Přejít na obsah


Fotka

Parťák nebo parťačka pro Hradec Králové


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#41 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2010 - 9:33

HanGab napsal/a:
Hledám někoho, kdo by mě zaučil (ne teoreticky - vyčteno toho mám z internetu poměrně dost)v této hře, máme pejska (obří plemeno, hravý, momentálně 18 měsíců starý), takže nejlépe pěšky u kola běhat zatím neumí. Jinak v Hradci jsem něco okolo 2 let a moc se tu ještě nevyznám i když se přítel snaží. Hanka


V červnu plánujeme jet do Hradce na kešule. Chceme udělat tři okruhy. Jeden v pátek, další v sobotu a poslední v neděli. Plánujeme vybrat kolem 50 pixel. Tak se můžete přidat. Budeme jenom rádi ;)
  • 0

#42 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2010 - 10:41

Záleží, kdy pojedete do HK, ale rád bych se přidal. Jsem vpodstatě z HK, ale nemám tam ještě skoro nic vybranýho. Mohl bych poradit při orientaci po městě.
  • 0

#43 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2010 - 11:59

dygestor napsal/a:
Záleží, kdy pojedete do HK, ale rád bych se přidal. Jsem vpodstatě z HK, ale nemám tam ještě skoro nic vybranýho. Mohl bych poradit při orientaci po městě.

Město si plánujeme nechat až na neděli a v pá a so projít okolí Hradce ;) Tak tě moc rádi uvítáme. Jinak předběžný odhad na datum je 18.-20.června. Protože ostatní víkendy budu v práci a první víkend v červnu jedeme na tramp :)
  • 0

#44 Rina19

Rina19

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 16:19

Ahojda. Taky hledam nekoho na Hradecky kešování:) kolo mám, nohy mám,...auto nemám, psa nemám..a bohuzel ani GPSku nevlastním. V HK bydlim a mám tu něco málo odloveno, ale..hledám společnost, samotnou me to neba:( icq:344216607 nebo mejl: sabrina@tocumim.cz ozvete se rada nekam vyrazim, hlavne vikendy:)
  • 0

#45 Rina19

Rina19

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 16:35

Qnik napsal/a:
To je pěkná blbost...čtvrtek je den, kdy se hradečtí kačeři scházej u piva!...škoda, že na zítra jsme zatím jen dva


ctvrtek?? hele az nekdy hradecti kaceri vyrazej zase na pivo dejte mi taky vedet pls:) rada poznam nejake kacery z hk:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama