Přejít na obsah


Fotka

Parťák nebo parťačka pro Hradec Králové


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#21 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 21:01

Qnik napsal/a:
To je pěkná blbost...čtvrtek je den, kdy se hradečtí kačeři scházej u piva!...škoda, že na zítra jsme zatím jen dva

Bacha, to je jen pro zvany - abys nedopad jak nejmenovanej W+W v Ch. :D

Jinak Dave - kdybyste zejtra po sesty potrebovali osvezeni, tak my poplaveme na Opatak ;) Kdyztak se ozvi.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#22 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 21:16

hplus napsal/a:
[Bacha, to je jen pro zvany - abys nedopad jak nejmenovanej W+W v Ch. :D


Jak dopadl? Ty jsi zase někde byl a já o to přišla?:D
  • 0

#23 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2009 - 23:16

[quote]hplus napsal/a:
[quote]

Jinak Dave - kdybyste zejtra po sesty potrebovali osvezeni, tak my poplaveme na Opatak ;) Kdyztak se ozvi.[/quote]


Díky Honzo, jeli bychom moooc rádi, píšu mail. Snad to vyjde !

edit: qniku, a jak to mám asi sakra vědět :D . Přeci jen, zase tak dlouho to nedělám ... :D ( ale jsem otevřený všem novinkám !!! ) :D ..

No teď už to vážně balím, nebo mě z toho jebne, snad zítra.
  • 0

#24 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 6:35

Tohle zas tak pro zvaný není..přece tam dneska nebudu sedět a tlachat jen s Pawem:-D .. jen ať si nás někdo přijde poslechnout:-D .. jestli to teda dneska vůbec dopadne.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#25 LacertaCZ

LacertaCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 21:13

Ráda se připojím na odpolední odlovy po HK a okolí. Pokuď mi tedy mezi Hradečáky bude odpuštěna skutečnost, že místo mého bydliště je těsně pod "dělící čárou" mysterky Hradubická - bohužel na té horší, jižní straně .. Jinak kolo mám, auto taky - řidičák bude snad do půl roku:)....no a geokoně, ale to není nejlepší dopravní prostředek. icq: 381-846-182
  • 0

#26 kuratHKo

kuratHKo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 21:21

LacertaCZ napsal/a:
Ráda se připojím na odpolední odlovy po HK a okolí. Pokuď mi tedy mezi Hradečáky bude odpuštěna skutečnost, že místo mého bydliště je těsně pod "dělící čárou" mysterky Hradubická - bohužel na té horší, jižní straně .. Jinak kolo mám, auto taky - řidičák bude snad do půl roku:)....no a geokoně, ale to není nejlepší dopravní prostředek.
icq: 381-846-182


No super, dělící čáru přejíždím denně do práce a zas z práce dom, takže mi to neva, nejspíš to máme k sobě jen přes vodu.. Geokůň by byl asi hodně nápadnej, ale můžem to zkusit, určitě nebude hlučnější než můj geopes :D
  • 0

#27 LacertaCZ

LacertaCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 21:32

Hlučnější asi nebude, ale pochybuju, že nepostojí na místě jako ta má příšera...No a ze sedla se kešky hledaj blbě, fakt...No já od zítřka taky budu přejíždět každoděnně pomyslnou hranici, nicméně v Hradci se cítím víc doma, než v naší vesnici ;)
  • 0

#28 kuratHKo

kuratHKo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 21:36

Myslíš že je kůň větší divočák než čtyřkilový srnčí pinč? :D Budeme je ke stromu přivazovat oba a v klidu logovat - to už mam vyzkoušené..jinak sbírám obsah kešek po stráních a po schodech - nejde držet psa na vodítku a zároveň kešku, aspoň né toho mýho :D
  • 0

#29 LacertaCZ

LacertaCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 21:43

kuratHKo napsal/a:
Myslíš že je kůň větší divočák než čtyřkilový srnčí pinč? :D Budeme je ke stromu přivazovat oba a v klidu logovat - to už mam vyzkoušené..jinak sbírám obsah kešek po stráních a po schodech - nejde držet psa na vodítku a zároveň kešku, aspoň né toho mýho :D


No, průměrný kůň asi ne, ale Goldfever je zaručeně o level výš. Jednou jsem se pokoušela realizovat něco podobného jako udělat z Goldýse geokoně (takovéhle nápady ze mě vypadnou tak po třetím panáku). Když nepočítám PDA pod kopytem a naštíplou ruku kamaráda, tak se vlastně nic nestalo:)
  • 0

#30 kuratHKo

kuratHKo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 21:49

No tak to je dobrej řízek :D:D:D Ruka sroste, ale bez PDA se hledá dost blbě B) Taky jsem ještě Rufuse nevycvičila na vyčmuchání kešek - ale snad to jednou přijde a nebudu k tomu potřebovat ani GPS :D:D
  • 0

#31 LacertaCZ

LacertaCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 22:05

No to máš výhodu, u nás by hrozilo riziko zdrhnutí z parkuru, protože Goldýsek "chce" odlovit kešku... Někdy mám pocit, že ty krabky utíkají z místa vlastního uložení, jen aby přežily nájezd Gold + Lacerta. Ale my je jednou dohoníme!
  • 0

#32 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2009 - 17:51

od začátku září v HK studuju ... a i bydlim a hradec mám celkem nezasmajlikovanej takze bych klinde nekdy v odpolednenich hodinach vyrazil... ICQ 407976089 ... skype honza.hais popr mail jan.hais(zavinac)hotmail.com...
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#33 mapaja

mapaja

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 12:26

hledám parťáka/parťačku na občasné odpolední či víkendové lovení v okolí HK. Žádného vyloženě sběrače bodů
  • 0

#34 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 12:37

mapaja napsal/a:
hledám parťáka/parťačku na občasné odpolední či víkendové lovení v okolí HK. Žádného vyloženě sběrače bodů


Ahojda, klidě se můžeme někdy domluvit. Klidně mi pošli mail, nebo SZ.
  • 0

#35 m4sh

m4sh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2009 - 23:57

Ahoj. Tak jestli někdo ještě někoho hledáte tak já bych občas šel. Teď se mi to nehodí každý den, kvůli zápočtům, ale po zkouškovým už to bude lepší.
  • 0

#36 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 1:08

Ja sem s tebou nekde pil..ja se s tebou nekde bavil...ale kde to jen mohlo býýýt:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#37 m4sh

m4sh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 10:48

Na legendárním, nejhorším eventu v HK :)
  • 0

#38 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 11:34

Hradec už mám celkem smajlíkovej,ale klidně bych na některé které nemm vyrazila(a možná i na ty které už mám;) kdyžtak napiš na icq 308-689-199
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#39 Zugour

Zugour

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2010 - 23:34

Předpokládám, že tu už maj všichni Hradec odlovenej ale přesto, šel by někdo na lov? Do HK jsem imigroval nedávno a nemám tu ani čárku. Kdyžtak icq 103442873 anebo Zugour na geocaching.com
  • 0
Zugour

#40 HanGab

HanGab

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2010 - 3:26

Hledám někoho, kdo by mě zaučil (ne teoreticky - vyčteno toho mám z internetu poměrně dost)v této hře, máme pejska (obří plemeno, hravý, momentálně 18 měsíců starý), takže nejlépe pěšky u kola běhat zatím neumí. Jinak v Hradci jsem něco okolo 2 let a moc se tu ještě nevyznám i když se přítel snaží. Hanka
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka