Přejít na obsah


Fotka

Kladno - hledám spřízněného kačera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
143 odpovědí na toto téma

#141 hupik

hupik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2009 - 22:04

To je fajn, taky jsem si říkal, že by to bylo fajn, mít vlastní regionální stránky, ale jsa neznalý vytváření webu, musel jsem čekat. Tak jsem se alespoň zaregistroval:).
  • 0
Geocaching je zábava, ne smysl života (nebo je to naopak?)

#142 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2009 - 23:17

Holda napsal/a:
Dneska jsem koukal na listing mysterky v Lidicich, proboha co je zac? Mam si sebou vzit vesteckou kouli ci jak? :)

kouli si brát nemusíš,ale jestli jí mermomocí chceš tak si jí vem,ale jinak ti stačí se koukat po cedulích:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#143 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2009 - 23:18

Na Novém dvoře jsme s Holdou byli v ten pátek,ale klidně s tebou půjdu, trošku se pobavit při tvém hledání skrýše a na Vodníka se chystám ještě dnes,ale je možné, že tu básničku nedám

dvůr mi příjde docela lehkej,ale uvidíme.A vodníka nemám vyluštěnýho,ale podle hintu a fotek vím kde to je i bez souřadnic:)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#144 nerty

nerty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 6:41

fanfulik napsal/a:
dvůr mi příjde docela lehkej,ale uvidíme.A vodníka nemám vyluštěnýho,ale podle hintu a fotek vím kde to je i bez souřadnic:)


Ano dvůr není težkej tedy na výpočet souřadnic,ale spíš pak najít skrýš:) ale třeba budeš mít štěstí.A vodníka taky vím kde,ale ty čísla jsem chtěl vyluštit jen jsem low level kačera asi:) nebo blbej:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama