Přejít na obsah


Fotka

statistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 22:12

Prosím můžete mi někdo sdělit kolika nalezenými keškami se chlubí nejlepší hledač geokešingu??? Já když jsem před pár měsíci začínal a viděl jsem ty čísla hledačů u nás kolem 500, tak to bylo pro mne nepředstavitelné číslo, a doposod před takovými to čísly smekám. Ale při plánování dnešní trasy odlovu kešek jsem narazil na toto !!! ventura_kids (7277 found) !!! To snad je tisková chyba neeee???? Kruci přeci kdyby lovil každej den jednu, tak již musí lovit skoro 20 let. A udělat průměr za 20 let kešku na den, tak to je tedy honička, tomu moc nevěřím. Ten snad musel již navigovat husity na Bílou horu. Znáte někdo podobná, nebo dokonce vyšší čísla???
Sem s nimi.

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 22:26

Prosím můžete mi někdo sdělit kolika nalezenými keškami se chlubí nejlepší hledač geokešingu??? Já když jsem před pár měsíci začínal a viděl jsem ty čísla hledačů u nás kolem 500, tak to bylo pro mne nepředstavitelné číslo, a doposod před takovými to čísly smekám. Ale při plánování dnešní trasy odlovu kešek jsem narazil na toto !!! ventura_kids (7277 found) !!! To snad je tisková chyba neeee???? Kruci přeci kdyby lovil každej den jednu, tak již musí lovit skoro 20 let. A udělat průměr za 20 let kešku na den, tak to je tedy honička, tomu moc nevěřím. Ten snad musel již navigovat husity na Bílou horu. Znáte někdo podobná, nebo dokonce vyšší čísla???
Sem s nimi.

Holt jina zeme jiny mrav, kdesi jsem cetl, ze v Las Vegas neni problem za den nalovit stovku. No a pak uz staci jen udrzet tempo a je to raz dva :-))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 23:01

Znáte někdo podobná, nebo dokonce vyšší čísla???
Sem s nimi.

Poznat ho nepoznam, ale profil som videl: CCCooperAgency
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 22:49

Holt jina zeme jiny mrav, kdesi jsem cetl, ze v Las Vegas neni problem za den nalovit stovku. No a pak uz staci jen udrzet tempo a je to raz dva :-))

Jojo, je to tak - treba WestwardHo, dama, se kterou jsem spolecne delal Samanovu a spyder1ovu International Twist Cache, ma v profilu napriklad:
5 May 2004 My latest accomplishment, along with a VERY competent team, was breaking the SoCal record for most finds in a single day: 92!!!
30 July 2005 Another personal best for the day: 95 caches along with the Fearsome Foursome touring through the Burbank/NoHo area!!!

;-)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 23:03

Poznat ho nepoznam, ale profil som videl:
CCCooperAgency

tak este raz:) CCCooperAgency

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 23:07

Jojo, je to tak - treba WestwardHo, dama, se kterou jsem spolecne delal Samanovu a spyder1ovu International Twist Cache, ma v profilu napriklad:
5 May 2004 My latest accomplishment, along with a VERY competent team, was breaking the SoCal record for most finds in a single day: 92!!!
30 July 2005 Another personal best for the day: 95 caches along with the Fearsome Foursome touring through the Burbank/NoHo area!!!


;-)

To nemůžou ani stíhat logovat, natož lovit. Jo jestli je to 100 členej tým a každý hledá někde jinde a házej to do jednoho pytle, tak to joooo. Ale jedna fyzická osoba, aby tohle odlovila a ještě zalogovala? Přeci máme kalkulačky, abychom to dokázali spočítat. To znamená že na odlov a zalogování včetně přesunů to dělá cca keška/15 min. To by jim ten fofr záviděla i nadopovaná Jarmila Kratochvílová v době své největší slávy -:))

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2006 - 11:53

A kde to je ta "Burbank/NoHo area" ??? Škoda, že se v profilech prodrobněji nepíše kolik desítek lidí je v teamu ...

No a ten (ti) CCCooperAgency, těm podle profilu k rychlému lovu asi nejvíc dopomáhá Bůh :-D
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 23:12

tak este raz:) CCCooperAgency

-:)) Jo tak ten je taky dobrej -:)) Ten jich víc založil, než já najdu za 3 roky -:))

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2006 - 12:03

A kde to je ta "Burbank/NoHo area" ??? Škoda, že se v profilech prodrobněji nepíše kolik desítek lidí je v teamu ...

No a ten (ti) CCCooperAgency, těm podle profilu k rychlému lovu asi nejvíc dopomáhá Bůh :-D

Ahááá - severní Hollywood, no tak ten je taky asi svatý :-)))
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2006 - 19:32

Asi jste si nevšimli zkratky CCC.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2006 - 20:20

Asi jste si nevšimli zkratky CCC.


Zkusil jsem vyhledat ccc ve spojitosti s geocachingem, ale vyjelo tolik nesourodých odkazů, že pořád nevím, cos chtěl naznačit a neznám správný význam zkratky.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 11:44

Zkusil jsem vyhledat ccc ve spojitosti s geocachingem, ale vyjelo tolik nesourodých odkazů, že pořád nevím, cos chtěl naznačit a neznám správný význam zkratky.

no predsa ze sa pri tom posiluju s Chocolate Chip Cookies. a Coca-Cola Canister.
:-))
tie mnohotisicove profily su samozrejme velke teamy. nic zvlastneho.

  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 12:36

tie mnohotisicove profily su samozrejme velke teamy. nic zvlastneho

hmhmhm, vy s Kackou tiez pekne expandujete! 50% prirastok teamu rocne, to uz sa niekde odrazi.. O par sezon tu mame DDDrevokocur agency:)))
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 12:39

hmhmhm, vy s Kackou tiez pekne expandujete! 50% prirastok teamu rocne, to uz sa niekde odrazi.. O par sezon tu mame DDDrevokocur agency:)))

pokial viem, tak CCC je jedna zenska a celkom pekna :), aspon co som o tom cital, nerobi nic ineho okrem geocachingu, brazdi okolie na aute a cachuje - ale neviem, ci to nema aj pomocnikov, skusim to zistit.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 13:00

pokial viem, tak CCC je jedna zenska a celkom pekna :), aspon co som o tom cital, nerobi nic ineho okrem geocachingu, brazdi okolie na aute a cachuje - ale neviem, ci to nema aj pomocnikov, skusim to zistit.

Je to rodinny tym (aspon v lednu 2003 byli). Kdybych je nezdrzel logovanim mimo misto ukrytu a naslednym tlachanim o mistnich cachich, tak uz maji aspon 12804 misto 12802 nalezu :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama