Přejít na obsah


Fotka

Vtipy o Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
946 odpovědí na toto téma

#61 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 20:16

R-A-von-B napsal/a:
Vrátí se takhle Benjo v pondělí nad ránem domů z FTFky a říká si: ták, ještě se dvakrát vyspím a je tu víkend! :D

TAK TENHLE NEMA CHYBU :)
  • 2

#62 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 22:20

In: tužka Out: logbook
  • 2

#63 Duffman95

Duffman95

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 1:49

hydrous napsal/a:
Znáte nějaký vtip o Geocachingu?
Nedávno mi jeden kačer říkal tenhle:

Log:
IN: Hračka
OUT: Magnet
PS: je třeba spravit uchyceni krabičky - nedrží.


Je to sice sranda, ale narazil sem na to už několikrát.:)
  • 1

#64 Kestler

Kestler

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 18:00

Co dělá kačer-cyklista bez kola s GPS uprostřed lesa? Hledá místo na vyšívání =)
  • 0
Ulítle a bezhlavě? V tom případě mi uřízněte hlavu a namontujte křídla.

#65 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 11:34

Tohle se mi opravdu stalo: požádal jsem jakousi turistku, aby mě na vrcholu jednoho kopce vyfotila s navigací (Garmin eTrex Legend) v ruce. Sundal jsem si brýle a podal jí mobil. A ona, že mě na displeji nějak nevidí, že tam je něco jako mapa - a vůbec, kde to má zmačknout?... nasmáli jsme se pak oba :D
  • 1

#66 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 13:22

[b]
Nedávno mi jeden kačer říkal tenhle:

Log:
IN: Hračka
OUT: Magnet
PS: je třeba spravit uchyceni krabičky - nedrží.



:D

Někde jsem taky četl dobrý vtip, zněl:

"Už tam budem" ;)
  • 1

#67 Nerd Angel

Nerd Angel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 23:49

Minulý týden jsem byl zatižen na lovu tmou, a nemohl jesm najít cestu na jeden židovský hřbitov, ačkoli jsem celou oblast dvakrát obešel dokola. Všude samý plot, psi, a baráky. ...no a pak si mého pčínáni už všimnul nějaký mudla a ptá se: "Chletate neso? Poštšebujete momoc?" ... a já noa to: "Židovsý hřbitov co ho máte támhle za barákem!" a ukazuju mu to na GPS. ..."Tach pochotde ze mnou, ukašu vam, je to mós schofany... pjéchny ale schófany a neutršófany.... tet rosfittit baterku, tady sfitit... fitite sestiška na chšbitof. Nemusite bát, je f noci otefšéno taky." ...ja koktal že děkuju za pomoc. ...a on: "...mejte se chesky, a nedifte še já mlufit sšpatnje šesky, ja totiš BELGIŠAN." ...pak mi zamával, ani se na nic nezeptal, otočil se a zmizel ve tmě!!! :D:D:D:D:D
  • 1

#68 chrostikovi

chrostikovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 8:47

Bavi se nezadany kacer s podpantoflakem: Ty si musis poridit milenku: Manzelka si bude myslet, ze jsi s milenkou, milenka, ze jsi s manzelkou a ty muzes jit se mnou v klidu na kesky :-)
  • 0

#69 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 8:51

rpridal napsal/a:
Bavi se nezadany kacer s podpantoflakem:

Ty si musis poridit milenku: Manzelka si bude myslet, ze jsi s milenkou, milenka, ze jsi s manzelkou a ty muzes jit se mnou v klidu na kesky :-)

Chyba, v takovém případě je nutné vyměnit manželku i milenku za takové, které budou lovit kešky s tebou ;)
  • 0

#70 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 11:24

R-A-von-B napsal/a:

rpridal napsal/a:
Bavi se nezadany kacer s podpantoflakem:

Ty si musis poridit milenku: Manzelka si bude myslet, ze jsi s milenkou, milenka, ze jsi s manzelkou a ty muzes jit se mnou v klidu na kesky :-)

Chyba, v takovém případě je nutné vyměnit manželku i milenku za takové, které budou lovit kešky s tebou ;)

A ještě lepší když manželka s milenkou vyrazí za tebe na FTF a ty můžeš jít za švarnou sousedkou... :D:D:D
  • 0

#71 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 12:09

Dobesch napsal/a:
July 29 by kecupak (13 found)
Velice zajímavá cesta! Pri získávání krabicky jsme museli nekolikrát požádat mudly aby si odsedli apod. Pomerne humorné to bylo. Kdybyste tam byli tak se rehníte až do zítra :D.

fanfulik napsal/a:
kecupak byl i u mě a má dokonce FTF:D měl sebou ale zkušenější kolegu,takže se nikoho neptal...


Kecupak je třináctiletý syn našich sousedů, který nedávno GC propadl a se začátky mu trochu pomáhám. Asi třikrát jsem ho vzal s sebou za krabičkami, bohužel s ním nemůžu být pořád. Uvedený log opravdu moc legrační není, promluvím s ním.
  • 0

#72 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:19

petegeo napsal/a:
A ještě lepší když manželka s milenkou vyrazí za tebe na FTF a ty můžeš jít za švarnou sousedkou... :D:D:D

Cože, to kvůli nějaké sousedce si nechám vyfouknout FTF, nedejbože vlastní manželkou? :D
  • 0

#73 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:39

Zborovak je tezky.Mudli ae jinak je to lehoucke.O elektrarne ani nemluvimto te hned napadne kde to je.Jinak me chyby v km ta na bagraku v tech krech.potom letiste a ta v infocentru.Podivej.Reknu ti neco na rovinu.Kamos ted byl na letisti a zas nic.Nemohl bys nam rict resnou polohu?? poradil bych ti s nejakou jinou zajmavou ksi na kterou prijit nemuzes.


ách jo...
co mám dělat? nepřímou nápovědu jsem dal, na google jsem odkázal co má hledat... ale čeho je moc, toho je moc :o :@ B) :D

EDIT: letiště - GC1WKR4
má se spočítat azimut + vzdálenost - není z podkladů složité.
na daném azimutu v jisté vzdálenosti je cache. velmi šikovně ukrytá
liborovi patří velký DÍK!
přesto se tadle osůbka stále míjí cca o 300 metrů bokem. no co už. odkaz na pomocníčka v excelu na netu má, víc se "legálně" pomoct nedá, že? ;)
  • 0

#74 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 19:24

# # # V autobuse: # # # " Dobrý den. Stojí to i ve Studené Vodě?" # # # " Jak komu, kačerovi možná!"
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#75 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 19:35

Bruca napsal/a:

Zborovak je tezky.Mudli ae jinak je to lehoucke.O elektrarne ani nemluvimto te hned napadne kde to je.Jinak me chyby v km ta na bagraku v tech krech.potom letiste a ta v infocentru.Podivej.Reknu ti neco na rovinu.Kamos ted byl na letisti a zas nic.Nemohl bys nam rict resnou polohu?? poradil bych ti s nejakou jinou zajmavou ksi na kterou prijit nemuzes.


ách jo...
co mám dělat? nepřímou nápovědu jsem dal, na google jsem odkázal co má hledat... ale čeho je moc, toho je moc :o :@ B) :D

EDIT: letiště - GC1WKR4
má se spočítat azimut + vzdálenost - není z podkladů složité.
na daném azimutu v jisté vzdálenosti je cache. velmi šikovně ukrytá
liborovi patří velký DÍK!
přesto se tadle osůbka stále míjí cca o 300 metrů bokem. no co už. odkaz na pomocníčka v excelu na netu má, víc se "legálně" pomoct nedá, že? ;)


no jestli mas garmina tak je tam funkce "projektovat bod" a tam to vse nastavis a trada... jednou jsem se tim uz setkal... tady

GC1BM97

  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#76 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 19:36

pepega napsal/a:
# # # V autobuse:
# # # " Dobrý den. Stojí to i ve Studené Vodě?"
# # # " Jak komu, kačerovi možná!"


Ja to znam z tohodle :D http://www.storyboar...ictures/099.jpg
  • 0

#77 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 20:16

LadyVader napsal/a:

pepega napsal/a:
# # # V autobuse:
# # # " Dobrý den. Stojí to i ve Studené Vodě?"
# # # " Jak komu, kačerovi možná!"


Ja to znam z tohodle :D http://www.storyboar...ictures/099.jpg


m taky dobrý...mě to přišlo s ostatníma fórama mailem....
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#78 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 7:14

no jestli mas garmina tak je tam funkce "projektovat bod" a tam to vse nastavis a trada... jednou jsem se tim uz setkal... tady


garmina nemám - mám WM strojek a používám na něm GCz a RichesseGPS (ten zobrazuje azimut moc pěkně :) ), a krom toho jsem našel na netu tabulku, která umí spočítat finálku z azimutu a vzdálenosti... samozřejmě až po odlovení, že... :D
ale o mě nejde - jde o toho klučinu, který by si to chtěl až nějak moc usnadnit. bych řekl, že má prázdniny, a honí si triko, aby pak ve škole mohl ukázat, že je machr, a kolik toho našel... holt zatím asi nepochopil, že geocaching je o hledání a o hezkých místech :D
  • 0

#79 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 0:45

Bruca napsal/a:
holt zatím asi nepochopil, že geocaching je o hledání a o hezkých místech :D

Jako vtip sem do vlakna dobry :), ale nechapu odkud se furt berou lidi, kteri chteji nekomu diktovat, o cem pro nej ma byt geocaching. Co kdyby to zrovna jeho bavilo zrovna pro ty body? Mas pravo mu to zakazat?

A ted zpatky k tematu:

Mírně podnapilý mladík se na eventu připotácí k dívce sedící u stolu. "Hele, nešla bys kešovat...?" Dívka se začervená a rozpačitě špitne:"...Nno...Ano.." Podnapilý mladík na to: "Tak běž, nemám si kam sednout." B)
  • 1
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#80 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 5:48

hplus napsal/a:

Bruca napsal/a:
holt zatím asi nepochopil, že geocaching je o hledání a o hezkých místech :D

Jako vtip sem do vlakna dobry :), ale nechapu odkud se furt berou lidi, kteri chteji nekomu diktovat, o cem pro nej ma byt geocaching. Co kdyby to zrovna jeho bavilo zrovna pro ty body? Mas pravo mu to zakazat?

Tam o diktování nebylo ani slovo, prostě někoho mrzí že geocaching někdo provozuje jako honičku za body (znám zase lidi kteří neuznávají rekreační sportování - buď to budeš dělat na vrcholové úrovni nebo toho rovnou nech). Ale to je věcí vkusu toho kterého cachera.
Ohledně otázek typu "o co má jít v geocachingu" by bylo lepší se obrátit na Dava Ullmera nebo některého dalšího z otců zakladatelů a neflamovat tady ve fóru.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama