Přejít na obsah


Fotka

Kladno - hledám spřízněného kačera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
143 odpovědí na toto téma

#1 Holda-28437

Holda-28437

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 20:38

Ahoj, před pár (doslova) dny jsem začal s GC a moc mě to chytlo, no přítelkyně tak nadšená není, tak hledám někoho, kdo by byl ochotný vyrazit na pár keší. Pokud možno okolo mého věku (24) ať já nemluvím o GPS a on o vynálezu kola :) Díky
  • 0

#2 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 20:55

Na kladně mi chybí jen asi tři keše,takže si jdu nastudovat něco o vynálezu vzducholodě a můžem na ně vyrazit:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#3 Holda-28437

Holda-28437

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:00

bezva, můžu vědet, jaké to jsou? ať se kdyžtak připravím :) časové bys to viděl jak?
  • 0

#4 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:03

předně bych to viděla:D a přes týden mám většinou čas pořád. Cesta černým Kladnem,pak nějaký multi v rozdělově(nevím jak se jmenuje,nejde mi GC.com)a pak ještě jedna multi co začíná na sleťáku a teď taky nevím jak se jmenuje:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#5 Holda-28437

Holda-28437

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:19

Ježis, tak to promiň :D No na multi jsem si zatím netroufnul, tak alespoň bych se přiučil. Přes týden by to nebyl problém, do začátku semestru mám čas vlastně pořád
  • 0

#6 hupik

hupik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:25

Ahoj, taky jsem z Kladna. Kolo bylo dávno vynalezeno, ale u parních lokomotiv už jsem byl:) V Kladně mi keší chybí ještě dost, ale zase jsme s dětmi pomalejší jednotka. Takže to stíhám tak dvě tři týdně. A pořád se mi nedaří Bažák. Jsou tam lidi, jsem slepej a tak.
  • 0

#7 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:26

tak to zas tak těždý není,nebo můžu s tebou dát něco jednoduchýho,třeba GC19VDV,nebo si můžeš zkusit vyluštit GC192HK,ta je docela jednoduchá,nebo na GC18P6E se můžeš jít podívat jak vypadá super schovka.Aspoň bych nedostala za uši od zbytku týmu že si loguji něco kde zbytek nebyl:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#8 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:28

hupik napsal/a:
Ahoj, taky jsem z Kladna. Kolo bylo dávno vynalezeno, ale u parních lokomotiv už jsem byl:) V Kladně mi keší chybí ještě dost, ale zase jsme s dětmi pomalejší jednotka. Takže to stíhám tak dvě tři týdně. A pořád se mi nedaří Bažák. Jsou tam lidi, jsem slepej a tak.

Bažák mám a jestli chceš zabavit děti půjčím jim svoje dítě na hraní a navedu tě kde je keš:D:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#9 Holda-28437

Holda-28437

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:31

Bažák ještě taky nemám, jel jsem dnes kolem a bylo tam přelidněno. fanfulik: no hele pokud by ti nebylo proti srsti jít znova něco, co už máš, tak proč ne :)
  • 0

#10 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:34

Holda napsal/a:
Bažák ještě taky nemám, jel jsem dnes kolem a bylo tam přelidněno.
fanfulik: no hele pokud by ti nebylo proti srsti jít znova něco, co už máš, tak proč ne :)

nebylo,i když bych s tebou došla na něco co nemám tak bych se nesměla zalogovat a to nevím jestli bych duševně vydržela:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#11 hupik

hupik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:40

fanfulik napsal/a:
Bažák mám a jestli chceš zabavit děti půjčím jim svoje dítě na hraní a navedu tě kde je keš:D:D:D


No ještě to zkusím. Ale díky za nabídku. Až si budu po třistapadesáté rvát vlasy, že jsem ji nenašel, ozvu se.
  • 0

#12 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:41

No ještě to zkusím. Ale díky za nabídku. Až si budu po třistapadesáté rvát vlasy, že jsem ji nenašel, ozvu se.

já jí dala na potřetí,ono je tam strašnej bordel a pořád někde chcíplá ryba že se člověk i docela bojí někam strčit ruku
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#13 hupik

hupik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 21:52

fanfulik napsal/a:
já jí dala na potřetí,ono je tam strašnej bordel a pořád někde chcíplá ryba že se člověk i docela bojí někam strčit ruku


Tak to mám naději. Taky tam půjdu potřetí. Zatím jsem hledal kolem prvního můstku, protože souřadnice ukazují asi 20 metrů od vtoku potoka do rybníku. Chci se ještě zeptat, protože jsem pročítal zdejší diskuze. Jsi z Kladna nebo z Prahy? Omlouvám se pokud jsem indiskrétní.
  • 0

#14 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 23:59

Hmm Bazak. Moje prvni FTF... :-) Kladno uz mam opet na nejaky cas vyloveno takze kdyby byla treba pomoc staci se ozvat ;-)
  • 0

#15 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 6:48

Tak to mám naději. Taky tam půjdu potřetí. Zatím jsem hledal kolem prvního můstku, protože souřadnice ukazují asi 20 metrů od vtoku potoka do rybníku. Chci se ještě zeptat, protože jsem pročítal zdejší diskuze. Jsi z Kladna nebo z Prahy? Omlouvám se pokud jsem indiskrétní.

u můstku bych zůstala,souřadnice tam ale pěkně lítaj:)A jsem přímo z Kladna
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#16 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 9:43

hupik napsal/a:A pořád se mi nedaří Bažák. Jsou tam lidi, jsem slepej a tak.

Taky se hlásím do klubu těch, kteří dali Bažák až napotřetí, dvakrát jsem se pokoušel bez hintu. To bylo v začátcích, kdy jsem si myslel, že souřadnice v listingu se shodují se souřadnicemi v terénu. Je potřeba hledat kus jinde a pomůže si u toho pozpěvovat jeden hit skupiny Buty. :-)
  • 0

#17 hupik

hupik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 19:12

to fanfulik: zkusím to. to Vláček: myslíš ten - Mám jednu ruku dlouhou. Ten znám a použiju. Teď se, až bude čas, chystám na hornobezděkovskou sérii GC19PBH, GC19PBD a GC19PC2. Vypadá to dost šíleně složitě a podle všeho je bonusovka v Praze ještě složitější.
  • 0

#18 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 19:44

Teď se, až bude čas, chystám na hornobezděkovskou sérii GC19PBH, GC19PBD a GC19PC2. Vypadá to dost šíleně složitě a podle všeho je bonusovka v Praze ještě složitější

ta mi tady taky straší :D ale v tomhle vedru se mi nechce celý den lítat po jedný vesnici
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#19 hupik

hupik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 19:54

fanfulik napsal/a:
ta mi tady taky straší :D ale v tomhle vedru se mi nechce celý den lítat po jedný vesnici


taky se tam vydám, až bude přijatelněji. A myslím raději bez dětí. Asi by to pro ně byl pěknej záhul. I když od babičky to máme kousek. Posledně mi rodina nadávala i za SU Studánka. Nějak se jim nelíbil podrost v lese;).
  • 0

#20 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 20:00

Posledně mi rodina nadávala i za SU Studánka

okolo tý sme jeli,ale ulovenou jí ještě nemáme.A po keši řepora už je nám asi jedno čím se poplazíme i s dítětem:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama