Přejít na obsah


Fotka

Prozatimní zastavení vydávání nových GeoMailů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#41 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 12:13

Autacek napsal/a:
nevím, adminovo sdělení, "přihlášení přes pop3 asi stačí". Tak stačí nebo nestačí ? ... V pravidlech se ostatně píše o používání, nikoliv o "kontrolním" přihlašování - trochu buzerace navíc neuškodí, že

Já teda Auťáčka celkem chápu -- pokud se služba rozbíhala s tím že je zadarmo, nic není zaručeného, atd., ale přitom v podmínkách bylo že nevyužívané echránky budou smazané a že je nutné se na účet čas od času přihlásit, asi by mě teda taky nenapadlo že se login přes POP-3 nepovažuje za "přihlášení" :-o

A mezi spamy může člověku spadnout ledacos. Když je to mail který očekává (PQ, atd.), tak je obvykle první věc která každého napadne kam se podívat je právě složka se spamy. Ale u mail který nečekám?

Chápu správce geomailu, že s 200 dostupnými schránkami je problém, ale vůbec se nedivím Auťáčkovi že ho to rozčílilo, obzvlášť když ví že se do té schránky pravidelně přihlašuje a stahuje si z ní maily. Tzn. to že má Google dementní administrační rozhraní, a nepovažuje login přes POP-3 za plnohodnotný, by možná nebylo špatné vzít v úvahu pro zapracování do pravidel pro používání geomailu ...
  • 0

#42 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 13:17

Ono je taky docela podivný způsob likvidace údajně nevyužívaného mejlu jeho totální smazání. Tak snad se to napřed disabluje, a po nějaké době se vyhodnotí, že když to dotyčnému nevadí tak to asi bude ke zlikvidování. A i potom bych si to netroufl jen tak bez archivace zlikvidovat.
  • 0

#43 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 13:46

Vážení, tohle se v tomto a dalších vláknech probíralo už tisíckrát a vždycky se najde nějaký auťáček a rozproudí diskusi o ničem. 1) smiřme se s faktem, že je nutné se jedenkrát za tři měsíce přihlásit do mailu přes web. Prostě je to tak a je zbytečné o tom diskutovat. Když si to nepamatuju, tak si to nechám připomínat nějakým schedulerem. 2) poslední a jediné slovo má administrátor. Takže jestli se choze rozhodne zítra zrušit všechny schránky bez upozornění, je to jeho právo 3) pravděpodobně existuje důvod, proč administrátor schránky rovnou maže a nedisabluje. Platí bod 2) 4) upozornění na možnost smazání rozesílá administrátor mailem a vyvěšuje upozornění do tohoto fóra. Nevím, co by měl dělat víc. 5) komu se nelíbí body 1-4, ať o tuto schránku vůbec nežádá a uvolní místo těm, kteří tato omezení akceptují.
  • 0

#44 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 19:05

[quote]VasaM napsal/a:
Ahoj mám dotaz možná trochu mimo téma. Email jsem si pořídil ještě když jsem měl starý nick (vasa) a pak jsem si ho změnil na vasam. Proto bych se chtěl zeptat, zda bych si mohl udělat nový s novým nickem (vasam@geocaching.cz) a komplet stejným nastavením jako na starém a ten starý nechat běžet tak ty tři měsíce (pošta by byla přesměrovaná na nový) a pak by se zrušil. Bylo by to možné???[/quote]

Podej si žádost o nový GeoMail, pak se ozveš a ten starý zrušíme.

Choze[/quote]

To můžu udělat jak?? Pokud po přihlášení na GC.CZ kliknu na GeoMail tak se začne přihlašovat, a pustí mě vůbec systém, když už jednu emailovku mám udělanou???
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#45 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 0:16

Admini, proč jste ty maily vůbec zakládali? To nevíte, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán?
  • 0

#46 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 5:44

mtauf napsal/a:
1) smiřme se s faktem, že je nutné se jedenkrát za tři měsíce přihlásit do mailu přes web. Prostě je to tak a je zbytečné o tom diskutovat. Když si to nepamatuju, tak si to nechám připomínat nějakým schedulerem.
2) poslední a jediné slovo má administrátor. Takže jestli se choze rozhodne zítra zrušit všechny schránky bez upozornění, je to jeho právo
3) pravděpodobně existuje důvod, proč administrátor schránky rovnou maže a nedisabluje. Platí bod 2)
4) upozornění na možnost smazání rozesílá administrátor mailem a vyvěšuje upozornění do tohoto fóra. Nevím, co by měl dělat víc.
5) komu se nelíbí body 1-4, ať o tuto schránku vůbec nežádá a uvolní místo těm, kteří tato omezení akceptují.


Díky, líp bych to nenapsal.

VasaM napsal/a:
To můžu udělat jak?? Pokud po přihlášení na GC.CZ kliknu na GeoMail tak se začne přihlašovat, a pustí mě vůbec systém, když už jednu emailovku mám udělanou???


http://www.geocaching.cz/geomail.php

choze
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#47 prdlafon

prdlafon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 11:10

Ano souhlasím s Autackem. Amaterismem to tu jen kvete... Jestli admin ( viz choze) si ani ve svem profilu sam neumi vyplnit odkaz na svuj profil k GC.com, není se čemu divit. Jsem rád, že jsem tuto "laskavost" v podobě mailu zde nevyužil. Jestli tu fungují podobným způsobem i ostatní služby, hmm to teda potěš klobás. Vlastne co bychom nechteli zadarmo, že :D
  • 0

#48 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 11:21

Vyplnit profil není povinné a "nechce" není to samé jako "neumí". A vysmívat se ostatním, že něco dělají z dobré vůle pro ostatní a není to na profesionální úrovni, může jen blbeček. A upřímně, kvůli takovým blbečkům se fakt nikdo snažit nebude.
  • 0

#49 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 11:22

prdlafon napsal/a:
Ano souhlasím s Autackem. Amaterismem to tu jen kvete...

Ještě že tu aspoň na pindání máme profíky ;)
  • 0

#50 prdlafon

prdlafon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 11:32

Takze vsichni jsou blbecci a vy jste ti nejchytrejsi a nejlepsi a vlastne to tady delate sami pro sebe. Tak to teda potom chapu vase jednani. Klobouk dolu. Jste fakt machri :D málem bych zapomnel: dekuji
  • 0

#51 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 11:48

vlastně proč mít ohledy, stejně se tomu tady jen vysmívá. ban
  • 0

#52 PrdlafonForever

PrdlafonForever

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2010 - 21:46

"Pravidla jsou platná pro všechny servery *.geocaching.cz ......Při OPAKOVANÉM porušování výše uvedených pravidel nebo pravidel slušného chování budou po JEDNÉ VÝSTRAZE následovat tato opatření: - téma uzamčeno nebo smazáno, případně uživatel na DEN ZABLOKOVÁN - v případě OPAKOVÁNÍ bude uživatel vyloučený z tohoto fóra natrvalo" Ne, že by mi to nějak vadilo, ten BAN, ale když už si stanovíte nějaká pravidla, tak se podle nich řiďte. Nikdo mě nevaroval a BAN stále trvá. Tímto jenom potvrzujete to, že mám výše pravdu. Když někdo poukáže na chybu, odstavíte ho. Mám pocit, že to tu už někdy bylo. No nic, hrajte si tu dál na nevím co. Prdlafon
  • 0

#53 popa.z.pecernic

popa.z.pecernic

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 1:10

NE! Ostře protestuji! I já jsem blbeček!
  • 0

#54 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 1:18

BuBuBu! A honem na kutě, děti! Nevidíte, kolik je hodin? Už máte dávno spinkat! ;)
  • 0
Don't panic!

#55 b l b e c e k

b l b e c e k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 1:22

tolik slávy bych nečekal:D
  • 0

#56 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 7:54

Mohl by se můj email smáznout a vytvořené míste darovat Auťáčkovi???
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#57 Argonisius

Argonisius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 9:13

Není možné třeba zaregistrovat více účtů na gmailu pro jednu doménu?
  • 0
Nokia 5800XM + SmartComGPS + SmartGPX
S přesností na metr umí lovit každý, s přesností na dvacet metrů to chce kumšt! ...jinak řečeno lovit s interním modulem 5800.

http://adamkvita.blogspot.com/ - můj blog o internetových aplikacích a službách

#58 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 9:39

Argonisius: spravne, neni :D
  • 0

#59 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 9:45

Dovolím si taky dotaz, vážně musím vzít jednu z těch filmovek tady, vyhodit ji z okna a publikovat listing ? Ta nutnost založení keše mě přijde taková ... nahouby, nebo se pletu ?
  • 0

#60 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 9:53

D@ve_cz: no vzhledem k omezeni poctu schranek na 200 kusu a k poctu zajemcu si nemyslim, ze by to bylo az tak nesmyslne pravidlo. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama