Přejít na obsah


Fotka

GEO kalendář 2010???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
244 odpovědí na toto téma

#241 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 16:20

marram napsal/a:

dan-sam napsal/a:

marram napsal/a:
Dekuji za kalendar, je mooooc krasnej.

Nemate nekdo sepsane kesky co se vyskytuji v kalendari? Chtel bych si udelat mapku a pripadne je zkusit behem pristiho roku odlovit, bylo by to pekne novorocni predsevzeti. :)

V tom případě už si šetři na letenku B) Cache GCNP Bright Angel (GC5F1) je totiž trochu z ruky...


Samozrejme bez teto jedne, i kdyz, clovek nikdy nevi. :)

No, pokud by se ti to povedlo, tak určitě dej vědět ;)
  • 0

#242 Gonzales_sx1

Gonzales_sx1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 18:33

Tak jsem se dnes konecne dostal na postu. Kalendar je fakt super. Diky moc, moc, moc.
  • 0

#243 LukAnet

LukAnet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 21:21

Kalendáře jsou už ve vánočním obleku, díky za krásné vánoční dárky, opravdu se povedly.
  • 0

#244 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 9:04

Tak ho mám konečně doma. Je krásnej, moc díky.
  • 0

#245 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 12:17

PODĚKOVÁNÍ!

Akce "GEOkalendář 2010" je pomalu ale jiste u konce, a ja bych chtěl na tomto místě a NAHLAS poděkovat všem, kteří se na nem podíleli.

Za prvé dekuji všem, kteří si dali tu praci, vybrali svoje nej fotografie a dali nam je k dispozici. Bez nich by GK nebyl! Nemohu je vyjmenovat vsechny, ale verim ze prijmou alespon tento kolektivni dik!

Za druhe dekuji MontanaB, za to ze se mnou hadal pri vyberu fotek :-), ze se ujal grafickych praci a pripravy tisku.

Za treti dekuji vsem, kteri se nabidli a pomohli pri osobni distribuci kalendaru - tenhle zpusob se velmi libil. Zde bych rad vyzvihl primo jmena (nicky): tocra, PLAJ family, Kladina, Harwey, D@ewo, Bezi33, Slevik, Slavek_CZ, Osik a na posledni cestne misto jsem si nechal ty,ty,ty & familly ( Jakub ), kteri rozdali na 80kalendaru!

Za ctvrte dekuji za podporu pri propagaci GK spravcum serveru geocaching.cz, poklady.com a dalsich regionalnich serveru. Bez reklamy to zkratka nejde, je dulezita, bez ni byste o GK ani nevedeli!

Za pate dekuji hodnym panim na poste, ze na me byly s hromadou baliku hodne, i kdyz toho maji posledni mesic v roce skutecne hodne.

Za seste dekuji svoji zene Jitce, ze se mnou mela trpelivost, kdyz jsem travil vecery u pocitace nad administrativou okolo GK, misto abych se venoval ji, a synkovi.

Za sedme dekuji vsem, na ktere jsem v tomto vyctu zapomel :-)

Kdyz to tak od oka sectu, na GK 2010 se vetsim ci mensim dilem podilelo okolo 100 lidicek. Tem vsem jeste jednou velky DIK.

Tem vsem a nejem tem, i vam, vesele a klidne Vanoce, hodne zdravi v novem roce, bystry usudek pri reseni silenych mysterek, stastne oko pri hledani, ciste ruce, a ciste boty pri vyzvedavani ;-) a hlavne mnoho peknych fotek!

Pozdrav ze zasnezeneho Liberce, pod Jestedem, na upati Jizerskych hor, ze Severu, posila Pažitka
  • 0
Via est scopus!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama