Přejít na obsah


Fotka

REKORDNÍ FTF po 6ti letech...!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#1 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 15:43

Přátelé, vrátili jsme se z dovolené, kde jsme odlovili, keš, která byla založena před 6 ti lety.. Nic neobvyklého, ovšem my jsme byli FTF!!!!!! Máte někdo také nějaký podobný zážitek s odlovením kešky jako FTF po tak dlouhé době?? Dejte vědět. Díky SPužva P.S. Jde o GCGPT7
  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 15:53

Tak to je fakt narez, gratuluju ! Napis prosim, ktera to je ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 15:55

kapsa napsal/a:
Tak to je fakt narez, gratuluju ! Napis prosim, ktera to je ....


je to GCGPT7 - byli jsme 3 týdny v Řecku na plachetnici a kešovali jsme po Kykládách. NApíšu časem víc o celé geoplavbě...
  • 0

#4 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 17:01

Wow, tak to se jen tak nevidí :o) Gratulace
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#5 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 20:36

Já mám FTF po dvou letech. Je to Pitrova keš na Kamčatce, GCY8QY. Byl sem tam loni, zatím jsem tam jediný nálezce.
  • 0

#6 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 21:22

tak to je naprosto úžasný,gratuluji
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#7 Chaotic

Chaotic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 21:35

Kamarád je teď na Islandu a když si připravoval kešky co chce hledat, tak našel, že je tam celá řada takových, které nikdo nikdy nenašel :-) Tak sem zvědavej kolik FTF si odveze.
  • 0

#8 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 21:36

tak od této keše jsem byl 20 km vzdálen , jelikož jsem byl na santorini na dovolené. vidina FTF mě lákala , ale rodiče se mě nepodařilo přemluvit. Už jsem měl najitý výletek na lodi na 5.7 , ale rodiče jsou rodiče. jinak bych měl FTF já :). a jinak se mějte , zítra odjíždím na tábor a začne 14tidenní geoabsťák :D.
  • 0

#9 ivans

ivans

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 22:20

Ahoj, na kykladskem ostrove Syros je keska GC1F5GW, zalozena byla v roce 2007, FTF vloni a letos jme dali STF. Byla to paradni vice jak dvouhodinova tura.
  • 0
ivans

#10 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 13:02

I u nas jsou podobne rarity - v Brne (v takove baste brutalnich FTF hunteru) byla mesic cache Popuvske Senilni Kvakani bez FTF a nyni zoufale ceka na TTF. Pritom neni nijak extremne narocna, neni potreba zadne 5/5 vybaveni, jen trpelivost pri hledani a obycejne holinky...


  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#11 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 15:18

spuzva napsal/a:
Dejte vědět. Díky SPužva

P.S. Jde o GCGPT7


Tedy Jirko, toz gratuluju. Skoda, ze to je virtualka.

Tady ulovil M63 taky hezke FTF.

Sinjal GCPCGF
  • 0
VSA

#12 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 7:07

To Vitek - taky pěkné, v Řecku (konkrétně Kyklády) je ještě několik FTF, keše jsou tak výtečné, přemýášlím, že hodím na forum zkušenosti s jachtingem v Egejském moři... Měj se krásně. SPužva
  • 0

#13 kulin&janek

kulin&janek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 8:38

To Spuzva: Urcite naky zkusenosti hod, kdyz to vyjde, tak pristi rok bychom vyrazili plachtit do Egejskyho, ale je to jeste daleko:(
  • 0

#14 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 7:48

To: kulin a Janek - hodim asi, jen nevim, zda se to sem hodí.. Egejský je fakt boží, i když v létě fouká Meltemi, my jsme se tomu trochu vyhnuli, fučelo max 25kn a to na refy je úplně super jachting. Zdar :-)
  • 0

#15 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 9:21

Já mám 1 FTF z Egypta ze Sinajského poloostrova. Nalezl jsem ho sice „jen“ ¼ roku po publikování, ale od té doby ani jeden nález a už to je to skoro rok. Ladabohac by mohl vyprávět, že? Je to tato keš. Podrobnosti jsou popsané v mém logu. GC1DC4Z
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#16 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 15:03

To Honzik a Pavlinka - taky pěknej úlovek, koukám - potom jned DNF. Blahopřeju. Koukal jsem na váš profil - geologie musí být zajímavá i jako koníček :-)) Mějte se, Jirka
  • 0

#17 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 15:03

To Honzik a Pavlinka - taky pěknej úlovek, koukám - potom jned DNF. Blahopřeju. Koukal jsem na váš profil - geologie musí být zajímavá i jako koníček :-)) Mějte se, Jirka
  • 0

#18 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 18:53

Já jsem se už těšil na FTF po jedenácti měsících na rakouském kopci Schneeberg (GCQ7BK - Schauerstein). Stejný nápad ale měl pouhých pár hodin přede mnou někdo jiný. Tato tradicionálka ta přitom jedenáct měsíců ležela bez logu.
  • 0

#19 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 10:07

marekl napsal/a:
Já jsem se už těšil na FTF po jedenácti měsících na rakouském kopci Schneeberg (GCQ7BK - Schauerstein). Stejný nápad ale měl pouhých pár hodin přede mnou někdo jiný. Tato tradicionálka ta přitom jedenáct měsíců ležela bez logu.


Ahoj Máro, koukal jsem na ten log a kešu a byl to pěknej pech, co?? My jsme si před cestou do Řecka připravili mraky listingů, kde byl aktuální stav logů, takže jsme věděli, které keše jsou panenské... Taky jsme měli v pácu GC1KZQB. Nakonec se zadařilo FTF, ale před námi tam byli už 3 x DNF, jak jsme později zjistili z logů, o to větší bylo naše nadšení. Jinak řecké ostrovní kešu jsou z 90%nádherné, ne jako naše městské kešu... Pěknej den Tobě. Jiří
  • 0

#20 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 10:07

marekl napsal/a:
Já jsem se už těšil na FTF po jedenácti měsících na rakouském kopci Schneeberg (GCQ7BK - Schauerstein). Stejný nápad ale měl pouhých pár hodin přede mnou někdo jiný. Tato tradicionálka ta přitom jedenáct měsíců ležela bez logu.


Ahoj Máro, koukal jsem na ten log a kešu a byl to pěknej pech, co?? My jsme si před cestou do Řecka připravili mraky listingů, kde byl aktuální stav logů, takže jsme věděli, které keše jsou panenské... Taky jsme měli v pácu GC1KZQB. Nakonec se zadařilo FTF, ale před námi tam byli už 3 x DNF, jak jsme později zjistili z logů, o to větší bylo naše nadšení. Jinak řecké ostrovní kešu jsou z 90%nádherné, ne jako naše městské kešu... Pěknej den Tobě. Jiří
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka