Přejít na obsah


Fotka

REKORDNÍ FTF po 6ti letech...!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#21 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 14:09

FTF na nejakem ostrove je zajimava vec, ale me se povedlo FTF uprostred polske Poznane 1 mesic po zverejneni!...!
viz GCY7TR - One Degree of Separation: Polska
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#22 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 16:19

vop.cz napsal/a:
FTF na nejakem ostrove je zajimava vec, ale me se povedlo FTF uprostred polske Poznane 1 mesic po zverejneni!...!
viz GCY7TR - One Degree of Separation: Polska


Cože ještě není archivovaná???
  • 0

#23 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 18:06

Jednou jsem koukal na keše na Antarktidě (trochu z ruky :) ) a zaujala mě tahle keška GCZG1K, která čeká na FTF od roku 2006. Občas na ní kouknu, ale moc se tam toho neděje. Jsem zvědaví jestli jí vůbec někdo někdy uloví - 5/5 dělá své. Ještě že tam owner nevložil pro FTFkaře TB, nebo Coin :D
  • 0

#24 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 22:53

Tahle me pekne pije krev :( GC255D
  • 0
VSA

#25 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 7:16

vsa napsal/a:
Tahle me pekne pije krev :( GC255D


Vítku, obdivuju Tvou vytrvalost. Ale po tolika DNF bych se na ní asi vykašlal. Já jsem zase vyhořel na GC10G4K. 5tkovej terén, loď ve vlná 50m ode ne, ale nenašel... Mimochodem, jak zvýrazním tu keš, abych u ní udělal hyperlink?
  • 0

#26 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 7:20

vsa napsal/a:
Tahle me pekne pije krev :( GC255D

Buď rád, že vůbec můžeš logovat DNF. Těch nevyčištěnejch polí jsou v Bosně furt ještě hektary. Skoro na všech kopcích tam stály minometný hnízda obložený sklapovacíma pavoukama, na který když šlápneš, tak po 2 vteřinách vyskočej z pod jehličí a... už nezaloguješ :o Prachy na odminování od EU totiž stopila mafie a párkrát do roka se jeden z novin dozví, kde ještě pavouci zůstali :|
  • 0

#27 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 8:49

dandra napsal/a:

vsa napsal/a:
Tahle me pekne pije krev :( GC255D

Buď rád, že vůbec můžeš logovat DNF. Těch nevyčištěnejch polí jsou v Bosně furt ještě hektary. Skoro na všech kopcích tam stály minometný hnízda obložený sklapovacíma pavoukama, na který když šlápneš, tak po 2 vteřinách vyskočej z pod jehličí a... už nezaloguješ :o Prachy na odminování od EU totiž stopila mafie a párkrát do roka se jeden z novin dozví, kde ještě pavouci zůstali :|

Však jsem si vychutnával každý krok! Ale nejspíš tam nebezpečí už nehrozí, prokřižoval jsem to tam celkem slušně :o Dle autora to je v pohodě, minulej rok jsem si s ním psal a teď, když to Minarjo odstřelil, tak se zase přijhlásil - tedy žije. Ta varovná značka směřovala na svah směrem do Bosny. Hranice jde zhruba po hřebenu, ale čert ví, kde co opravdu číhá.

PS: To Spuzva - pri psani prispevku klikni na obdelnicek "cache" a pak mezi to, co se ti zobrazi v logu napis to cislo GCXYZ..
  • 0
VSA

#28 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 22:52

Vítku, kde je ten obrázek "cache"??
  • 0

#29 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 23:15

Vítku, tahle je ještě taky panna - GCWZK8
  • 0

#30 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2009 - 6:57

spuzva napsal/a:
To Honzik a Pavlinka - taky pěknej úlovek, koukám - potom jned DNF. Blahopřeju. Koukal jsem na váš profil - geologie musí být zajímavá i jako koníček :-)) Mějte se, Jirka



Trochu offtopic, ale přeci jen... Pro někoho je geologie zajímavá věda, pro jiného je zcela nudná. Pokud se o ni trochu jen zajímáš, tak se koukni na naši sérii Geologická... Třeba se ti kešky budou líbit.
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#31 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2009 - 7:44

spuzva napsal/a:
Vítku, tahle je ještě taky panna - GCWZK8

Jirko, tam zrovna nemam cestu :) Ale mit slusnou barku, muzeme to procesat i zde GCX6JD

PS: jukni na obrazek
  • 0
VSA

#32 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 8:04

Tak přeci jenom jsem našel toto téma, já věděl že tu někde je, no jen jsem se chtěl pochlubit, i v ČR jde udělat rarita:

FTF po třech letech! Tak ale je pravda, že je to trochu tak jinak a náhodou, hledali jsme jistou vrcholovou knihu na jednom kopci, jenže kdesi tusi cache, hezky zachovalá s čistým logbookem ale hlavně ještě prázdným :) - A založená cca před třemi lety :), dokonce ještě s GC od ownera (ale ten jsme tam nějak zřejmě zapoměli :( , tak se budeme muset vrátit)

Ale ta drobnost: je v jednom velmi diskutovaném místě, kam se v podstatě nesmí, takže proto byla asi kdysi dávno archivovaná a či nepovolená a dnes oficiálně neexistuje.... takže FTF je takové neoficiální, spíš jen pro nás na duši, zapsat se totiž ani nedá. Jedině si přečíst nápis:

"Sorry, you cannot view this cache listing until it has been published."

A kdeže je? No to si s dovolením nechám (zatím) pro sebe a to ze dvou důvodů: a) musíme se tam vrátit pro ten GC ;) a B) je to prostě oficiálně zakázané místo, kam se nesmí a občas to vzbudí vášně, tak tam moc nechci posílat davy.



btw technický dotaz: když jsem na GC.com nepřihlášen u cache je text:

"This cache listing has been archived. Log in to view this page."

když se přihlásím, text viz výše... ?? Nějak nevím, jak si to vysvětlit a co tedy jak to je. Byla archivovaná nebo nikdy nevznikla?
  • 0

#33 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 8:11

Nevíš GC code, autora nebo alespoň název? Kouknul bych se na ni :).
  • 0

#34 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 8:14

Mau Loftin napsal/a:
...
"This cache listing has been archived. Log in to view this page."

když se přihlásím, text viz výše... ?? Nějak nevím, jak si to vysvětlit a co tedy jak to je. Byla archivovaná nebo nikdy nevznikla?

Nebyla nikdy publikovaná a rovnou ji autor archivoval. Takže vlastně neexistuje. Prostě jen nějaké smetí na kopci.
To se snad ani nedá jako nález, natož jako FTF počítat B)
  • 0

#35 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 8:18

dr.vota napsal/a:
..... To se snad ani nedá jako nález, natož jako FTF počítat B)


říkejte si co chcete, mě to duševní uspokojení přineslo tak jako tak ;) :P - ale je jasné, že to úplně korektní FTF není no....
  • 0

#36 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 8:28

jo to se asi občas podaří a ani to nemusí být nepřístupné místo. Viz http://gc-plzen.net/...id=754&pid=7862
  • 0

#37 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 8:38

Držte mi palec, příští týden se jdu pokusit o něco podobného - za 7 let existence kesky jen jeden nalez (respektive spolecny nalez dvou kaceru), keska : GCGEKX
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#38 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 10:06

dr.vota napsal/a:

Mau Loftin napsal/a:
...
"This cache listing has been archived. Log in to view this page."

když se přihlásím, text viz výše... ?? Nějak nevím, jak si to vysvětlit a co tedy jak to je. Byla archivovaná nebo nikdy nevznikla?

Nebyla nikdy publikovaná a rovnou ji autor archivoval. Takže vlastně neexistuje. Prostě jen nějaké smetí na kopci.
To se snad ani nedá jako nález, natož jako FTF počítat B)


Spíše mne udivuje, že to zase neodstranil. Takhle jsem kdysi založil cache na vrcholku Malého Bezdězu kterou mi Haggaeus neschválil (dnes bych tam žádnou cache nedával), krabička tam přezimovala a na jaře jsem si ji zase odnesl.
Mimochodem GC28ADV má také zajímavou historii, viz listing.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#39 FilemoniCZ

FilemoniCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 10:38

nam se povedlo udelat FTF na Malte na 5/5 kesi po 6 mesich - viz http://www.geocachin...aspx?wp=GC1P171

paradni akce - mrknete na fotky u logu
  • 0

#40 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 10:51

Jak to tady tak pročítám tak si říkám že jako malá země jsme poměrně dosti aktivní geocacheri.
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama