Přejít na obsah


Fotka

Seznam kesi v Nemecku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2005 - 23:36

V lednu pojedu do nemecka, tak bych se chtel zeptat, jestli je nekde dostupny nejaky seznam nemeckych kesi, ktery by se dal prehrat do Garmina. Popr. jestli by my nekdo mohl vyrobit a poslat..
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 0:48

V lednu pojedu do nemecka, tak bych se chtel zeptat, jestli je nekde dostupny nejaky seznam nemeckych kesi, ktery by se dal prehrat do Garmina. Popr. jestli by my nekdo mohl vyrobit a poslat..

Nemecko je velka zeme a maji tam patnact tisic kesi :-). Vyber si na GC.COM v sekci seek cache "by coordinate" a tam zadej pozici mista kam se chystas. V okoli si vyberes nejblizsi kese a ty pak jako *.loc file stahnes. V EASYGPS muzes poslat soubor waypointu do GPS, nebo ulozit soubor jako GPX a ten po pripadne editaci v Mapsource posles do GPS. Jestli chces lovit po ceste tak stejny postup se souradnicemi podel trasy. Do ledna to stihnes :-). Existuje i mapa kesi, ale je nepresna a bude uz zastarala.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 1:38

V lednu pojedu do nemecka, tak bych se chtel zeptat, jestli je nekde dostupny nejaky seznam nemeckych kesi, ktery by se dal prehrat do Garmina. Popr. jestli by my nekdo mohl vyrobit a poslat..

Denně přibývá v celém Německu 100 - 200 nových keší a asi 50 je jich denně disablováno nebo archivováno. Když ti ten seznam dnes někdo udělá, tak za týden už je dost neaktuální. Jediné co ti mohu doporučit je:
http://home.debitel....ermany.gpx.zip.
To je soubor gpx všch aktivních keší v celém Německu na gc.com - aktualizuje se jednou za 24 hod. Je jich tam ale opravdu asi 15.000, takže do Garmina to asi nenatáhneš.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 14:13

Jediné co ti mohu doporučit je:
http://home.debitel....ermany.gpx.zip.
To je soubor gpx všch aktivních keší v celém Německu na gc.com - aktualizuje se jednou za 24 hod. Je jich tam ale opravdu asi 15.000, takže do Garmina to asi nenatáhneš.

Nemuzu ten soubor po rozbaleni dostat do mapsource, kde bych si pak vybral cache po cste a potom v mem okoli. Funguje ti?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 18:43

Nemuzu ten soubor po rozbaleni dostat do mapsource, kde bych si pak vybral cache po cste a potom v mem okoli. Funguje ti?

Musim ho nejdriv otevrit v EASYGPS a znova ulozit jako *.gpx jak ti pisu v predchozi reakci :-), pak teprve to Mapsource zkousne. Ale prace v Mapsourci s 4,5 mega waypointu serazenych podle abecedy? Odezva velmi neuspokojiva :-).
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 19:37

Musim ho nejdriv otevrit v EASYGPS a znova ulozit jako *.gpx jak ti pisu v predchozi reakci :-), pak teprve to Mapsource zkousne.


To jsem zkousel, ale bez pozitivniho vysledku :( Nemohl bys mi ten *gpx z EASYGPS poslat, prosim?
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 20:02

To jsem zkousel, ale bez pozitivniho vysledku :( Nemohl bys mi ten *gpx z EASYGPS poslat, prosim?

Ktera cast ti nejde? Je to velky a vsechno muze trvat dlouho. Postupuj podle me rady. Zitra nebo za 3dny to co ti ted poslu nebude k nicemu.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 20:33

Ktera cast ti nejde?


Mapsource nechce prechroustat ten vytvorenej *gpx soubor z EASYGPS
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 20:34

Taky jsem to zkusil a nešlo mi to, tak jsem to v EasyGPS převedl na *.loc a GPSBabelem na *.gdb a pak už to fungovalo, pomalu, ale šlo to. Když jsem to pak uložil jako *.gpx a zkusil to natáhnout znovu, zase to nešlo. Takže moje rada zkus *.gdb.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 20:56

Taky jsem to zkusil a nešlo mi to, tak jsem to v EasyGPS převedl na *.loc a GPSBabelem na *.gdb a pak už to fungovalo, pomalu, ale šlo to. Když jsem to pak uložil jako *.gpx a zkusil to natáhnout znovu, zase to nešlo. Takže moje rada zkus *.gdb.

verze Mapsource???
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 21:01

verze Mapsource???


6.8.0
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 21:02

verze Mapsource???

6.9.1
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2005 - 21:13

6.9.1

6.9.1
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama