvent Team nejsem schován já... 2\ Druhá představa byla varianta branného cvičení v jižních čechách pod hlavičkou Kowboje, který již jednou vyhlásil, že dá vědět o termínu a pak dal vědět jen že to bude.... 3\ Poslední variantou je možnost někoho zcela jiného, kdo se po Salzburgu náležitě natěšil na podobnou akci v CZ a pustil se do příprav jako nová skupina...
  • 0

#17 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 9:41

gord napsal/a:

Autacek napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Překvapila mě nulová informační hodnota tohoto příspěvku.


Přesně tak, navíc organizace takové záležitosti je natolik náročná akce, že se takřka nutně předpokládá, že se dají síly dohromady, dost dobře nějaké hraní na vlastním písečku ani moc dobře asi nejde.


A co ti brani pres SZ jim napsat v cem jsi fakt dobry, s cim bys mohl pomoct a vubec jim nabidnout sve sluzby ...?


A můžeš mi říct, proč bych někomu, kdo nejen že se neumí podepsat, ale nenapíše ani nic bližšího, jako třeba zhruba kdy, hlavně KDE by se to mělo konat (oblast), bych měl něco nabízet ??? Nevím jak ty, ale já si svého času dostatečně vážím... ;-) Tomu neustálému tajemnu tady kolem opravdu nerozumím...

... myslím že by bylo vůbec nejlepší, kdyby byla i možnost zakládat anonymní keše, kdyť co je komu po tom, kdo keš založil, když může být jedno, kdo ji schválil, a už vůbec nemáš co mluvit do toho, a do podmínek, kdo ji ji jak najde....
  • 0

#18 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 10:54

Autacek napsal/a:
A můžeš mi říct, proč bych někomu, kdo nejen že se neumí podepsat, ale nenapíše ani nic bližšího, jako třeba zhruba kdy, hlavně KDE by se to mělo konat (oblast), bych měl něco nabízet ??? Nevím jak ty, ale já si svého času dostatečně vážím... ;-) Tomu neustálému tajemnu tady kolem opravdu nerozumím...


Mega Event Team je stejny podpis jako Autacek. Nebo v tom vidis nejaky rozdil? Nevidim nic spatneho na tom, nabidnout sve sluzby, pokud mam pocit, je jsem v nich fakt dobry.

Ale ne, koncim s prispevky. Ma to asi tak stejny smysl jako drivejsi vlakno na podobne tema. Jen spousta namitek a nic produktivniho.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#19 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 11:28

gord napsal/a:
Mega Event Team je stejny podpis jako Autacek. Nebo v tom vidis nejaky rozdil? Nevidim nic spatneho na tom, nabidnout sve sluzby, pokud mam pocit, je jsem v nich fakt dobry.


s tím podpisem bych nesouhlasil - u Autacka si muzu najít jeho příspěvky /názory/, profil na GC.com, fotky atd. - takhle se dá vytvořit celkem slušný obraz o jeho osobě.
naproti tomu nick "nějaký GC team" s jedním /a naprosto zbytečným/ příspěvkem je pro mě úplně o ničem.
  • 0

#20 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 11:47

Fajn, příspěvek od Czech MegaEvent Teamu nesdělil žádnou konrétní informaci, jen upozornil, že už se na ME pracuje --- nechápu tedy co ctěné kačerstvo chce, když má někdo jen plnou hubu keců že něco uspořádá a pak dělá mrtvého brouka tak je to špatně, když na tom někdo pracuje a dá to vědět na fórum tak je to taky špatně?!? A pokud byl tedy ten příspěvek tak "zbytečný", tak proč jste ho tedy neignorovali, a nenechali to vyšumět, tady se opravdu rozběhne diskuze kvůli každé pitomině...
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama