Přejít na obsah


Fotka

POMOC/RADA PŘI LUŠTĚNÍ MYSTERY CACHE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#21 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 9:26

polerok napsal/a:
Zajdi na burzu mysterek B)

Slysel jsem, ze pres letni sezonu jsou vyrazne slevy! $$$ :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#22 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 9:32

Mohu potvrdit, minulý týden jsem pořídil kompletní databázi mysterek v ČR za 50%
  • 0

#23 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 9:38

a já něco vííím a já něco víííím,kešku mám,ale nemohla jsem os rána přijít na to jaktože jí mám a už to mám:D a zase mi hrabe:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#24 godspeed78

godspeed78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 9:46

burza mystérek ??? jsem možná natvrdlej, ale takovýhle řešení nevyhledávám. to je úplně o hovně. ještě se zkusím zeptat....je v textu použit nějaký známý způsob šifrování, nebo je to nějaký VYNÁLEZ ownera? text už jsem pochopitelně přečetl vícekrát (jakože fakt dost) a pořád mi není jasný, jak jsou tam zabudovaný souřadnice. kdyby to byl popis cesty nebo místa, tak to beru. ale souřadnice? na to je tam dost málo číslovek :D
  • 0
My favorite thing about eating gummy bears is knowing that they can not fight back when you bite their heads off.

#25 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 9:52

A proč by tam musely být číslovky? A ještě jedna obecná rada (zrovna na luštění Diagnosis jsem to použil): porovnej anglický listing s českým. Tím jasně zjistíš, kde souřadnice schovány NEJSOU :D:D. Poslední rada - odlož ji a nech to uležet. Vylušti si sto jiných a vrať se k ní za měsíc, za půl roku. Třeba tam pak ty souřadnice uvidíš.
  • 0

#26 godspeed78

godspeed78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 9:58

mtauf napsal/a:
A proč by tam musely být číslovky?
A ještě jedna obecná rada (zrovna na luštění Diagnosis jsem to použil): porovnej anglický listing s českým. Tím jasně zjistíš, kde souřadnice schovány NEJSOU :D:D.
Poslední rada - odlož ji a nech to uležet. Vylušti si sto jiných a vrať se k ní za měsíc, za půl roku. Třeba tam pak ty souřadnice uvidíš.


s těma číslovkama to byl fór. proto ten smajlík. sice jich tam pár je, ale od začátku si myslím, že to není o nich. nic, do zítřka rozlousknu. takový je plán. B)
  • 0
My favorite thing about eating gummy bears is knowing that they can not fight back when you bite their heads off.

#27 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 10:04

rsc_cz napsal/a:
Mohu potvrdit, minulý týden jsem pořídil kompletní databázi mysterek v ČR za 50%


Na multinky je sleva dokonce 75% B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#28 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 10:29

a na tradicky az 90!
  • 0

#29 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 10:34

Dain a Olik napsal/a:
a na tradicky az 90!


Ty jsou dávno veřejně přístupné na rapidu, z toho už zisky nejsou pěknou dobu :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#30 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 12:59

sobikovi napsal/a:
Mám jich taky pár na stole co mi nedají spát a ještě furt nejsou vyluštěné

Tak to ja ji mam nastesti dal, asi kilak od baraku... :D:D:D ale spat muzu... :D:D:D
  • 0

#31 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 13:27

Ještě dodám: Pokud mám keš celkem pohodově dostupnou, tak se tím moc netrápím a nechávám to uležet. Až ten nápad přijde tak přijde... Vyjímku bych asi udělala, pokud bych měla cestu někam daleko, kam se pravděpodobně zas nějakej ten rok nedostanu a v okolí by nebylo nic jinýho. To bych asi požádala ownera o malou nápovědu.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#32 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 14:08

Během posledních pár dní jsem vyřešil zbytek mysterek v blízkosti HC. Pořád jsem je odkládal až bude nálada a před pár dny přišla. :) Chce to prostě nechat uležet, pak se podíváš a najednou je to jasné. Poradit bych si nikdy nenechal, to by mě potom odlov nebavil. Zatím pořád dělám GC pro zábavu.;)
  • 0

#33 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 14:09

Teda vy mi dáváte... Nejdřív jsem myslel, že si ze mne autor původně zmíněné kešky dělá srandu a nebudu se o to vůbec zajímat. Samozřejmě mi to ale časem nedalo, a teď, asi po 3. přečtení, už jsem asi přišel co s tím ;) Resp. chybí mi jen ta desetinná část souřadnic východní délky... No, ještě to budu zkoumat, snad se mi to podaří...
  • 0

#34 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 19:54

Witko&Wendy napsal/a:
Já ti klidně rád poradím. Ty čísla získáš jednoduše tak že dosadíš ta správná čísla tak jak jdou po sobě podle té příručky(mladý svišt to opravdu není)pokud budeš opravdu v koncích tak mi napiš soukromou zprávu. Lovu zdar

tak ty na mě loudíš jak se to luští a pak to budeš posílat dál.Nooo tak to už ti příště asi nic nepovím;)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#35 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 20:25

Witko&Wendy napsal/a:
Já ti klidně rád poradím...


Díky, já to ale budu zkoušet dál vlastními silami. Buď se to povede nebo ne, vždyť o nic nejde ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama