HaLuMa napsal/a:
On neni problem souradnice pro seznam zadat tak, aby ted fungovaly. NEz prechazet na jinou sluzbu, to je jednodussi ten jeden chybejici apostrof doplnit.
Problem je ale treba v tom, ze nelze vyhledat vice bodu najednou. Od podpory jsem se dozvedel toto"
Ja: Dobry den. mapy.cz mi prestaly vyhledavat dva GPS body najednou. Do vyhledavaciho pole jsem zadaval "loc:50.211233 13.983033,loc:50.2103 13.9811", ale od patku to nefunguje.
Seznam: Ano, nyní je sysatém zadávání souřadnic změněn, každopádně již pracujeme na tom, aby systém podporoval více formátů GPS souřadnic, jako dříve. Vyčkejte tedy, až budou změny provedeny .Děkuji
Ja: Mohu poprosit o nejaky casovy odhad, kdy by to mohlo byt v poradku?
Seznam: odhaduji to na několik týdnů.
Ja: No, to mne moc nepotesilo.
Seznam: Bohužel systém vyhledávání se nyní zcela předělává a proto to může trvat déle, vyčkejte prosím
Tak je taky otravujte, at nemaji pocit, ze je to marginani problem.
Nová konverzace na základě podnětu, že máme otravovat :
Lukáš Kadlec: souřadnice jsou již nyní funkční a to ve formátech:
Lukáš Kadlec: 50°4'17.698"N, 14°24'2.826"E"
Lukáš Kadlec: 50.0716 14.4008
Lukáš Kadlec: a 50,0716 14,4008
Lukáš Kadlec: více souřčadnic ale nyní dle mých informací zadávat nelze
Lukáš Kadlec: zkuste to tedy vždy po jedné
Jál: ale dříve šlo i více
Lukáš Kadlec: ano, nyní však byl systém změněn na toto nastavení
Já: a bude to opět někdy funkční nebo už ne?
Lukáš Kadlec: zda bude podporováno více souřadnic zároveň se zkuste zeptat na mapy@firma.seznam.cz. Já zde bohužel více informací nemám