Přejít na obsah


Fotka

geo lov v Praze a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
144 odpovědí na toto téma

#41 smrtakovec

smrtakovec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 20:11

to dame. vezmem si na hlavu zlabkovany puncochace a neni se ceho bat :-)
  • 0

#42 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 22:23

jasně stejně jsou pokyny neklást odpor :D
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#43 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 10:57

Psal jsem ti uz na ICQ ;-) Mám čas v týdnu od 16.00 nebo do 15.00 podle toho jestli mam odpoledni nebo ranni. Víkendy podle počasí (kdyz je hnusne tak ano, a když je hezky tak ne). Odloveno mám Žizkov + horní část vinohrad, karlín, libeň, Prokopák(od NB po jezírko), zbraslav, horni mecholupy a Hostivař ;-) takže je ještě hodně míst kam můži jít lovit... Kdyby měl někdo jakýkoli nápad ozvěte se ;-) rád se přidám.... PS: neběhám maratony, a ani to uz nemam v umyslu - chci si cache a misto ulozeni v klidu prohlednout a neuhanet se ;-) neni problem ujit i 20km ale v klidu xD
  • 0

#44 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 16:20

quox napsal/a:
Psal jsem ti uz na ICQ ;-)

Mám čas v týdnu od 16.00 nebo do 15.00 podle toho jestli mam odpoledni nebo ranni. Víkendy podle počasí (kdyz je hnusne tak ano, a když je hezky tak ne). Odloveno mám Žizkov + horní část vinohrad, karlín, libeň, Prokopák(od NB po jezírko), zbraslav, horni mecholupy a Hostivař ;-) takže je ještě hodně míst kam můži jít lovit...
Kdyby měl někdo jakýkoli nápad ozvěte se ;-) rád se přidám....

PS: neběhám maratony, a ani to uz nemam v umyslu - chci si cache a misto ulozeni v klidu prohlednout a neuhanet se ;-) neni problem ujit i 20km ale v klidu xD


jj díky psal jsem ti na mail v normální týden je to trochu problém kuli zaměstnání jsem většinou mimo Prahu tak že o víkendu jsem k dispozici krom tohohhle to jest 28-29.8
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#45 detectifka

detectifka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 19:10

jsem ted bez gps, mohu se k nekomu pridat? diky za infoB)
  • 0

#46 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 21:15

detectifka napsal/a:
jsem ted bez gps, mohu se k nekomu pridat? diky za infoB)

klidne muzes ;-) napis mi na ICQ ;-) nebo na mejl... mam to v profilu ;-)
  • 0

#47 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 8:24

Ahoj, nevím jak jste nakonec dopadli, ale pokud to někomu nevyšlo, rád bych vyrazil na lov příští sobotu - mám plán vyrazit z Radlické přes Dívčí hrady do Jinonic a pak dolu do Prokopáku a nahoru do Holyně a na tramvaj na Barrandov :). Ale možná se toho stihne míň (bývám přílišný optimista v plánech :->). Jinak bych rád sem tam něco nafotil, takže bych to viděl spíš na pohodovou procházku, žádný rychle sebrat a honem dál...
  • 0

#48 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 8:37

Ještě doplním mysterky, který by bylo dobrý mít vyluštěný (tyhle mám, ostatní zatím ne). GC19GG8 Motorove vozy - rady 809, 810, 811 a slovenske 812 GCZ63C Zeleznicni #1: vlaky v PID GCVCCJ Linguistic mystery GC1ED9M Geologicka #5 – vznik a vyvoj zivota na Zemi
  • 0

#49 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 13:17

hohac napsal/a:
Ahoj, nevím jak jste nakonec dopadli, ale pokud to někomu nevyšlo, rád bych vyrazil na lov příští sobotu - mám plán vyrazit z Radlické přes Dívčí hrady do Jinonic a pak dolu do Prokopáku a nahoru do Holyně a na tramvaj na Barrandov :). Ale možná se toho stihne míň (bývám přílišný optimista v plánech :->). Jinak bych rád sem tam něco nafotil, takže bych to viděl spíš na pohodovou procházku, žádný rychle sebrat a honem dál...

s timto plánem nemám vůbec problem, jediný co tak mam vylovenej vršek prokopským, tzn od butovic po poslední odulu... tzn jinonice a radlice klidně, a pak spodní část prokopaku + hlubocepy a pqk nahoru na barrandov... ale pokud máš v plánu i vršek, není problém.. obejdu si to znova...
  • 0

#50 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 14:01

Ještě přikládám mapku, co mám a kudy bych chtěl jít - klidně pak můžeme upravit :). Sraz bych viděl na Radlický - čím dřív, tím líp!
  • 0

#51 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 14:09

Paráda, tak mrkni na mapu co jsem vložil - asi tam nějaký překryv bude, ale myslím že ne velký. Ještě mi psala smajliky.cz, tak už to vypadá na fajn výpravu :)

s timto plánem nemám vůbec problem, jediný co tak mam vylovenej vršek prokopským, tzn od butovic po poslední odulu... tzn jinonice a radlice klidně, a pak spodní část prokopaku + hlubocepy a pqk nahoru na barrandov... ale pokud máš v plánu i vršek, není problém.. obejdu si to znova...


  • 0

#52 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 14:37

Hhh... prikladam sve nalezy v prokopaku ;-) uvidis sam ;-) kazdopadne reknu ti to asi takhle, na odulu 2 uz nelezu ;-) tam pockam pod tim kopcem a vylezete si tam sami ;-) zbytek klidne obejdu znovu
  • 0

#53 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 14:42

nevim proc ale nejde mi tam prihodit obrazek :-/
  • 0

#54 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 15:40

Fajn, tak to vypadá celkem dobře. Počítal jsem, že bysme pěkně O2 vzali zvrchu spolu s Butovickým hradištěm... Co ty mysterky?

BTW - mně to taky nešlo, zjistil jsem, že je to tím, že když je soubor větší tak ho to prostě neuloží a konec (žádná hláška)

quox napsal/a:
nevim proc ale nejde mi tam prihodit obrazek :-/


  • 0

#55 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 10:09

Takže to zatím vypadá na výpravu ve třech - sraz na Radlické (venku před výlezem z metra - nebývá tam ani noha) 4. září v 9:00. Jdeme za každého počasí :-). Lovu zdar!
  • 0

#56 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 10:55

Klidne !!! ale nikam neběham, jsem po urazu kotniku, takze zadny maratony ;-) klidek pohodicka pomalicku xD
  • 0

#57 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 11:08

Jasně, snažil jsme se trasu promyslet tak, abysme se maximálně drželi vrstevnice pokud to jde :). Nicméně nějakou vzdálenost to dá.

quox napsal/a:
Klidne !!! ale nikam neběham, jsem po urazu kotniku, takze zadny maratony ;-) klidek pohodicka pomalicku xD


  • 0

#58 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 15:02

zdravím přidal bych se taky tady asi nemám nic, náhodou seznam kodu abych to narval do gpas nemáte ???
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#59 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 11:56

Ahoj, seznam kódů nemám, ale zas tolik jich není :)
  • 0

#60 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 18:57

spadi - budu si v GSAKU pripravovat kompletni seznam kesek siroko daleko ktere nemam vylovene + finalky mysterek k tomu zadokovane, tzn ze jestli budes chtit muzu ti ho poslat... potom...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama